IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 21st November 2006, 16:39
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

И аз съм сред тези, които предпочитат Стария континент...за Дубай имам инфо само от хора ходили там и чат пат някой роден там. В едно съм сигурна в арабска държава не бих се чувствала добре, освен ако е за кратко на почивка
Сега ме тегли много една северна държава - Швеция, но да видим как ще се развият нещата!!!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 21st November 2006, 17:01
ROSSI ROSSI ROSSI ROSSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lenda
Навсякъде е "у дома" ако до мен са любимите хора
И аз съм съгласна с това!
У дома е там, където е домът и любимите хора!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 22nd November 2006, 02:34
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

...
__________________
...
Отговори с цитат
  #54  
Стар 22nd November 2006, 05:42
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lori
Абсолютно! Нека да си има 4 сезона ...
абе я опитай само лято, пък после говори


Мене навсякъде ми харесва, само да е лято, 6 месеца тук, 6 месеца в БГ ......... пyyyy ...... живот ..... ама все нестава точно така както го искам
strange
__________________
Отговори с цитат
  #55  
Стар 22nd November 2006, 09:43
Zara_ Zara_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: London
Мнения: 89
Изпратете съобщение чрез ICQ до Zara_
По подразбиране

Този въпрос винаги ме е мъчил и все немога да намеря отговора за себе си..щото нито в бг се чувствам добре на 100%, нито в чужбината ми е добре 100%... но пък България си е България,където и да се намирам по света,душата ми е в България,семейството ми и тук там някой друг останал приятел и въпреки всичко за момента явно съм избрала чужбина,а за в бъдеще незнам на къде ще ме отвее... само да не си остана вечен пътник...
Отговори с цитат
  #56  
Стар 12th October 2007, 22:00
i LovE nAthAn i LovE nAthAn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 132
По подразбиране

Искам да жиея ,уча и работя в чужина.Смятам че там реализацията е много по-добра от тук а и живота е не съвсем друго ниво(говоря от личен опит ).А за държава Италия смятам че реализацията за мода там е най-голям а и за хотелски администратор пък и живота си го бива.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 12th October 2007, 23:35
bruto bruto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Montreal,Canada
Мнения: 25
По подразбиране

Аз смятам,че не е важно къде живееш......а КАК.Светът е толкова малък,че човек може да ходи където си поиска.И все пак моята родина е България и моят истински дом е там......колкото и бедна,мръсна,неуредена,кор мпирана да е.Повечето ми спомени са именно от там.Детството ми,приятелите ми,близките ми всичко е там.Но ако трябва да избирам къде да живея пак бих избрал Canada......освен ако не спечеля от Лотото,защото тогава се прибирам на момента.
__________________
be you
Отговори с цитат
  #58  
Стар 9th November 2007, 22:43
пилето пилето не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Spain
Мнения: 66
По подразбиране

Този въпрос винаги ме е мъчил и все немога да намеря отговора за себе си..щото нито в бг се чувствам добре на 100%, нито в чужбината ми е добре 100%... но пък България си е България,където и да се намирам по света,душата ми е в България,семейството ми и тук там някой друг останал приятел и въпреки всичко за момента явно съм избрала чужбина,а за в бъдеще незнам на къде ще ме отвее... само да не си остана вечен пътник...
_________________
ето нещо,което мисля и аз в чужбина всичко ти е чуждо и не се оправя с времето,тук /чужбина/нямаш свои места,свързани с детство,приятели,спомени от едно време...гледаш,но нищо от това,което гледаш не ти принадлежи,и за страната в която си,ти винаги,навеки ще си останеш чужденец,а това влияе на отношението им,и от там на гордоста ми
Отговори с цитат
  #59  
Стар 9th November 2007, 23:19
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Българияиличужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:39.