IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 31st January 2008, 14:54
MissPartystar MissPartystar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Благоевград
Мнения: 29
По подразбиране

ааааа gwendoline миличка видях, че си ми отговорила в другата тема подробно - мерсиии а вярно с junglegirl действате едновремено :P
__________________
* what is important is never to look cheap *
Отговори с цитат
  #32  
Стар 31st January 2008, 14:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MissPartystar
gwendoline sorry, че се повтарям, но дали ще увиснат? Или това никой не може да каже? junglegirl аз за това се усведомявам, обаче ми се вижда един голям кошмар всичко, а просто искам да са перфектни.
То всички с тая идея тръгваме да си слагаме гърди - да станат перфектни! Това е стремежът на повечето момичета, подложили се на някакъв вид пластики. За съжаление обаче не винаги нещата "заспиват" от първия път или пък им трябва доста време , за да се превърнат в тези гърди от рекламите и билбордовете. При надмускулните както написах в друга тема - вероятността от увисване е значителна ако говорим за по-големи импланти и липса на жлези. При подмускулните - проблемът с увисването е туширан; там пък си има други възможни проблеми. Хубаво е подробно да разпиташ няколко хирурга за възможните усложнения и дали нещо ще ти струва това. Защото понякога се налага. Тялото все пак не винаги реагира положително на външни инсинуации, макар и хирургът ти да се е справил. Така че... просто като презастраховка се осведоми за последици и начини на коригиране, за всеки случай. Все пак риск си има винаги, но не е непопавимо, ако възникне проблем.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 1st February 2008, 03:58
MissPartystar MissPartystar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Благоевград
Мнения: 29
По подразбиране

хахахахха ето намери се човек, който да опровергае всички мнения тук. Давам на един познат пич да си каже мнението за това как са сега и как ги искам после и той не разбрал и си помисли, че моите са такива каквито искам защото то му излиза първо тая снимка с моите..... вижте коментара:

[3:36:56 AM] Inf3rn0^ says: ne6to ne me kefqt tiq
[3:36:59 AM] Inf3rn0^ says: kato kozi vimenca
[3:37:01 AM] Inf3rn0^ says: izglejdat

направо ме застреля честно

направо ..... съсипа ме с три реда, сега знам, че искам таз придобивка и само доктора да ме увери, че няма предпоставка да се смъкнат надмускулно и да се съгласи да ми коригира разстоянието за да не ми падат после под мишниците и да ми оправи асиметрията - тия три неща и... съм решена веднага

__________________
* what is important is never to look cheap *
Отговори с цитат
  #34  
Стар 1st February 2008, 13:17
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Ужас... Тоя човек не разбира нито от женски гърди, нито от "кози вименца"
Отговори с цитат
  #35  
Стар 2nd February 2008, 08:18
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Паднал ти се е някакв луд цицоман. Не е представителна извадка
Отговори с цитат
  #36  
Стар 4th February 2008, 13:44
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Кръгли, над мускула, според мен до 280сс. Може би Евросиликон, защото стоят по-очертани от ПИП, а и обвивката им е по-дебела. За другите марки нямам опит, само тези двете съм си слагала. Не мисля, че може да очакваш чудеса по намаляване на разстоянието, тъй като ареолите ти сочат леко настрани, но при всяко положение може да ти го намалят, както и да изравнят големината.

П.П. На Бекъмката и двете й гърди са с контрактура, плюс почти пълна липса на подкожна мазнина. Твоите ще са в пъти по-красиви.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 4th February 2008, 22:07
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз Бекъмката я харесвам като цяло, точно гърдите и не са от най-красивите
Отговори с цитат
  #38  
Стар 5th February 2008, 21:56
арабела арабела не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 39
По подразбиране

чесно казано почвам да се притеснявам за нещта за които не съм знаела че въобщте съществуват май подцених операцията сега избора ми на хирург става ощте по труден
Отговори с цитат
  #39  
Стар 6th February 2008, 07:41
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Щом се притесняваш,значи нямаш на истина желание.Аз нито съм ходила от хирург на хирург,нито съм се тревожила за нещо.
Абе мацки,какво толкова харесвате жена му на Бекъм?Никакъв сексапил не намира в нея.А и циците са й едни...Ужас!
Аз съ6м фенка на по големите гърди и това си е.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 6th February 2008, 21:33
арабела арабела не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 39
По подразбиране

много ми харесва и като жена и като стил на обличане а на гърдите и не ми харесва само че отгоре има силно изразени ръбове но мисля че ако са под мускулно ръбовете щте са по туширани можеби аз искам такава форма подмускулно на 18 съм на консултация при 2 хирурга и смятам като избера да си запазя час веднага а колкото до притесненито то дойде от там че невежеството ми по темата омаловажи като важност операцията приемах я все едно си удължавам косата но въпреки всичко няма да се откажа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МожелимнениесъветчеСнимкисегажеланрезултат
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:55.