IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 15th January 2011, 23:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Teeth or dental work such as crowns, bridges or veneers may be broken, chipped, loosened or completely removed by accident. The most frequently damaged teeth are the upper maxillary incisors (top front teeth).1,2 Damage to a tooth requiring subsequent removal or repair occurs in about 1 in 4,500 general anaesthetics.
Да бях пуснала тото след това..

От никой не съм поискала обяснение. Изобщо не ми беше до зъбите в случая. Грешка, но и да бях, нито щеше да ми се даде адекватен отговор, нито да ми се плати керамиката. А последната ми излезе (с усложненията) повече от ринопластиката.

Предполагам, че разговора с анестезиолога трябва да е почти толкова сериозен, колкото с хирурга. Ще знам за в бъдеще.

Мерси за инфото, Вера!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 16th January 2011, 11:21
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Много съжалявам за случката. Сега чак мен ме хваща яд. Как е възможно такова безхаберно отношение? Кой ги знае как са ръчкали, за да се стигне дотам...
Твоя разказ си беше за отделна тема, за да може опериращите се да знаят, че има и такива случаи.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 16th January 2011, 18:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

не съм мислила,че е възможна чак такава бруталност,НО ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ ДЪНО НЯМА....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #44  
Стар 16th January 2011, 20:35
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Ооо,ти да можеше да ги чуеш какви глупости си говорят,докато си под упойка....
Отговори с цитат
  #45  
Стар 17th January 2011, 09:07
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Добре, а има ли много пациенти на пластични хирурзи, които са получили епикриза и пр. след поискване? Който не иска да даде епикриза, пак ще откаже.

Отделен проблем е, че в епикризите, които се съставят в болниците, написаното, по здравнокасови и всякакви други съображения, често изобщо не отразява истината. Не говоря конкретно за пластичните операции, а за всяко болнично лечение.
Не знам как се оправят с този проблем при последващо лечение и пациентите, и лекарите.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 17th January 2011, 16:40
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ако поискаш епикриза, ДЛЪЖНИ са да ти дадат и докторите много добре го знаят. Те и без да я искаш са ДЛЪЖНИ да ти дадат, но явно разчитат на невежеството на пациентите
И друго искам да кажа по темата - дори и тук, във форума, има хора (включително аз), които са си взели обратно парите след несполучлива пластична операция, но все пак човек трябвада си ги поиска, нали? Отново опира до инициатива от наша страна. Така че - изисквайте, това е единственият начин да се промени сегашното статукво...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 14th March 2011, 00:22
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

http://www.blitz.bg/news/article/102145
Отговори с цитат
  #48  
Стар 14th March 2011, 01:39
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

принципно според мен трябва да ти дадат всички документи без да се налага да искаш едно или друго нещо. също така в клиниката трябва да се пази подробна информация за теб. но тъй като няма първо закони, второ орган които да следи изпълнението им и трето няма адвокати в бг, които се занимават с такива случаи, цялата система на пластичните операции е в хаос. цените са европейски, но обслужването далеч не е. с недоумение четях в една от темите как съфорумка е топяла хляба в яденето защото не са и дали прибори?!?!? правени са ми две пластични операции едната в бг, другата в чужбина. от тази в бг нямам нищо като документ. от тази в чужбина имам цяла папка, като се започне с писмена кореспонденция, фактури, копия от документи, които съм подписвала, рецепти и т.н. сигурна съм, че в болницата имат още повече инфо, тъй като до леглото ми имаше огромна папка с раздели за всички етапи от процедурата.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 14th March 2011, 01:42
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

предаването не съм гледала, но звучи потресаващо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ГледателиНТВр'Бушнаков
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:32.