IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th March 2011, 16:25
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

според мен задължително отиди на поне две места на консултация преди да избереш.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th March 2011, 17:21
mu6oron mu6oron не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 12
По подразбиране

Защото живея тук и защото няма да си идвам скоро в БГ, а и дори да си дойда ще е за не повече от месец така,че пак няма как да стане....
Отговори с цитат
  #33  
Стар 18th March 2011, 20:04
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

най-големият съвет, който мога да ти дам е ДА НЕ СИ СЛАГАШ ИМПЛАНТИ С ФИЗИОЛОГИЧЕН РАЗТВОР ...естетиката като резултат е пълна заблуда..методът е твърде разпространен заради цената ! в бг никой вече не работи стакива импланти, слава богу ! естетиката на кохезивния гел може само да бъде сънувана като резултат, ако ги сравняваш !!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 18th March 2011, 20:28
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mu6oron
Защото живея тук и защото няма да си идвам скоро в БГ, а и дори да си дойда ще е за не повече от месец така,че пак няма как да стане....
З аоперацията и махането на конци ти трябват точно 10 дни ,не повече..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 18th March 2011, 20:47
mu6oron mu6oron не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 12
По подразбиране

За операцията и конците може да отидат 10 дни,но прегледите след това...или ако не дай си боже се получат усложнение...Не мисля да рискувам и за месец да направя нещо, за което после да съжалявам Парила съм се от прибързани решения. Искам съвет тук защото виждам,че има момичета доста вещи по въпроса, а аз да си призная не съм. ....Просто се надявах някой да даде жокер при положение,че знае какви са тези импланти какво бих могла да избера...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 18th March 2011, 21:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Е как па само с физиологичен разтвор?Там трябва да има и други и не е само този хирург,при който си ходила.Не е само той,я.
Чух от колежка за някакъв метод през пъпа вкарвали най-мекият силиконов гел с нещо си като помпа.Следователно нямало ръбове на импланти и тем подобни.Всичко това ми звучи адски откачено.
А ти иди при хирург,който не рабори само с тези импланти,и който ще ти отдели нужното време на консултацията
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #37  
Стар 19th March 2011, 00:25
mu6oron mu6oron не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 12
По подразбиране

ходих при още един хирург...( абе всички тук бачкат с Ментор) и той ми обясни,че 80% от жените избират Салин , а не Мемори гел ..демек тва с разтвора защото се правел много малък разрез вкарва се и се пълни тогава и позволява , ако лекаря предцени да сложи повече разтвор (ако примерно пациентката е искала,но не е било сигурно дали ще се разтегне кожата и дали добре ще седи и тим подобни)...все пак каза,че избора е мой и ако държа еа гел нямало проблем. Тук ги слагат по 4 начина ( през пъпа ,под мишницата, под гърдата и ореола), тръгваш си същия ден, няма дренажи. Всеки ден си на преглед в рамките на 3-4 дни. Няма сваляне на конци. В центата ти влизат сутиена и някакъв гел за белега плюс всеки месец прегледи ,ако ти се ходи ....Сега остава да си избера дата, лекар и дали ще им платя кеш или на вноски за разлика от БГ тук имаш опция за изплащане на циците по 120$ и това наистина го прави много достъпно за всички ,които са решили да се тунинговат. Само да отбележа - четох някъде из постовете,че мъжете на всякъде зяпали в големите цици. Е тук не е така по много причини:1. Защото никой не слага ГОЛЕМИ освен тези ,които са в определения бранш 2. Защото ги е страх да не ги осъдят за секшуъл харастмънт и 3. Тук жените са толкова извън мода и поддържаност,че мъжете ги е страх от жени изглеждащи добре
Отговори с цитат
  #38  
Стар 19th March 2011, 13:36
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Е как па само с физиологичен разтвор?Там трябва да има и други и не е само този хирург,при който си ходила.Не е само той,я.
Чух от колежка за някакъв метод през пъпа вкарвали най-мекият силиконов гел с нещо си като помпа.Следователно нямало ръбове на импланти и тем подобни.Всичко това ми звучи адски откачено.
А ти иди при хирург,който не рабори само с тези импланти,и който ще ти отдели нужното време на консултацията
Стоянов също оперира и с този метод през пъпа ,точно за този метод се обадих първия път за да си запиша час за консултация.Цената мисля че беше 8000 евро , определено той не я препоръчва ,защото тапите на имплантите изпуска ли и голям кубик неможе да се вкара през пъпната ямка
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 19th March 2011, 13:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Томи,а според теб цената заради метода ли е толкова висока?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #40  
Стар 19th March 2011, 13:47
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Томи,а според теб цената заради метода ли е толкова висока?
да ,защото е сложна самта прцедура и доста дълго време отнема самата операция
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: молязасъветмеркитеглилки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:28.