IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 4th March 2011, 09:20
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
- едно е да изкажеш мнение, друго е да осъждаш някой друг. всеки има свой собствен вкус, ценности, морал, виждания и така нататък. никой няма право да съди никого за неговия избор.
Пупите...принципно хората, които носят най-много информация за нещо в този форум - отнасят най-много негативи. Казвам го от личен опит. Ако трябваше да стоя тук, само ако ме приемат и ме харесват - значи е трябвало на мига да си тръгна, за да не се сблъсквам с женското двуличие - хора,които на лични ми блъскат комплименти, после на страничкаа ми отиват и гласуват срещу мен. Нищо, оказва се, че точно отрицателните гласове правят материалите ми провокативни и четени. Ац пък съответно си правя извод за дребните душици тук, които се задушават от завист/злоба, вместо да се радват на живота си и това, което са постигнали, както правя аз.
Така че съм на мнение, че трябва да се продължи да се пише, независимо от различията, острите мнения и подигравки - колкото повече неща казваш - толкова повече материал за дискусия създаваш. Кото не винаги е лошо, защото един МИСЛЕЩ човек сам ще намери мястото си и становището си между шарените постове.Казвам всичко това с уважение към теб и присъствието ти в този форум.
Отговори с цитат
  #302  
Стар 4th March 2011, 09:39
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Пупинка, присъединявам се кам горните две мнения! И добавям - ако познаваш и други пациенти на доктора - и те да пишат.
Отговори с цитат
  #303  
Стар 4th March 2011, 16:25
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Тази тема не е дискусия за ползите или вредите от пластичната хирургия. тя е тема за конкретен д-р, опита на неговите пациенти, коментари, критики, въпроси и отговори, свързани с ринопластиката от точно този лекар.
не бих искала да се впускам в дълга и излишна дискусия за това кой, как и защо формира в някого някакви нагласи, тъй като смятам, че това е една изкючително дълга, сложна и дълбоко психологическа тема, чието място изобщо не е тук.
радвам се, че има различни мнения, защото те провокират дискусии.
но вярвам, че едно мнение по тази тема (Ринопластика)/пък и която и да е друга трябва да бъде добре обосновано, за да е стойностно.
ако някой не харесва нечии нос да се обоснове - позовава се на собствения си вкус или е самият той/тя пластичен хирург, или човек с дълбоки познания в тази област, който може да даде компетента критика от гледна точка на несполучлива интервенция.

аз лично не виждам с какво мога да бъда полезна - дала съм всичката възможна информация за моята операция и опит, качила съм и снимки.

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Пупи, аз обидни постове не виждам, виждам различни мнения.

Лично на мен повече ми допада този тон, отколкото захаросаните сърчица и целувчици, защото макар и за някого определени мнения да звучат обидно, те имат градивен дух и малко или много предразполагат към размисъл
Отговори с цитат
  #304  
Стар 15th March 2011, 13:17
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Муамар Кадафи си бил правил лифтинг на лицето с местна упойка, пишеше в "24 часа" вчера. От страх да не го убият.
Отговори с цитат
  #305  
Стар 15th March 2011, 13:20
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Хахахахаах
(извинявам се, но не можах да се въздържа...)
Отговори с цитат
  #306  
Стар 15th March 2011, 17:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vera Slovic
Хахахахаах
(извинявам се, но не можах да се въздържа...)

йахаааййайайайайайайайайа а

параноик човека
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #307  
Стар 15th March 2011, 18:11
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm
Муамар Кадафи си бил правил лифтинг на лицето с местна упойка, пишеше в "24 часа" вчера. От страх да не го убият.

Отговори с цитат
  #308  
Стар 21st March 2011, 17:16
1305 1305 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране Д- Р Палаоро

здравейте. насочих се за ринопластика в италия при д-р палаоро. прочетох вашите статии и коментари. вече се свързах с клиниката и ми дадоха уверения, че могат да направят това е необходимо за отстраняване на моя проблем. аз имам една операция за изправяне на носна преграда, в която исках да направя две в едно, като ми "клъцнат" малко от двете страни на носа. но явно "кълцането" не е било равномерно, в резултат, на което ми се изкриви носа и получих гърбица. направих ринопластика, но проблема е само малко заличен. интересува ме , как се чувствате вие, след процедурата в италия и след време дали е останал същия резлутат, от който явно сте довлни или резултата се влошава. доколкото разбирам след време, носа възвръща предишните си форми, или може да се изкриви и искам да разбера как е при вас. предварително благодаря.

Последно редактирано от 1305 : 21st March 2011 на 17:18
Отговори с цитат
  #309  
Стар 26th March 2011, 23:00
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Здравейте!
Отдавна и поради не една или две причини се бях зарекла да не пиша повече в този форум...да не го чета дори..не бях влизала не помня от колко време. Но като реших да се оперирам при Палаоро, сметнах за нормално да се включа в темата тук - най-малкото защото знам, че ще съм полезна на онези, които тепърва търсят своя хирург...затова преди около 3 седмици препрочетох темата, за да съм в час, но...се ужасих какви спорове са се разразили - където определено не им е мястото - и си излязох без капчица желание да се намесвам. Както и да е. Глупаво е. Влизам, за да си дам feedback-a, сигурна съм, че ще е ценен, ще пусна снимки малко по-натам (все още съм с превръзка), но толкова от мен - след този пост - на лични тук или разменяме координати и коментираме другаде. Съжалявам, ако ще ви се сторя груба и рязка, но повтарям - има причини да не съм вече активна в този форум.
И така - историята. Аз съм тази приятелка, която беше до Puppito в Италия за нейната операция, която дори гледа наживо, на 1 метър и не зад стъкло нейната операция. От доста години ми е минавало през главата да си оперирам носа...но и аз като Puppito никога не съм имала какъвто и да било видим проблем - прав, правилен нос, симетрични ноздри, права преграда...просто малко по-голям, отколкото трябва за моето лице...и без да съм скромна, останалите черти на лицето ми са красиви - очи, устни, скули - нищо не е имало нужда от корекция...според много хора и носът нямаше, но аз го исках От 2006-та съм в тялото и от 2006-та гледам снимки на оперирани нослета...не искам никой да го приема лично, не искам никой да се обижда, но...за съжаление не съм видяла 1 нос, правен в България, който да ми хареса. Не ме разбирайте погрешно - понякога резултатите са доста добри, но при мен има и друго - аз никога не съм имала крещяща нужда от тази операция - била съм красива и със стария нос, той е бил достатъчно нормален, не съм имала огромно недоразумение на лицето, че да ми е все тая кой и как ще го оперира, знаейки, че няма как да стане по-зле от това, което е. Аз можех и бих живяла с моя си нос винаги, АКО НЕ БЯХ научила за Палаоро. Понякога прави много малка корекция, понякога се налага повече работа, но е факт - 6 или 7 български нослета негови съм видяла досега и още доста чужди - до един са красиви и - което е по-важното - до един са различни и ВСЕКИ стои добре на конкретния пациент. Ето това търсех - хирург естет, който знае какво прави. Пак казвам - не целя да обидя някого, нито подценявам Бг хирурзи. Но - и в отговор на последния пост на 1305 - в БГ носът може и понякога да изглежда добре след операцията...но година по-късно висва...върхът пада, клюмва или както искате....това съм виждала досега...на доста пациенти...Да - променя се и да - крайният резултат идва след 1 година - окончателен и сигурен...и точно затова хирургът трябва да е в състояние да предвиди какво трябва да изкара след операцията, което след година да е заело съвършената форма. Това прави Палаоро. Затова нямах нито капчица колебание. И преди нямах, но преди година най-близката ми приятелка - Puppito - се оперира, бях там, следила съм всяка секунда от процеса, следила съм всеки ден от възстановителния период. Носът и е прекрасен! И е идеален за нейнито лице и за "материала", с който разполагаше преди операцията...Но не мислете, че пиша всичко това, за да ви убеждавам. Не! Искам само да е ясна моята ситуация и при какви обстоятелства аз съм взела решението. 99% то е продиктувано от това, че срещнах Палаоро, че видях пред очите си работата му, че видях 5-6 нослета, преди да "дам" моето. Аз нямах грам съмнение - не просто: "искам да си оперирам носа", а: "искам да си оперирам носа ПРИ Палаоро".
Е..това беше по-скоро предистория. Моята операция се състоя на 17-ти Март - празник за Италия, прекрасен ден. Всичко мина чудесно, Puppito влезе и гледа операцията, видя резултата, преди да го опаковат и преди да отече (точно преди да те събудят от упойка, точно преди да го опаковат, той е съвършен - още не е отекъл и може ясно да се види какво ще стане - поне така е при метода на Палаоро...едва ли важи за отворения метод...). Седмица по-късно Палаоро ми смени превръзката и се прибрах в Бг, в понеделник трябва да сваля окончателно втората превръзка и да започна да го масажирам и възстановявам . Убедена съм, че е точо каквото винаги съм искала и каквото ще стои най-добре на мен Ще има снимки - скоро. Относно цялата галимация в Италия - всичко беше прекрасно - и миналата година при операцията на Пупито, и сега и двете се чувстахме като на почивка, и двете тръгнахме на shopping и разходки още на следвашия ден
Това е. Препоръчвам ли - с две ръце! Очарована съм - меко казано! Щастлива съм! И най-важното - аз съм спокойна и сигурна!

Последно редактирано от jito7 : 27th March 2011 на 10:20
Отговори с цитат
  #310  
Стар 27th March 2011, 11:28
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Честито , jito7 !
Добре е , че вече се харесваш и си в мир със себе си
Според мен един голям нос се оправя много по-трудно от една гърбичка и докторът определено трябва да има "талант" , за да се справи с "проблема" .
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:01.