IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th April 2017, 21:44
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране Широк нос след ринопластика

Здравейте,
На 11 ,04 си направих ринопластика при Доктор Йорданов.
Обсъдихме да майхне леката гърбица ,да го скъси и той каза ,че разтоварите между веждите трябва да отговоря като широчина на нос над върха ми,
Сега обаче вече 13 ден след операцията носа ми в профил е перфектен ,но в анфас е широк;(Дали ще спада ,защото ми се вижда твърдо кост,която не виждам как ще се събере .как да ви кача снимка за мнение!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th April 2017, 21:12
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

http://prikachi.com/images/275/9034275y.jpg

Трябва да има снимка и от преди, за да може да се сравни !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th April 2017, 14:18
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

Опитах да кача,но все са големи файлове ,колкото и да го смалявах.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th April 2017, 17:00
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Moже да ги качиш в хостинг сайт за снимки, има много сайтове, но ако искаш ползвай http://prikachi.com

Може и без регистрация, но ако си направиш, става бързо, ще си имаш собствена галерия и ще може да си триеш снимките когато решиш, а и няма да са видни през търсачката. После като качиш снимката, от галерията копираш адреса към снимката, така линка ще е директен към снимката и ще постнеш тук линка и готово.

Ако видя снимка от преди и след веднага ще ти кажа, дали е пипан въобще носа на ширина. Но най-вероятно не, особено, ако е високо, там се работи трудно и има ограничения, до къде може да се работи.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th April 2017, 21:56
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

http://prikachi.com/images.php?images/114/9106114m.jpg това е 10 ден след операцията ,горе знам че не е пипан,но над върха не зная дали е! Йорданов ми обесняваше,че разстояние на носа между веждите(горната част) трябва да отговаря на това над върха за да има симетрия и се притеснявам да не го е направил широк ;(
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th April 2017, 21:58
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

http://prikachi.com/images.php?images/120/9106120K.jpg А това съм аз преди ринопластиката
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th April 2017, 23:25
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Здравей !

Справила си се със снимката, но има друг проблем сега, тези приказно красиви очи ми пречат на мисловната дейност и ме разконцентрират, но ще се опитам въпреки това да си дам обективно мнение ! Страхотна снимка наистина

На снимката от преди, лошото е, че не е в пълен анфас, за да видя по добре.
Сега виждам, че в средната част носа ти е бил по тесен, има дори малко неравност от това което виждам, а на горе е по широк.

Това което казваш малко ме учуди, защото е абсурдно да не знаеш, точно какво ще ти правят. Ти трябва да си наясно до най-малката подробност, какво точно ще ти прави, къде и какво ще променя. Там където е малко хлътнало в средната част отстрани, може да се запълни със материал от върха, който трябва да е коригиран.

Мога да ти кажа, че е момента носа ти е много отекъл и чак когато спадне отока ще се види дали всичко е наред, дали няма да има някакви неравности.
Сега е трудно да се разбере дали върха е направен както трябва.

Предполагам, че ти си искала по тесен връх, нещо което доста затруднява българските хирурзи. Не ми изглежда да е достатъчно стеснен върха, ако е стесняван ще отнеме много време до пълното изчезване на отока, повече от 6 месеца, някои дори виждат постепенна промяна и до края на първата година.

Хубавата новина е, че дори с отекъл нос изглеждаш много добре, а той ще става все по малък и дано няма отдолу някакви изненади.

Взимаш ли от хомеопатичните Арника за отоците, те се пият и преди операцията дори. Масажите също ще ти помогнат за по бързото спадане на отоците, задължително ги прави !

https://www.youtube.com/watch?v=pbgRvfXpS0M
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th April 2017, 13:00
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

Много ти благодаря.Всъщност Йорданов е такъв,той преценява ,само пита -ти какво искаш . Харесва ми,че е доста откровен,но не е много по обясненията.Това ме притеснява да не го е направил много широк не ми е ясно как ще се стесни(събере) костта?!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th April 2017, 13:35
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

За горе между очите може да си спокойна, няма как да ти разширява носа там, той е изравнил средната част, където ти беше по тясно и неравно, но дали е станало както трябва ще се види след 2-3 месеца, когато отока спадне достатъчно.

Ти още сега може да го питаш, това което те интересува, какво точно е направил. Но за ширината не трябва да се притесняваш, виждам, че това най-вече те притеснява, няма как да направен по широк. Важно върха да го стеснил и ако е правил присадка да изравнява ширината да е станало както трябва.

Проблема е, че ако има някакви неравности, те ще се видят чак като спадне оток !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th April 2017, 14:28
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

Не ме притеснява отгоре ами широчината над върха на носа(малко глупаво обеснявам). Там ми се вижда широк. Питах го дали ще остане широк носа ,той ми каза да имам търпение ,ще спадне и нищо повече.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Широкносследринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:52.