IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th May 2009, 16:09
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Преди 10 страници, аз бях написала в темата за аватарите, че на 5те Х-са е ужасен, след което тя го махна и други хора казаха, че ги плаши. Ако тогава някой се беше появил и заял на тая тема, щеше ли да ме предупреждаваш за провокативно държание?
Само питам, да знам...
Ако беше казала, че не аватара, а снимката на ХХХХХ е ужасно грозна и противна - да, щях да ти направя забележка!!!

Точно така, както направих преди около година на един потребител (вече дори не помня точно кой), който беше решил да прави точно това: да е "откровен" и да обяснява на другите когато според него били грозни.

Тогава реакцията бе 100% единодушна и всички осъдиха поведението на този потребител.

Странно защо сега настроенията са различни...

Някои хора просто им липсва деликатност, за да направят разлика между ПОЗИТИВНА критика и персонална атака.
  #32  
Стар 28th May 2009, 16:11
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Аз пък мисля, че ти, liophy, нямаш достатъчно време да следиш форума и си останал с някакво впечатление за Муцата от началото на появяването и, когато се заяждаше яко (но остроумно!!!) и кефеше Постовете и, както на още няколко други форумки (напр.Apoklistika, която беше банната) са супер интелигентни и готини за четене.
А аз мисля, че знам много повече за Муцка, отколкото ти. Вероятно не помниш начина и на поведение и агресията и към всички сложили си силиконови гърди... Когато се регистрира, всяко второ мнение и беше за триене. Трябваше да разменим няколко десетки лични съобщения, преди да почне да се държи поне на ръба на приемливото.

Бъдете спокойни - за казуси, с които не съм запознат, не бързам да взимам решения. Мисля, че Ivanin може да потвърди това...
  #33  
Стар 28th May 2009, 16:13
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Разликата е, че Муцка не е обидила никого! Но като казвам "обидила", нямам предвид използването на някакви изрази, а именно да е засегнала Жоро (в случая).

АниК , напълно съм съгласна!
  #34  
Стар 28th May 2009, 16:15
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Помня аз Муска как се изказваше, имаше нещо "гнило" тогава
Тази "dupla" от самото начало на "Светлин" ми замяза, но в другите му превъплъщения (този стана нарицателен).
Майтапа настрана - заради подобни включвания на нови потребители от такъв тип, много ценни и интересни форумци вече не пишат
  #35  
Стар 28th May 2009, 16:18
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Наистина съм изумен от някои от вас. Пристрастността ви не познава граници. Самият факт, че Муска ви е приятелка и ви е симпатична, не значи, че не може да е допуснала грешка!

Изумен съм и от склонността ви да тълкувате нещата, както ви е удобно.

Шокираща е ограничеността с която се опитвате да се позовавате на "липсата на обидни думи".

За пореден път казвам - 90% от конфликтите в този форум започват без използване на очевидни нецензурни думи.

Човек може да бъде засегнат много по-силно от коментари, неизползващи нецензурни думи. Обидно е отношението и смисъла, нецензурните думи не обиждат, а само показват нивото на култура на автора.
  #36  
Стар 28th May 2009, 16:27
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Муска е бот бе, познавам тоя дето я е правил


ал капоне, добре дошъл отново

изпуснал съм мега-драмата очевидно
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
  #37  
Стар 28th May 2009, 16:32
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Изумен съм и от склонността ви да тълкувате нещата, както ви е удобно.

Шокираща е ограничеността с която се опитвате да се позовавате на "липсата на обидни думи".
Всички "ние" сме грешни, а ти си единственият прав
Странно, а Аз си мислех, че една птичка пролет не прави
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
  #38  
Стар 28th May 2009, 16:33
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Но като казвам "обидила", нямам предвид използването на някакви изрази, а именно да е засегнала Жоро (в случая).
И за последно днес: Това, което се опитвам да кажа е, че именно НЕ Е ЗАСЕГНАЛА като отношение и смисъл. Както и да е, явно не можем да се разберем, не защитавам Муцка, защото ми е приятелка или не, а защото в случая не беше тя причината да стане такова напрежение.
По същата логика и аз мога да кажа, че си предубеден относно някои потребители и едва ли някой ще може да ти промени мнението.

Цитирай:
Наистина съм изумен от някои от вас. Пристрастността ви не познава граници. Самият факт, че Муска ви е приятелка и ви е симпатична, не значи, че не може да е допуснала грешка!
Същото важи и за теб, в обратния смисъл. Не можеш и за миг да допуснеш, че Муцка не е целяла нищо лошо като си е изказала мнението и доста хора, очевидно разбираме това..
  #39  
Стар 28th May 2009, 17:04
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Пак ще се повторя, но ми се иска да се знае. Муска мен не ме е засегнала по никакъв начин. Попита нещо, отговорих и, а цялото оливане по нататък, направи Дуплето.

Не е станала кой знае каква драма. Аз тактично се опитах да мълча, докато и мине инерцията на малката дупла, но тя се захапа с всички, които се опитаха да изкажат някакво становище.

Айде, вече я няма, нека тези дето се познаваме, да си пазим гърбовете от такива провокации на дребно и да не им се поддаваме толкова!

Муска, магаре рогато, дай да си стиснем копитата и....мир и любов да има и щастието и справедливоста да възтържествуват!
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #40  
Стар 28th May 2009, 17:08
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Збаравих в залисията! Да ни е мирна и честита, новата двадесет и първа годин....Аааа - Говорилня! Нека да сме малко по добри и толерантни в нея!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:29.