IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 20th November 2009, 22:53
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

Според мен не може да е по религиозни причини ,защото тя мечтае за нов бюст .Момичето ако иска може да каже само.
  #82  
Стар 21st November 2009, 00:05
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Престанете с този култ към Джамбазов!
Защо смяташ, че има такъв култ.

Има факти:
В България има около 20-на хирурзи, които правят ринопластики.
От всичко изписано във форума статистиката е следната:
Джамбазов е с най-голям брой ринопластики в България.
Джамбазов е с най-малко недоволни пациенти.
Джамбазов няма обезобразен пациент.

Хора разберете най-после, че дори и оперирани от Джамбазов, може да се наложат допълнителни корекции, но както вече и други по-горе казаха, едно е да има необходимост от дребни корекции, съвсем друго е когато след операцията видиш чудовище в огледалото и не знаеш накъде да тръгнеш.
Цитирай:

емико не знам откъде разбра че Джамбазов е снай-много ринопластики в България? Не всички, които се оперират пишат във форума И как определяш какво е дребни корекции и какво е "основен ремонт". Защото rapidol определено няма да мине с дребни корекции, както и аз
  #83  
Стар 21st November 2009, 00:40
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
В България има около 20-на хирурзи, които правят ринопластики.
От всичко изписано във форума статистиката е следната:
Джамбазов е с най-голям брой ринопластики в България.
Джамбазов е с най-малко недоволни пациенти.
Джамбазов няма обезобразен пациент.
Когато фактите говорят и боговете мълчат. Няма как да не се съглася. Обаче се появи един човек, имал нещастието да попадне в "лошата" статистика и цял полк хора се хвърлиха да защитават Джамбазов. Поне да си бяха замълчали тактично. Но не! Бяха длъжни да го извиняват и оправдават, да му съчувстват, може би не е бил на кеф, или не е бил в кондиция. Глупост след глупост. Не е култ, не обожествяване, не е зомбиране. Какво е?
Има доволни и от други доктори. Но техните доктори са жестоко горчиво оплювани. Пациентите обаче не смеят да си покажат и носа във форума, та камо ли да ги защитават.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
  #84  
Стар 21st November 2009, 01:00
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rapidol
3.Може би много от хората не знаят,но аз познавам няколко случая които са завършили с осъдителни присъди срещу доктори и пострадалите са компенсирани
Сега тези които са тръгнали към Джамбазов просто от глезотия,няма ли да се замислят като видят колко може да прави ринопластики и да корегира дефекти ???
Първо, щом познаваш такива случаи, действай. Тук отчаяните хора идват да реват, да ги утешат и нещата спират до тук.

Второ, никой тръгнал към Джамбазов няма да се замисли изобщо и няма да се спре. Ти просто разбуни малко духовете. Всяко чудо за три дни. Даже, пишейки това в момента съм сигурна, че темата ти е потънала в забрава и си си загубил времето, излагайки твоята гледна точка, която не отърва на никого.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
  #85  
Стар 21st November 2009, 01:08
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
За мен това е най-любезния и мил човек, когото познавам.
Носът наистина не е пилен. Но останалото е
Прочети си това изречение още веднъж. Хайде да не е култ, ОК. Ама какво е?

__________________
Искам си функцията Edit!!!
  #86  
Стар 21st November 2009, 01:24
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl
И моят нос не е перфектен, обаче е 100 пъти по-добре отпреди
С тебе жестоко ще се скарам. Не й бил перфектен носът. Джамбазов трябва да те размахва като знаме и да сложи твой плакат на фасадата на приемната си или там каквото беше. Ако има човек с перфектен нос, то това си ти.

Другият човек с перфектен нос е sibi.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
  #87  
Стар 21st November 2009, 07:25
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Според мен не може да е по религиозни причини ,защото тя мечтае за нов бюст .Момичето ако иска може да каже само.
Това вече е писано в темата за Йорданов и аз преразказвам. Истината е, че изобщо не ме вълнува по какви причини съжалява за операцията, те са си нейни лични. За мен като участник точно в този форум е важно, че носът й е направен добре, следователно докторът е добър.
Цитирай:
Май ти искаш аз да спра да изказвам моето. Извинявай, че влязох във форума, за да изкажа мнение за пръв път от няколко месеца. От изказването ти някой ще си помисли, че не излизам оттук.
И както съм подчертавала и преди не смятам, че носа ми е направен перфектно, така че не виждам за каква ревностна защита ми говориш. Просто имам релистична представа за нещата.
Май репликата към тебе ти дойде не откъдето очакваше. Не съм адвокат на Теодора, самата аз не съм била съгласна с нея по много въпроси. Отговорих като човек, който е възложил надежди да си оправи сегашния нос! При доктор, който си разбира от работата и се намира в моя град! "Защо така? Нали беше супер доволна и само го хвалеше наляво-надясно твоя любим Йорданов?" Когато мина твоята операция съвсем нормално беше много ентусиазирана да си хвалиш доктора и има защо. Същото правят и хората, доволни от Йорданов. Не чакай всеки техен момент на колебание, за да изкараш Йорданов некадърен, защото освен Теодора ще разочароваш и всички хора, които възлагат надежди на него!

Това е форум и мога да си излагам мнението и без да ми бъде поискано!!!
  #88  
Стар 21st November 2009, 10:04
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

  #89  
Стар 21st November 2009, 11:37
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
Не сте видяли какво се вика съсипан нос,да ви пусна снимки....
После и аз... и ще мирясат
И аз не виждам кой знае каква промяна в носа на rapidol.Даже си мечтая за такъв тесен нос,че сега съм като боксьорка в анфас.
ми тъй де На мен ми стърчи кост в едната ноздра,носа ми криви на една страна и кво ли още не,ей за такова нещо може да се заведе дело.Имам рентген преди и след,там се вижда ясно поразията,само че нямам документ,че съм оперирана точно от тоя "лекар" и всичко остава само една идея
Вие сте се затюхкали,че и на съд ще го давате човека,ми те ще ви се изсмеят там,нищо му няма на тоя нос,да сте подписвали гаранция,че носът ТРЯБВА да изглежда точно по определен начин след операцията?Предполагам всичко е било на думи...
така че - борите се с вятърни мелници
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
  #90  
Стар 21st November 2009, 12:38
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Има доволни и от други доктори. Но техните доктори са жестоко горчиво оплювани. Пациентите обаче не смеят да си покажат и носа във форума, та камо ли да ги защитават.
Ей това не го разбирам. Нали тук хората са се събрали да обменят опит, а тези които тепърва мислят да се оперират се надяват да намерят своя хирург с помощта на вече миналите по този път. Не смятам, че ако някой пациент на Динев, Бенчев, Йорданов, Георгиев и т.н. си покаже носа и той е добре направен ще бъде оплют. И напротив, тогава даже цялата тази олелия и опити за оплюване или защитаване на Джамбазов ще спре. Мен лично би ме зарадвало да чувам за все по-добри доктори. Така че оперираните, при който и да е лекар, качвайте снимки и споделяйте.
Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
С тебе жестоко ще се скарам. Не й бил перфектен носът. boom Джамбазов трябва да те размахва като знаме и да сложи твой плакат на фасадата на приемната си или там каквото беше. Ако има човек с перфектен нос, то това си ти.
Благодаря за това, което си написала, но нали знаеш, че на снимка е едно, а в действителност нещата може да са по-различни. Имам някои несъвършенства, които ме дразнят. Засега обаче не мисля за втора операция. Току виж съм го развалила повече.
Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Не чакай всеки техен момент на колебание, за да изкараш Йорданов некадърен, защото освен Теодора ще разочароваш и всички хора, които възлагат надежди на него!
Не виждам къде съм оплюла Йорданов. Може би начина, по който съм се изразила е неправилен, но той е продиктуван от факта, че когато последно влизах във форума teodora39 много харесваше носа си и изведнъж виждам, че съжалява. Както виждаш това надигна вълна от разтревожени хора, които най-вероятно са се насочили към Йорданов. Затова смятам, че нещата трябва да са ясни. Ако преди месеци аз бях прочела това за Джамбазов щях да се разколебая. Това е важна стъпка и човек трябва да се чувства по-сигурен в избора си.
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:21.