IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 30th January 2008, 10:05
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране Ето че и аз се реших....моля посъветвайте ме..

Здравеите момичета, първо искам да кажа, че много се радвам за всички вас. Иска се голяма доза смелост. Браво на всяка от вас
Ето че и аз взех решение да се оперирам.
на 27 години съм. Висока 168 и тежа едва 40кг..
Сами разбирате, че вместо гърди имам само ребра и винаги съм мечтала да си сложа силикон.
Вчера бях на консултация при д-р Динев от "Вита".
Препоръча ми над мускулно, разрез през ареола, асиметрични, мисля че бяха 250-270сс. Не съм раждала.
Знам че във форума има момичета които са се оперирали при него и Ви моля да дадете съвет, жъзможни рискове и тн...
Много ще съм благодарна ! четейки форума се пооплаших, но пък толкова искам красиви гърди.. ех
Благодааря Ви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th January 2008, 11:03
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Привет,

Аз съм оперирана при него по същия метод. Това е предпочитания от него метод.

Аз също бях само с ребра и съм слабичка, така че сложих 245, колкото беше по таблицата. Може да видиш снимките ми в темата за снимки.

Лично аз съм много доволна от резултата.

Въпреки това те съветвам да се допиташ и до друг лекар за твое спокойствие. Доколкото аз съм запозната доста лекари са на мнение, че ако нямаш бюст подмускулното поставяне е по-подходящо, понеже дава по-плавен преход. Надмускулното се препоръчва главно при изразена птоза. Освен това, тъй като нямаш кожа рискуваш при надмускулно да се получи риплинг (набиране на импланта). Разбира се при малките кубици това е по-малко вероятно и все пак възможно.
Ако обаче спортуваш интензивно подмускулното не се препоръчва.

Другото, за което трябва да се замислиш е разреза. Аз също съм през аеролата. Не съм раждала и се разрових за информация по въпроса. В известна степен е рисковано, тъй като може да имаш проблеми ако смяташ да кърмиш. Може и да се окаже, че няма проблем, но риск има.
Иначе белега е направо незабележим.

Ако още нещо те интересува- питай. И успех
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th January 2008, 11:25
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

Благодаря за бързия отговор, направо се побрърках, от няколко дни чета форума и мислех, че като отида на консултация всичко ще се изясни...ама не
значи като четох форума бях почти убедена че моите трябва да бъдат под мускулно с разрез под гърдата защото не съм раждала и трябва задължително да се наблюдавам за рак (майка ми току що приключи с лечението ) но Динев всичко описа учудващо розово..
колебая се защото ми е малко гадно за нея, тя претърпя много и ми е някак ...не знам..от друга страна ако не сложа сега никога няма да сложа,а ми писна да ходя на плаж като момче хихих
та ох даже не знам как да си подредя въпросите, съжелявам за хаотичното мислене..
исках да попитам кубиците дали не са малко, формата дали е хубава и тн.... дали над мускулно , увисват ли, каза ми че изглеждали естесвено и тн
Видях снимките ти, страхотни са наистина, изглеждат кръгли нали?искам да са леко кръгли и в никакъв случай раздалечени. а и да не стоят пък като топки
Ти ходи ли на консултациа при друг лекар?
а другото което ме притеснава е че ще тегля заем, залсужава ли си ..
Сорри ако те засипвам с върпоси
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th January 2008, 11:36
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

забравих да кажа, спортувам....добре де спортувах много..тенис на корт ...май не е много подходящ спорт за силикон хихих
но идеята ми е друга, много съм жилава и мускулчетата, макар и малки, но мноооого си личат. Динев каза, че при под мускулно, мускула отгоре се виждал грозно. а при асиметричните импл прехода бил плавен ... всъщност твоите много ми харесват
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th January 2008, 11:39
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Мда...спорта е проблем за подмускулното. Рисковете там са големи.
Моите също са асиметрични. С времето доста се поотпуснаха и наместиха и станаха плавни.
А ти сега съвсем никакъв бюст ли нямаш?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th January 2008, 11:44
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

абсолютно грам ниакакъв..плокса и това е! е спорт е силно казано, ходих на фитнес, а тенис напоследък играя 1-2 пъти за лято.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th January 2008, 12:30
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Аз също съм много доволна от Динев.На консултацията ми предложи разреза да е през ареолата,но аз държах да е под гърдата,защото след изчетеното тук предпочетох да не рискувам.Но наистина белега там изобщо не се забелязва,за разлика от този под гърдата.Относно начина ми обясни и за под мускула и за над,препоръча ми надмускула и аз и без това си исках този метод.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th January 2008, 14:43
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

Момичета благодаря ви за отговорите, а ходили ли сте при други лекари за допълнителна консултация? ако да при кого?
за разрез под гърдата колко см е белега?
да си призная предпочитам белег пред риск.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th January 2008, 15:30
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Белегът под гърдата е 4-5 см.
Има доктори който предпочитат точно този разрез, но ако държиш на определен доктор който си избрала, мисля, че би се собразил с твоето желание. Още една, две консултации няма да са ти излиши, напротив, биха ти помогнали за крайния избор.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th January 2008, 16:42
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

) не настоявам на този лекар, но засега за друг не се сещам.а като гледам другите практикуват най вече под мускулно..пък не ми се ще..май много боляло
при 280-250сс над мускулно каква е вероятността от риплинг?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Еточеазсерешихмоляпосъветвайтеме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:56.