IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th September 2007, 12:11
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Кажи му го директно и направо- ако за личната си хигиена не можете да говорите свободно, какво остава за по- сериозни неща. Това естествено, ако държиш на него. Ако ти е приоритет сексуалната пред душевната хармония, можеш и със заобиколни истории да пробваш.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th September 2007, 12:27
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Казването директно не винаги е най-доброто нещо. Тук не става въпрос за клишето "аз казвам каквото мисля", защото тука има едно понятие, наречено деликатност.

Да не припомняме приказката за мечката, лошата дума и дълбоката рана...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th September 2007, 12:30
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Да, ама още мама в люлката ме е учила, че не се говори за интимни подробности за стрария приятел, пред новия.

Иначе съм съгласна, не е хубаво всичко да се казва директно - тип, "смърдиш копеле, ври си тегли един душ". Тия психологични проблеми на горкото момче най-много да се задълбочат.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th September 2007, 12:33
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

е нямам предвид да застане срещу него и да му каже "слушай кво, мирише ти оная работа", а да му обясни тактично и внимателно. Наистина ситуацията е доста деликатна, но може пък да му стане още по- обидно от "казвам ти дъще, сещай се снахо", или още по- зле, може и въобще да не се усети каква е целта на разказа. И още още по- лошо, наистина може да й излезе през носа да говори за членове на бивши гаджета
Зависи все пак и каква им е връзката- аз съдя по себе си, ама наистина ако се страхувах да кажа подобно нещо на човека до мен в очите, щях да си мисля, че имаме проблем с комуникацията.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th September 2007, 12:38
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Ами то не пише момичето от колко време са заедно, предполагам че не е от дълго. Сега и аз мога да кажа на приятеля ми - "марш в банята, какво си се разсмърдял" и той ще се разсмее, ама в началото на връзката нещатa не стоят така.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th September 2007, 12:51
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Да,така е Ако са заедно отдавна,не би трябвало да има теми табу.Но в началото...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th September 2007, 12:53
vali46 vali46 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Не мисля,че с всеки човек би могло да се говори за това директно,та дори и много да ти е близък този човек.Ако е много чувствителен би могло да доведе до неприятни последици-от най-дребните дори до разрив в отношенията.Така че преди да се гушнете защо него отведеш в банята,за да се измиете заедно.Има толкова добри и нтимни гелове.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th September 2007, 13:07
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

или можеш да му купиш, интимен гел и да му го подариш с идеята, че е някъв нов и много готин например
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th September 2007, 13:42
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

ЕЕЕЕЕЕЕЕххххххххххх, деца, деца... Ако са отдавна заедно е още по-трудно да се говори за всичко без задръжки, особено в тази сфера. На моето гадже му бях направила някаква подобна забележка (като мина известно време се занемари, никой не забеляза, но ние жените сме родени с рентгенови очи) и той веднага получи нервен срив - била съм го разлюбила, била съм си намерила друг, как това по-рано не ми правело впечатление, пък сега ми направило и подобни глупости... Една връзка, независимо колко е дълга, винаги има нужда от много деликатност. За съжаление нямам съвет за случая.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th September 2007, 14:01
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Много зависи от взаимоотношенията между 2-ма души. На мъжа ми редовно му правя забележки,деликатно,разбир а се и той никога не ми се сърди,а напротив винаги се съобразява с мнението ми и като се погледне в огледалото ми казва:да,права си,това наистина ми ходи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неприятнамиризмаприприятелями
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:43.