IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th January 2011, 11:53
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране Гледате ли НТВ с 'д-р'Бушнаков???

Божееееее-няма такъв елементарен касапин-засега само гледам и не вярвам на очите и ушите си-дано има и други гледащи да дискутираме!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th January 2011, 12:09
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Честно ви казвам направо съм изумена и от "доцент-доктора" и от и от консултацията на националния консултант Бояджиев,а пациентката е съвсем друга тема.......
Пажи боже,човек да попадне на такова"светило"правещо по 16 операции на ден.
Жената е видимо обезобразена,но за жалаост нито достатъчно подготвена,нито достатъчно образована,за да каже какво точно и как го иска и даже да изкаже правилно и точно своето обвинение,а то е повече от основателно и направо наложително.
Бясна съм и от наглостта на въпросния Бушнаков,жена му и адвоката му?!

Само да поясня че в яда си пропуснах-става въпрос за днешния "Съдебен спор"по нова телевизия-дано някой го качи някъде в нета,за да го видят повече хора и да се пазят от подобни "светила".
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th January 2011, 12:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Искът се отхвърли,да !
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th January 2011, 12:14
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Не,направо не е истина това което виждам и чувам-но ме е яд и на "националния"консултант-Бояджиев-как може така нагло да се защитават и си"плюят"в мозъците лекарското съсловие,когато се стигне до обвинения,които в случая са направо очеизвадно основателни-жената и в носа и в устните-прилича на клоун.
Съжаляам,че така остро реагирам и поставям лекарите под един знаменател/моите са изключение-разбира се/,но наистина в момента съм повече от възмутена
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th January 2011, 12:17
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

То и жената-ищцата-явно не я слуша много главата,но това няма никакво значение,в случая-тя си е обезобразена,само дето не успя да се обоснове и защити както трябва-а за "съдебното"решение,нямам думи
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th January 2011, 12:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teabg
То и жената-ищцата-явно не я слуша много главата,но това няма никакво значение,в случая-тя си е обезобразена,само дето не успя да се обоснове и защити както трябва-а за "съдебното"решение,нямам думи
Напълно съгласна.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th January 2011, 12:22
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

и аз го гледах,думи нямам,но така е казват,гарван гарвану око не вади,жалко за жената
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th January 2011, 15:04
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

И все още не мога да разбера, защо има лекари които ти вземат парите, не си свършват работата ...и....няма кой да защити пострадалите пациенти?? Защо няма кой да ги осъди ?? Защо нашата скапана държава не прави нищо за да защити хората????? Доста от момичетата тук също са претърпяли неуспех след операция и се е наложило да отидат при друг лекар ...и отново да си платят / за грешката на някого си.../ Възмутена съм!!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th January 2011, 16:42
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Аз също гледах предаването и си мисля, че това беше олицетворение на ситуацията като цяло с пластичните (УНГ) хирурзи в България.
Колко процента от опериралите се пишещи и непишещи в този форум са доволни от първата си операция? Процентът на тези хора е минимален. Колко от тези пациенти имат епикриза с това, какво им е правено по време на операцията? Не вярвам да са много, аз лично нямам никакъв документ. Нямам нищо освен касова бележка за платена ринопластика. Нито пък има написано черно на бяло какво сме се разбрали с доктора, както и тази жена оперирала се при д-р БОшнаков няма. И затова после няма как да се докаже нищо пред съда или пред когото и да било, освен като се види видимия резултат, което в случая не е доказателство.

@teabg: Националният консултант, който изказа мнение не е Бояджиев, а доц. Евстатиев, който също има доста провали, за да дава мнение за работата на колегата си. Естествено, че ще го защити.

Съветвам хората, които са решили да си правят ринопластика да искат черно на бяло написано какво са се разбрали да им се прави по носа и да изискват след операцията да им се издаде документ какво им е правено. За съжаление на знам дали докторите ще се съгласят да дадат такива документи, защото изобщо не ги устройва този вариант при провал. И ми е най-смешно, когато след неуспешен резултат докторите правили съответната оперативна намеса казват колко е голяма промяната и колко добре изглежда пациентът като видимо това не е така.

Ринопластиката е много сериозна операция въпреки, че доста хора си мислят точно обратното и затова разочарованията са много повече отколкото задоволителните резултати.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th January 2011, 10:13
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Не съм го гледала - може ли малко подробности? Как точно е бил обезобразен носът на жената (в смисъл какъв е бил и какъв е станал), какво каза националният консултант и т.н.
Коя година и е правена операцията?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ГледателиНТВр'Бушнаков
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:17.