IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 23rd March 2010, 11:54
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Ами като сте такива борци,що никой не направи проблем когато баннаха Иван-нави ли беше,аватара с пазарските чанти,даже не го и отразихме това,нали????????????????????
Ами сега щото тая постна на всички на ЛС разни неща за борбата против фашизма и полицаите да не бият негрите,та гракнахте всички.Аре стегнете се ,де.Общество,кво общество изобщо сме ние.Вижте хала ни в държавата,вие форума ще оправяте.Или как беше
Корабът потънал,ние платната спасяваме.
габи, правиш се на интересна =)
Що аз ,тя/той се кара с мен за някой,аз си пасувам.Изобщо не познавам този потребител,но той твърди,че съм идиотка меко казано
Ама за Иван пак си премълчахте,де,не съм интересна,истина е това което казвам,върни се назад да видим някой казал ли е нещо за него,няма и дума.
  #62  
Стар 23rd March 2010, 11:59
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Ами като сте такива борци,що никой не направи проблем когато баннаха Иван-нави ли беше,аватара с пазарските чанти,даже не го и отразихме това,нали????????????????????
Ами сега щото тая постна на всички на ЛС разни неща за борбата против фашизма и полицаите да не бият негрите,та гракнахте всички.Аре стегнете се ,де.Общество,кво общество изобщо сме ние.Вижте хала ни в държавата,вие форума ще оправяте.Или как беше
Корабът потънал,ние платната спасяваме.
габи, правиш се на интересна =)
Що аз ,тя/той се кара с мен за някой,аз си пасувам.Изобщо не познавам този потребител,но той твърди,че съм идиотка меко казано
Ама за Иван пак си премълчахте,де,не съм интересна,истина е това което казвам,върни се назад да видим някой казал ли е нещо за него,няма и дума.
не знам кво стаа с тоя иван, но вчера са били банати значими потребители и това не може да бъде подминато и премълчано и не заради спам кампанията, която аз дори не прочетох всъщност =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
  #63  
Стар 23rd March 2010, 12:03
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Питайте направо админа,щом така се притеснявате за съфорумците
  #64  
Стар 23rd March 2010, 12:07
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

ти май не разбираш, а ? =)
__________________
nothing to die for = nothing to live for
  #65  
Стар 23rd March 2010, 12:20
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7

Отдавна не влизам да пиша тук защото от край време този форум затъва все повече и повече . По ред причини много хора като мен спряха да пишат и да влизат тук . Върнаха се старите тоталитарни времена да се гонят стойностни потребители .Явно новата платформа на форума е да се толерира спама ,простотията и да се обърне на нещо средно между фани ме ,геми ме ,натърти ме или и аз не знам какво . Хората които пишеха преди тук ще ме разберат какво искам да кажа ... Жалко .Много жалко .Тялото беше един от най-добрите форуми преди време
миличка това че някои потребители се шегуват повечко неозначава че са малуумници,съобразявай се с желанието им,искат просто да се забавляват,за мен стрейндж е скучна но това неозначава че нетрябва да реагирам остро когато нещо се прави неправомерно,а именно отстраняването и,не го правя защото ми липсва а защото смятам че не е правилно,и понеже виждам че ти си от интелЕгентните и не от спамърите като нас,айде разграничи нещата-не се караме помежду си и не сме на два отбора-СЕРИОЗНИ и ЗАБАВЛЯВАЩИ а оспорваме действията на шефа
  #66  
Стар 23rd March 2010, 12:20
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
ти май не разбираш, а ? =)
Всичко разбирам,ами ти май не разбираш,че в любовта и труда,незаменими,няма.Ще го перефразирам
В любовта и във форума ,незаменими ,няма.
  #67  
Стар 23rd March 2010, 12:22
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
ти май не разбираш, а ? =)
А ти очакваше да разбере ли ?

Девойко много правилно си схванала мнението ми за теб . Като ви чета мненията и на теб и този дето писа след теб дори не ми се занимава и ми е под нивото да седна да ви се обяснявам .Пили си ноктетата ,говори си за ебане и там дето не те бутат не се обаждай

А този Иван явно само на теб ти е мил
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
  #68  
Стар 23rd March 2010, 12:23
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sportakus75
миличка това че някои потребители се шегуват повечко неозначава че са малуумници,съобразявай се с желанието им,искат просто да се забавляват,за мен стрейндж е скучна но това неозначава че нетрябва да реагирам остро когато нещо се прави неправомерно,а именно отстраняването и,не го правя защото ми липсва а защото смятам че не е правилно,и понеже виждам че ти си от интелЕгентните и не от спамърите като нас,айде разграничи нещата-не се караме помежду си и не сме на два отбора-СЕРИОЗНИ и ЗАБАВЛЯВАЩИ а оспорваме действията на шефа
не се хаби, наяма смисъл!
Ела да пишеш при нас в диетите!
  #69  
Стар 23rd March 2010, 12:27
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Аз идвам да пиша в диети.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
  #70  
Стар 23rd March 2010, 12:28
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
ти май не разбираш, а ? =)
А ти очакваше да разбере ли ?
еми, достатъчно съм прозт ,така че сички да ме разбират =)))))))

кви са па тия диети са =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: предложениезановфорум
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:56.