IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th November 2007, 23:52
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
... но след като ми се наложи да се крия под масата в едно заведение в центъра на града ми изпушиха бушоните и бих шута на всички
Апоклистика, голям си образ
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th November 2007, 00:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бе сега ми е смешно, ама тогава хич не ми беше- такава каръщина само на мен може да ми се случи- единия от София, другия от Пловдив, третия от Стара Загора- и не стига, че тримата се озоваха на едно място, ами и двама от тях се оказаха познати при това положение наистина единственият ми изход беше да се навра под масата. Ама това беше преди почти десет години, когато бях на 18 и се чудех как да си направя деня интересен Сега съм улегнала и знам, че ако ми се прииска разнообразие, трябва да е само за една вечер и след това всеки по своя път
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th November 2007, 00:28
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

мене ако питаш щом ти е яко давай смело.....накрая или ще те хванат, или ще т писне......сега няма ко да го мислиш, щото на тоя етап каквото и да решиш после ще съжаляваш
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th November 2007, 07:10
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

2-ма, ами случвало ми се и на мен. Даже понякога си мисля дали не съм нещо 'повредена', че като съм с единия, си мисля за другия. А да кажеш, че не ме гризе съвестта-яко при това. По принцип, ако ти е хубаво, защо не оставиш да видиш накъде вървят нещата и времето да отсее от само себе си? Когато вече ти натежи повече, тогава прецени. З-то откъде си сигурна, че примерно те се виждат само с теб??!!
А м-у другото съм чувала, че арабите са много страстни любовници, но с верността са на 'Вие'-все пак в техните държави е позволено да си имат повече женички (обратното, както вс знаем, е недопустимо).
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th November 2007, 10:07
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кити
Хехе, да бия шута на двама сладури, дето ме гледат с обожание и ми сипят комплименти, грижат се за доброто ми настроение и си прекарваме весело...Всеки ти дава по нещо прекрасно...Ако на мен ми го свият този номер ще убия някого...А ако аз го правя, съдя по отношението си към двамата, никой от тях не е ощетен.
в друг ред на мисли Защото ТИ така си мислиш.Откъде си толкова сигурна за това че точно от твоето отношение особенно и в този вариант никой не е ощетен ..,Няма незаменими хора че да си мислим че сме Единствени! в това число включвам и себе си
Не се притеснявай за нищо,живей си както намериш за добре .Рано или късно ще усетиш болката и самотата.В тоз живот всичко се връща.Така както постъпваш към хората и те ще постъпят един ден по същия начин към теб. незнам дали се разбира смисъла на мойте думи,но го казвам с най добри намерения
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th November 2007, 10:13
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Ми била съм в това положение и не виждам нищо забавно.Както каза Апо ,а съм такъв карък ,че или тия двамата ще се познават отнякъде,или ще се засечем в някое заведение.Да флиртувам с няколко човека да ,ама явно вече на тия години предпочитам да ми е мирна главата,вместо да се чудя къде ще се развие поредния екшън с елементи на комедия
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th November 2007, 12:51
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
.Рано или късно ще усетиш болката и самотата.В тоз живот всичко се връща.Така както постъпваш към хората и те ще постъпят един ден по същия начин към теб.
Ех, 4е кофти. Мислиш, 4е не съм ги усещала ли? По много от вси4ко, уверявам те.
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th November 2007, 12:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Щом ти е готино и с двамата - давай. Ще му мислиш, когато нещатастанат по-сериозни или "загрубеят". Пък и все още не си пробвала с другия хубаво ли ти е в леглото - така че... Имаш време да прецениш, а дотогава ... забавлявай се
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th November 2007, 13:25
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

това не знам, но виж тука на стр. 6 за една пиеса с подобен сюжет. не случайно е много популярна комедия от французина Марк Камолети с българско заглавие Air Танго много е забавно, но накрая героя все пак си остава само с едната стюардеса.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th November 2007, 17:41
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: гаджетапоедносъщовреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:23.