IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 6th December 2009, 00:48
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl
Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Има доволни и от други доктори. Но техните доктори са жестоко горчиво оплювани. Пациентите обаче не смеят да си покажат и носа във форума, та камо ли да ги защитават.
Ей това не го разбирам. Нали тук хората са се събрали да обменят опит, а тези които тепърва мислят да се оперират се надяват да намерят своя хирург с помощта на вече миналите по този път. Не смятам, че ако някой пациент на Динев, Бенчев, Йорданов, Георгиев и т.н. си покаже носа и той е добре направен ще бъде оплют.
Значи, аз съм си доволна от Йорданов.
Има доволни от Николай Георгиев и Емил Георгиев, например. Но тия хора потънаха, може би и по лични причини, и не се появяват, да се показват колко са доволни, за да не влязат в конфронтация с хора като want, например. И не мога да им се сърдя. Няма да си тровят нервите и здравето тук.

След операцията не ми се случи нищо хубаво. В този смисъл имам чувството, че е по-добре да не бях се оперирала.
И писах, че съм вярваща, а не религиозна. Това "религиозна" се вмъкна от някъде и звучи ужасно ... май ...
__________________
Искам си функцията Edit!!!
  #242  
Стар 6th December 2009, 12:29
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Промяната на носа не може да промени живота. Само вътрешната промяна може да промени външните обстоятелства.
  #243  
Стар 6th December 2009, 15:12
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Да,именно-няма как да очакваш,че 1 нос ще направи чудеса в живота ти. Единственото, което може да стане, е евентуално да подобри самочуствието ти и това да те накара да се почустваш по-добре.
__________________
Life is neverending fight
  #244  
Стар 6th December 2009, 15:22
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
... Само вътрешната промяна може да промени външните обстоятелства.
Абсолютно! При мен всяка промяня е едно ново начало, за добро или за лошо...Въпрос на вътрешна нагласа
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
  #245  
Стар 7th December 2009, 09:17
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Ами то си има отделна тема за промяната в живота след ринопластика. При мен (може би защото нещата не се получиха), живота ми тръгна в друга посока- вглеждам се повече в носовете на хората, ходя по консултации, рева по-често ... и както веднъж беше писала emiko- пропуснах толкова много хубави моменти! Не знам защо при хората със сполучлива операция нещата не тръгват в положителна посока. То човека пак си е един и същ, но като се погледнаш в огледалото и да си помислиш "Хей! Виждате ли оная сладка мадама отсреща!? Това съм аз, дявол ме взел!" ... ей това е положителното. Надявам се да не преувеличавам резултата от сполучливата ринопластика, но все пак промяната идва от вътре- първо трябва сам да започнеш да обичаш себе си, и после всичко само ще се оправи! А не обичаш ли сам себе си ... спукана ти е работата!
  #246  
Стар 9th December 2009, 10:54
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Мисля, че следното трябва да го има и в тази тема:
Цитирай:
Първоначално написано от rapidol
Преди известно време започнах една много глупава тема - "Дело срещу доц.Джамбазов",за която сега ужасно съжалявам !

Бих искал най-много да се извиня на доц.Джамбазов,който с нищо не е заслужил това, а на останалите да бъда полезен и да кажа малко повече неща !

Наистина преди 2 месеца правих ринопластика при доц.Джамбазов,от която лично аз не съм очарован, но за това вероятно си има причини !
1.Това ми е втора ринопластика
Първата беше при проф.Бенчев от МВР- болница ,при когото отидох с връзки !
Направо ми размаза носа и лицето и следващите 6 месеца ме викаше всяка седмица на контролни прегледи,които заплащах и ми казваше,че носа става все по-добре, докато се усетя,че ме работи!
Преди това ходих при Цветков от ВМА на консултация,който без да се притеснява,че имам показания за операцията и съм му колега си поиска 3800 лв. за под масата !
2.Доц.Джамбазов е човек,не компютър, така,че снимка от фотошоп,не може да се очаква !
3.Аз не съм умрял,като ми свалиха лонгетата,почнах да водя обичаен живот,който е доста активен,освен това почти всеки ден спортувах и е възможно да се разместят костите и носа да не стои,така както доц.Джамбазов го е направил
4.Корегирахме предишен дефект/ изкривен в горната си част нос/,така че е възможно чисто технически доцента,за да корегира този дефект да е трябвало да постави костите в такова положение !

Както и да е , нещо в носа не ми хареса и се обадих на доцента за среща!
А сега ще помоля модераторите да я заключат.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:54.