IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th August 2009, 23:22
freaky1 freaky1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране 3 кг мускул за месец и нещо ?

Тежах 49 кг. Сега тежа 51, при височина 1,66 някъде. Възможно ли е за месец и нещо да направя 3 кг мускули или това е само сланина? Аз вярно че си хапвам малко повече, но и се движа по цял ден и малко или мн спортувам вс ден - плуване или нещо др, но не е мн натоварващо.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th August 2009, 23:29
freaky1 freaky1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Забравих да добавя, че съм момиче и натоварвам ръцете и краката.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th August 2009, 23:33
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

51-49 = 2. От друга страна 0-49 = -49 ; -49+51 = 2 отново. Странно. Всъщност (49+51):50 = 2 again, но това няма нищо общо със задачата. Като цяло не може да се сметне с точност при тези прости числа, грамовете също са нужни и ще се наложи да ги дадеш. Най-малкото пък нямаме и боди мас индекс, ЕГН, точен адрес, номер на осигуровката ти, не мога да разбера подиграваш ли се с нас, като си ни лишила от тези основни (за задачата) данни.

И едно уточнение, да знаеш просто - плуване, което не е много натоварващо, не е плуване. Това е плацикане. Предполагам ще попиташ защо се ебавам с въпроса ти, а после някой друг ще ти отговори вместо мен, така че моята част беше дотук ; )
$dotuk
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th August 2009, 23:43
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

да кажем, че е написала 3, вместо 2, защото са едно до друго
Но сега сериозно - няма как да ти кажа дали сa само мускули, ако не ми кажеш колко процента са ти били мазнините преди и колко сега..ако няма промяна - да, само мускули - moжe да се окаже, че сега имаш дори по-малко мазнини - което би значело, че мускулите, които си качила, са повече от 2 кг...но може и да е обратното...просто не ни даваш никаква инфо, а за таковa нещо не се наемам да гадая
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th August 2009, 23:58
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране



Значи, ако ти кажа колко процента са ми мазнините преди и сега и че съм покачил 3 кг за 10 дни, ти можеш да ми кажеш, че съм покачил 3 кг мускулна маса Дори още повече, ако теоретично съм жена и най-вероятно съм в пубертета Ако живеехме в безтегловност, всичко щеше да е по-просто, ама на...

Р.Р. И аз така правя на тестовете, ограждам А вместо Б и после се разправям - ама те са едно до друго, не съм виновен, но няма кой да те чуе.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th August 2009, 09:27
freaky1 freaky1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Нямам представа преди колко процента са ми били мазнините и сега колко са. Дори не знам как да ги измеря.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th August 2009, 09:28
freaky1 freaky1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Просто исках да знам, дали е възможно да направиш 3 кг мускул за месец и нещо без да си всеки ден във фитнес zалaта.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th August 2009, 15:40
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от freaky1
Просто исках да знам, дали е възможно да направиш 3 кг мускул за месец и нещо без да си всеки ден във фитнес zалaта.
Именно - и точно защото нямаш представа, няма как да ти отговорим ние, разполагайки с ... никаква информация..Не е невъзможно, предполагам, но за да стане, трябва не просто да си бил във фитнес залата, а да си блъскал като животно...в противен случай тези 2 или 3 килограма (не стана ясно май 49 - 51 ли е вярно или 3те кила, whatever) са мазнини и вода - това е
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кгмускулзамесецнещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:39.