IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th March 2006, 19:00
kocco kocco не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 35
По подразбиране Няколко въпроса към правилите си ринопластика?

Здр. Понеже според мен е по-важно мнението на тези които са си правили тази операция отколкото на самия доктор, а няма кой да питам освен вас ще ви попитам някой неща:

1. Освен носа има ли опасност да се променят иняко части по лицето, примерно кожата да се отпусне защото преди това носа я е опъвал а вече не. такива работи...
2. Остават ли белези, или само ако ти режат кожата
3. Този начин дето не ти режат кожата само по-нов ли е или и по скъп?
4.Правят ли ти някаква компютърна симулация преди операцията да се види горе долу резултата и съвпада ли

Моля ви отг. ми много ще см благодарен 10х
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th March 2006, 22:56
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Здрасти никакви части по лицето не се променят ) Усмивката е малко по-различна за известно време, но заради операцията и възстановяването там е доста схванато и си боли целия участък, особено ако правиш физиономии, така ще ти опъва, че...
Никъде не са ми останали белези, работи се вътре в носа
Не знам какъв ти е проблемът, та говориш за рязане на кожа?? По принцип не се реже отвън нищо, ако ти свиват ноздри с разрези, отдолу има две миниятюрни ивици, но те зарастват и изобщо не личат
Компютърна "симулация" ? има програми, да, но не разчитай много на тях, може и да не стане точно същото. Май никой лекар не може предварително да ти каже какъв ТОЧНО ще е резултатът...Казва ти какво може да се направи.
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th March 2006, 10:39
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране .

Майната ви!
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th March 2006, 13:37
kocco kocco не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 35
По подразбиране

Ами да това с изпъкването на очите, нещо не ми харесва. Аз искам да няма и милиметър промяна по лицето, ОСВЕН носа. Бих искал да си махна гърбицата и стесняване на ноздрите, защото ми е се струва много дълаг напред.Та ме притинява какво друго ще се промени освен носа, нали все пак това е лицето не е шега работа...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th March 2006, 15:22
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране .

Майната ви!
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th March 2006, 15:31
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

И аз да уточня, че според мен dnny искаше да каже, че ефектът относно очите е оптичен, че като се изтъни носа акцентът пада на тях, изглеждат по- големи, отворени и красиви. Върху самите очи директно няма никаква манипулация, операцията на носа не им влияе, освен да се наблюдават малко сенки в първите дни или оток.

А защо казвате, че стеснените ноздри се връщат в старото положение? Само когато използват шевове ли ? Защото на моя приятел му стесниха ноздрите като направо му извадиха латералните хрущяли - тези, които ги поддържат изпъкнали. Сега на практика няма как да се разширят
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th March 2006, 16:29
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Благодаря за уточнението относно промяната на очите,Aset.Много си права.Ти сякаш винаги знаеш какво искам да кажа.
За ноздрите,да при шевове се връщат с времето.
Разкажи ми моля те как са направени на приятеля ти
Целувки!И на малката муцунка
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th March 2006, 17:11
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

dnny,
неговите ноздри ги стесниха като през разрез или разрези, нямам представа, от вътре в ноздрата му извадиха хрущялите, които държат самите ноздри - тези, страничните крилца на ноздрата. Устройството на носа е такова - средната преграда и от нея се разклоняват две хрущялчета за ноздрите, сещаш ли се? Тях му махнаха. Освен това му пилиха гърба на носа и малко са му го скъсили, нещо такова.
Поздрави и на теб , беше се позагубила нещо
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th March 2006, 23:31
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Привет, да, казах, че се върнаха, когато ми ги свиха с конци, имаше малко изменение, но не и подобрение. Да, останаха си широки след намесата на...да не се повтарям. Но при втората опер ми ги рязаха, на мен ми харесват сега, стеснени са. Освен това лекар-дематолог, при който ми се беше наложило да отида, ми каза, че много добре са се справили, след като прочете епикризата и огледа носа. Белезите от разрезите са много добре скрити, нищо не личи. Тъй, че, спокойно
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st March 2006, 09:14
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Aset мила,наистина ме стресна...как са му махнали хрущялите сега какви са ноздрите му на пипане без тях,не увисват ли,меки ки са?
Искам и аз още стеснение...ох ,само пак да не се запаля за някоя операция,че точно се бях успокоила.
Пък и съм доста влюбена. :P
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Няколковъпросакъмправилитесиринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:26.