IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th November 2007, 18:10
klara2001 klara2001 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 12
По подразбиране Много много малки гърди..:((

Здравейте момичета..Толкова много от вашите теми изчетох че вече се обърках тотално.. Искам консултация от вас,тъй като смятам че доста от вас са много добре информирани по темата за имплантантите..
На 19ти ноември живот и здраве съм на консултация при д-р Калкова..Исках да се допитам до вас,понеже бюста ми е изключително малък,още повече че спортувам /фитнес/ и това тотално се е отразило на гърдите ми,просто прогресивно изчезват,ето за това предприех крачка поставяне на имплантанти,независимо че съм на 21 год,но наистина имам нужда,не е просто каприз..Мисълта ми е как мислите вие при наистина малки гърди какво количество ще е възможно да ми се сложи,има ли момичета които са си слагали и са под 25 годишни и как това им се отразява? Много ще съм ви благодарна.. за сега само толкова,но пак ще питам..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th November 2007, 18:24
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Ооу,аз съм почти на 20 и операцията ми е в сряда
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th November 2007, 18:32
klara2001 klara2001 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 12
По подразбиране

сериозно ли? суперр вълнуваш ли се? Пожелавам ти успешна операция и леко възстановяване..Как се реши на тази стъпка? И къде и при кой ще си я правиш?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th November 2007, 18:38
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

От половин година го обмислям и преди 1 месец и родителите ми се съгласиха и така вече имам дата при Динев.Да си кажа ме става доста страх,ама знам че ще ми мине.Носа дето ми го чупиха и ми правиха всичко възможно,не ме беше страх преди това,а сега.....ама с годините ме става повече страх(как прозвуча като че ли сам на много години сега)

А ти кога мислиш горе-долу да се оперираш?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th November 2007, 18:43
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Привет Клара,

Макар и малко по-старичка си позволявам също да се включа
Аз също нямах почти никакъв бюст. Все едно две пъпки имах на кожата. На консултацията с лекаря се чудех дали изобщо ще имат толкова малки имплантанти, като за мен
Сега съм с 245 и ми стоят перфектно. Исках естествен бюст и се радвам, че не настоях за повече. Всеки лекар си има таблица, по която след като те измери ще определи колко може да ти сложи. Аз съм с надмускулно, вероятно за под можеше и повече.
Трябва да имаш предвид, че кожата на гърдите е доста еластична. Само си представи колко се увеличава по време на бременност. При мен в началото беше доста опъната по имплантантите, а сега си се отпусна и изглежда чудно. Аз лично мисля, че не е добре да се сложи много повече от това, което показва таблицата, тъй като възможните усложнения като риплинг и прочее стават по-вероятни.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th November 2007, 18:45
klara2001 klara2001 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 12
По подразбиране

ее ще чакам с нетърпение да кажеш как е минало всичко..А за моята операция нищо не мога да ти кажа,това ще стане ясно едва след прегледа..а и аз съм студентка и малко сложно ще се получат нещата,тъй като не ми се ще много да отсъствам..Ако дай Боже всичко е наред,след колко време може да се излиза вече и кога по принцип се махат конците?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th November 2007, 18:48
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

И аз съм студентка,ама со правя сметка да отсъствам не повече от семица-дано да съм по-добре след тези дни.

Нека по опитните да кажат-това и мен ме интересува,ама то си е индивидуално де.
Спомням си имаше една мацка беше писала,че следобяд след операцията е простирала.
Аз ще съм надмускулно и май ще се възстановя по-бързо,нали?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th November 2007, 18:52
klara2001 klara2001 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 12
По подразбиране

здр и на теб милена,радвам се че и ти се включи, доста твои мнения съм изчела и съм впечатлена от информираността ти,така че няма нужда да изтъкваш че си по стара.. Вярваш ли ми че и аз като теб си задавам подобни въпроси относно "пищния" ми бюст,но да видим какво ще стане..Аз по принцип съм и дребничка-155см така че не мисля че много кубици биха изглеждали добре на ръстта ми,дори и да има възможност...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th November 2007, 19:22
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Здравей, Клара,
аз съм на 22г, имам импланти от 3 месеца и половина. И аз съм студентка, но лятото (когато ми беше операцията) ходех на работа и ми се наложи да отсъствам 2 седмици, защото след първата седмица още ме наболяваше доста и предпочетох да си почивам. Но аз съм с подмускулно поставени импланти и възстановяването е по-бавно.
Предполагам, че при теб ще е надмускулно, щом спортуваш редовно.
Разкажи като ти мине консултацията...
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th November 2007, 19:47
klara2001 klara2001 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 12
По подразбиране

joliy,Какво общо има спортуването ми със надмускулното поставяне на имплантанти? А това дали ще е под или над мускулно се определя от лекаря ли? или аз решавам как го искам? Като че ли предпочитам подмускулно..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Многомногомалкигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:01.