IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th December 2005, 17:56
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране Днес бях на консултация при д-р Бояджиев...

Здравейте!Днес ходих на консултация при д-р Бояджиев,защото искам да си уголемя гърдите.Всъщност проблема при мен е,че нямам абсолютно никакви гърдиТочно затова докторът ми препоръча да се спра на 200cc,защото ако сложа по-големи кожата ми много ще се опъне (от което ще се появят стрии),а другата опасност е след операцията да ми се разцепи шевът...Но на мен 200cc ми се струват много малки и точно затова искам да попитам дали някоя от вас не се е спряла на този размер и действително гърдите изглеждат ли толкова малки,колкото на мен ми се струва?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th December 2005, 22:36
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Много зависи и колко си висока, както и колко тежиш, т.е. как си сложена като цяло. Ако си дребничка - достатъчни са. Можеш да се довериш на преценката му, бая силикон е сложил.
Освен това знаеш ли с коя марка работи и как определи размера?
Под мускула ли ще ги сложи? Ако наистина нямаш нищо е по- добре.

Аз съм 165,47кг. и съм с 245кубика. И на мен ми изглеждаше малко. Въпросът е и какъв бюст искаш - бомбастичен или естествен. Аз исках естествен и е точно такъв, между другото, важно е и пространството на гръдния кош, при мен дори да исках нямаше да има площ, която да побере по- голям имплант.

Ето, разгледай как са:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=11397
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st December 2005, 16:39
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Висока съм около 1,71 и тежа към 48кг и точно затова доктора определи този размер.Иначе определено не искам някакъв бомбастичен размер-искам нещо,което да изглежда естествено,но пък и да не е съвсем малко.Относно бюста-наистина нямам нищо!Доктора каза,че с имплантите бюста ще ми се надигне с около 3см,което като го измервам ми изглежда съвсем малко.А имплантите-те са на Евросиликон,грапави и кръгли.Все пак де да знам-след като доктора определи този размер,може би наистина е най-подходящия.Все пак исках да се допитам и до мнението на хора,минали вече по този път
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st December 2005, 17:01
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

А докторът ти на базата на измервания ли го определи? Някои лекари определят първоначално на око, а когато дойде моментът, т.е. решиш, че ще се оперираш при него, определя съвсем точно размера.
Аз ходих при четирима - петима, мненията им варираха, един казваше 220, друг 280, което са си големи разлики. Така че ако имаш доверие на лекаря си - не се притеснявай. Аз не зная ако ми бяха наблъскали 280 как щях да изглеждам...
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st December 2005, 17:40
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Доктора ме предупреди,че ако отида при друг хирург той най-вероятно ще ми препоръча съвсем различен размер.А като цяло-направи ми измервания,след което каза,че ако искам нещо повече от 200сс,кожата може да ми се нацепи от голямото опъване,а пък другата опасност е шевът да се отвори пак по същата причина.Все пак това е само неговото мнение,защото с други лекари не съм се консултирала.Иначе ще ми кажеш ли ти при кои лекари си ходила и кой ти се е сторил най-компетентен (освен този,при който си се оперирала )?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st December 2005, 19:27
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

За мен Бояджиев е еднин от най-добрите хирурзи за бюст в БГ, но не стигнах до него, беше следващия в списъка ми, но се спрях на "Малинов".
1. Д-р Иванов - Медицинска академия - има много добри отзиви за там, но не ми хареса това, че изглеждаше малко неподредено и неуредено, държавна болница, но наистина държат на качеството. Още по- добри отзиви от там има за доц. Тепавичарова.
2. Д-р Георгиев - "Нефертити" - Първоначално бях решила да се оперирам там, не ми хареса, че представя операцията като нещо елементарно, като маска на лицето сякаш ще ти правят. Другото - не ми хареса, че каза, че ще определи точния размер и ще ми даде по- подробна информация когато предплатя половината сума за операцията, т.е. по тази причина не отговори на бая мои въпроси.
3. Д-р Антон Тонев - "Торакс" - Много ерудиран млад хирург, е, млад-млад, има си поне 10 години практика зад гърба, което беше едно от изискванията ми. Казва ти в очите и плюсове , и минуси, прави ти снимки и директно на компютъра ти показва как приблизително би изглеждала. Добър е.
4. Д-р Ефремов - "Малинов" - когато попаднах на него всичко друго отпадна като намерения, просто намерих хирурга си. За много други може и да не е така, но на прегледа ме разчерта като географска карта, измери и показа какъв имплант ще ми подхожда. А и беше единственият, използващ импланти МакГан, които са над 40 вида и имат по- голяма възможност за индивидуален избор.

И така - всички те са добри специалисти, съветвам те да се срещнеш с още някого, щом те притеснява да не сбъркаш с обема. Но наистина, при превишаване на дозата силикон може да има страничните ефекти, които описваш. Важно е и дали си раждала.

Успех, мила!
Весело посрещане на НГ!

edit - Забравих да спомена д-р Стан, който накрая ме оперира, д-р Ефремов ме свърза с него. Тогава почувствах, че изцяло мога да се доверя на Ефремов и Стан. Естети.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st January 2006, 15:40
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Благодаря,че ми отговаряш на въпросите,Aset!В интерес на истината в началото имах намерение да се консултирам само с д-р Бояджиев,защото той като че ли ми вдъхва най-много доверие,но вече определено искам да се срещна и с доц.Тепавичарова.Четох,че едно момиче от форума се е оперирало при нея.Имаш ли представа дали е останала доволна от операцията и колко пари й е струвала?Забравих коя беше съфорумката,иначе бих я питала лично
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st January 2006, 19:39
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

ЧНГ!
За съжаление не помня кое беше момичето... Имах листче с цените във всички клиники в СФ, но го изхвърлих след моята операция. По спомен, след консултацията с д-р Христов, ми се струва, че в Медицинска, където е и Тепавичарова, излизаше около 5000-5200лв.
Тогава я видях доцентката, съжалих, че не съм си записала час при нея, а при Христов, който при цялото ми уважение като хирург е един раздърпан и неугледен на вид Тя е една спретната жена, много добре поддържана, около 45г. може би, но не й личат. Висока и респектираща. Виж се с нея, ако искаш, прегледът беше 20 лв. Гадно е, че по тези консултации ти отиват още 100-тина лева, при мен беше толкова, де, но аз търсех моя си лекар. Някои се сприат на първата клиника, но моето образование е вет. медицина и съм голямо шубе по отношение на това всичко да е точно от страна на подготовка на хирурга, техника, клиника...
Мед. академия е единственото място, в което те задържат в клиниката 3 дни след операцията, за да наблюдават за нередности гърдите ти. Отговорни са
Желая ти успех!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd January 2006, 11:21
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Е, май е време и аз да се намеся, още повече, че се оперирах при доц. Тепавичарова:


1. Тя оперира (слага силикон) от 32 години, така че 45-годишния й вид е доста добър индикатор за това колко държи на себе си и как се поддържа . В интерес на истината, и на мен ми се видя на около 45...
2. Прегледът е 20 лв Тя ще е на работа от 9.01. 2006, 8.30 (обикновено приема сутрин до към 9.30). Можеш спокойно да си идеш пред кабинета й за преглед, намира се на 12 етаж на Стоматологичния факултет на Медицинска академия в София, крайният кабинет вляво.
3. За размера: и аз като теб бях на равнище АА (т.е. много малко кожа и големи зърна – последното го казвам не да се фукам, ами защото съм кърмила 3 пъти, вследствие на което зърната ми станаха на душове, а гърдите останаха само на „жлеза”). Доц. Тепавичарова мери няколко пъти и реши 255 мл, но в интерес на истината, и на нея и се искаше да ми сложи 295 мл. понеже съм висока, обаче колкото пъти мери наличната кожа, толкова пъти се убеждаваше, че нямам място за по-пищни. Моята лична гледна точка беше – не искам големи цици, искам изобщо цици (не съм фолк певица, че от размера да ми зависи аудиторията) – при положение, че си нямах нищо....сега съм 75С, от това по-хубаво здраве му кажи....Между другото, колкото по-големи импланти си сложиш при липса на налична "кесийка" от кожа, толкова по-голям е рискът от стрии и капсулна контрактура.
4. Моите са като на Асет, кохезивен гел, анатомични - http://www.implantforum.com/implants/mcghan410.pdf., а как ще изглеждат твоите - http://lookingyourbest.com/inamodel/index.html.
Аз съм 178 на ръст, 61 кг, ханш 100, талия 70. Обиколката на гърдите ми беше 84 см, сега е 94 см...Ако успея да смъкна още 4-6 см от дупето, направо ще ставам за Мерлин Монро А съм на 38 години, мама на три деца...
5. Много съм доволна от резултата . Тука във форума съм писала много за това какво и как съм усещала след операцията, така че се поразрови..


Ако те интересува нещо друго питай, аз съм 16 часа на ден онлайн, ще ти отговоря...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd January 2006, 15:04
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДнесбяхнаконсултацияприБояджиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:30.