IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 24th January 2010, 17:42
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Аз не съм обиколила целите щати...бях в ню йорк(не е моя град),лас вегас-тоже,маями(любовта ми) и основно в Л.А....където наистина бих живяла
Всеки с вкусовете си...нали знаеш
поне си си харесала некое местенце на топличко =)))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #132  
Стар 24th January 2010, 17:45
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

И като съм си го харесала,кво ме топли...само си го харесвам
Отговори с цитат
  #133  
Стар 24th January 2010, 17:52
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
И като съм си го харесала,кво ме топли...само си го харесвам
еее

човек е толкова голем

колкото са и мечтите му =))))))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #134  
Стар 24th January 2010, 18:03
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Така е по принцип,ама само по принцип .
Отговори с цитат
  #135  
Стар 24th January 2010, 19:57
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

На мен пък не ми хареса особено ЛА, в смисъл хареса ми, определено си заслужава да се види, но не бих живяла там.Бях там само за няколко часа, но си взехме кола под наем и обиколихме доста, Бевърли Хилс, Санта Моника плажът и т.нАтмосферата наистина е хубава, неповторима, но ми се стори доста мръсно(сравнение с Атланта, не със София ), имаше много мексиканци и всякакви подозрително изглеждащи хора, даже просяци по улиците, трафика беше ужасен, всеки бърза да мине, никой на никой не дава предимство, малко като в София В Беверли Хилс някакви огромни къщи, но нищо не може да се види защото са зад големи огради,иначе готино,бих живяла там ако годишния ми доход завършва с шест нули
П.П. Климатът в Калифорния е идеален
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #136  
Стар 24th January 2010, 20:22
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Отговори с цитат
  #137  
Стар 24th January 2010, 20:55
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Преди малко си говорих с майка ми за обучението в чужбина като цяло. Казах и, че имам желание да живея в ЕлЕй, тя направи една физиономия..... , но наистина се замислям ако намеря университет, подходящ за мен - специалността, която искам да уча, стипендии, ниски такси, общежитие и възможност за работа, май бих заминала. Много си мечтая за този живот, но някак си не си се представям така, много нереално и прекалено хубаво изглежда, но има време. Както каза Аризина - каквото сабя покаже.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 24th January 2010, 21:07
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Преди малко си говорих с майка ми за обучението в чужбина като цяло. Казах и, че имам желание да живея в ЕлЕй, тя направи една физиономия..... , но наистина се замислям ако намеря университет, подходящ за мен - специалността, която искам да уча, стипендии, ниски такси, общежитие и възможност за работа, май бих заминала. Много си мечтая за този живот, но някак си не си се представям така, много нереално и прекалено хубаво изглежда, но има време. Както каза Аризина - каквото сабя покаже.
Не очаквай червения килим ,но пък си струва да опиташ...Много бачкане бря....на по 3 места!Скъпо е и обучението.Но пък може да намериш и нещо ,което да ти е по джоба.Аз лично от любопитсво се заинтересувах за "право".Ами около 250 000$ ти излиза обучението и здраво учене(т.е. няма как да бачкаш в промеждутъка),трябва някой да те издържа.Трябва да потърсиш добре.Има безплатни училища за учене на американския английски,но за другите май са скъпи.Успех
Отговори с цитат
  #139  
Стар 24th January 2010, 21:24
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Благодаря , Аризина . За английския специално мисля, че ще се оправя. Уча го от 10 години и се надявам до 12ти клас да взема диплома за ниво Advanced. А иначе съм останала с впечатлението, че масово американците завършват колежи и до там. Може ли да си намериш доходна и удовлетворяваща работа само с колеж? Тайна, а ти в Атланта какво учиш, ако учиши как кандидатства, как се установи?
Отговори с цитат
  #140  
Стар 24th January 2010, 21:27
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Благодаря , Аризина . За английския специално мисля, че ще се оправя. Уча го от 10 години и се надявам до 12ти клас да взема диплома за ниво Advanced. А иначе съм останала с впечатлението, че масово американците завършват колежи и до там. Може ли да си намериш доходна и удовлетворяваща работа само с колеж? Тайна, а ти в Атланта какво учиш, ако учиши как кандидатства, как се установи?
Ами то с английския ,който ти учиш ше има да мигаш поне месец там.И аз съм завършила езикова,въпреки че английския ми е втори език,ама....нищо не ги разбирах...егати
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашетомястозаживеене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:47.