IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th November 2009, 17:36
allthat allthat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: sofiuq
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез MSN до allthat
По подразбиране хей

Здравейте на всички... първо искам да да кажа че сте ВЪРХЪТ, толкова искрени, толкова изчерпателни в отговорите си.. просто не нямам думи. Следя темата от доста отдавна и само и единствено хората в този форум ми вдъхнаха нужното самочувствие за да предприема тази крачка за което искренно благодаря Та към темата, още от савсем малка носът ми е много голям комплекс, много е ДъЪъЪълъг и широк и с гърбичка, абе всички екстри и просто няма начин, много форуми много работи четтях и на края се спрях на доц. д-р Карен Джамбазов тъй като /на базата на това което съм чела и изчела/ по мнението на поне 99% да не кажа 100 е един или може би най-обрия в носовете... та искам да ви помоля ако някой мойе да ми даде точните му координати в момента и телефонен номер с койта мога да се свържа с него да ми го даде защото намерих много и различни БЛАГОДАРЯ ВИ предварително ... наистина ... ...[/url]
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th November 2009, 17:45
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/forum/viewtopi...=13096&start=0
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th November 2009, 23:41
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране Re: хей

Цитирай:
Първоначално написано от allthat
толкова искрени[/url]
Аамииии, бъркаш са
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th November 2009, 17:47
allthat allthat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: sofiuq
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез MSN до allthat
По подразбиране

благодаря за линка ... и зашто да се бъркам
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th November 2009, 18:02
allthat allthat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: sofiuq
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез MSN до allthat
По подразбиране

хей ... само едно нешо ме мъчи темата за делото с/у Джамбазов малко ме стресна.. мислите ли че е на касмет или просто докторска грешка .. толкова се ентусиазирах, а тази тема така ме стресна, много са доволни ноо... не знам какво да си мисля
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th November 2009, 22:10
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Докторът явно е много добър, виж колко много пациенти са писали за него и са пращали снимки. Просто не е безгрешен и не трябва да имаш нереалистични очаквания. Подготви си всичко, което искаш да го питаш предварително, и ако ти отговори на въпросите и си наясно какво те очаква, не се колебай. Съветът на всички потърпевши е да се консултираш с повече доктори и максимално на своя преценка да избереш. Гледай да е специалист УНГ а не пластичен, поне това е моят извод. Успех!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th November 2009, 22:45
allthat allthat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: sofiuq
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез MSN до allthat
По подразбиране

много блягодаря за съветите и съм съгласна, явно ме е страх от резултата, настроила съм се така,че каквото и да стане все ще е по добре от сега в понеделник ще се обадя да си запиша час при доктора и такамм
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th November 2009, 23:49
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Не си от София май, а? Просто несофиянци като в The Wall на конвейер се движите в колона по един към Джамбазов.
Ако имаш възможност, консултирай се с максимален брой доктори.
Не е чак толкова въпрос на късмет. Зависи от това какъв резултат искаш. Да ти е дълъг-дълъг носът, колко да ти е дълъг?! Като те чета, си мисля, че ще искаш доста корекции. Всеки ще ти обещае, че ще направи желания резултат. Внимавай, исканията ти да бъдат реалистични, все пак.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st November 2009, 18:05
allthat allthat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: sofiuq
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез MSN до allthat
По подразбиране

напротив от софия съм и даже за пръв път щте излизам от столицата... та отначало се бях спряла на Н.Георгиев но като четях, прои него има повече недоволни отколкото при Джамбазов, поне с такива впечетления останах аз за корекциите ми искам да ми махне гърбичката и върхат е много широк и топчест не очаквам нешо кои знае какво ж това отношение съм реалистка и много ми е ясно че докторите не са вълшебници... а ти маи не си от многото почитатели на Джамбазов има ли конкретна причина за това ???
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd November 2009, 09:02
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от allthat
каквото и да стане все ще е по добре от сега
Ето тука бъркаш! Колкото и да е зле сега, а то рядко е наистина много зле, винаги може да стане и по-зле! В това ама никак не трябва да се съмняваш! Колкото до темата за делото срещу Джамбазов- да ти призная той беше и на мен един от фаворитите, но това, което се е получило с момчето ... не знам! Не искам да те настройвам- иди и си прецени сама, но един професионалист не би трябвало да има подобни резултати. Писах и там- ще напиша и тук- едно е да не се получи идеалния резултат и да има нужда от доизкусуряване, и съвсем друго е когато ти се направи нещо което не искаш и следващата ти операция представлява опит да се върне старото положение! И не мога да си го обясня- винаги е имало недоволни от Джамбазов- не си прави илюзии, но този случай за мен е наистина фрапиращ! Не защото момчето изглежда лошо, а като работа на доктора!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: хей
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:58.