IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 13th October 2007, 11:03
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Аз съм 48кг,висока 171см и изглеждам горе-долу добре.Само краката ми се виждат по-слабички.Чувствам се перфектно и физически и здравословно.Не съм боледувала никога,да чукна на дърво.Обаче повечето ми познати,и по точно разни роднини,като ме видят и се започва едно вайкане,едно тюхкане,ама ти ядеш ли,ама ще се разболееш така,я се виж....Направо ми става лошо след това,настроението ми се скапва,става ми едно такова гадно.Итези хора,които са ми казвали нещо като че ли не мога да ги понасям вече,гледам да ги отбягвам.Незнам дали е редно,но ми стават противни.А мъжа ми и моята приятелка ми казват,че съм слаба,но изглеждам супер.Мога да си позваля всякакви дрехи.Но заради мненията на околните много съм се депресирала относто външния си вид
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th October 2007, 12:28
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Аз пък съм 170см, 52кг и се чувствам страхотно. Някои хора ми казват че съм слаба, други, че съм дебела... въпрос на гледна точка. На мен обаче изобщо не ми пука. И дебелите и слабите ги мачкат защото позволяват. Ако не ти пука, никой не би могъл да те смачка, защото реално за теб неговото мнение си е негово. Ако аз се чувствам добре в кожата си никой, ама никой не може да ме убеди, че изглеждам зле... Ако реша, че съм дебела-тренирам, ако съм слаба- хапвам обилно, но никога не позволявам на някой да променя гледната ми точка според собствените си критерии. Един съвет от мен към всички, които взимат навътре чуждото мнение- Вие сте уникални и неповторими, няма смисъл да бъдете такова каквито не сте. Не се засягайте от плоските коментари на някой, които дори не си заслужава да му обръщате внимание. Забавлявайте се, и бъдете такива каквито сте!
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th October 2007, 16:57
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране Re: Мачкането на слабия човек

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Позволена тема за защита и нападки
На какво се дължи тази страст на пълния човек да смачква друг - слаб строен , поддържащ се - със спорт , диета или само от природа - само защото изглежда добре / и то постоянно в годините добре , чак предпочитат да не го забелязват / ?
Напротив ,та кой е казал това? дебелите най лесно се бият,защото ... Mallvino-мълчи си ,мъл..
Отговори с цитат
  #64  
Стар 14th October 2007, 18:37
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

слабия мачкал дебелия...дебелия мачкал слабия...абе хора не се ли научихте, че всеки мачка другия, бил той дебел, слаб или какъвто и да е.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #65  
Стар 14th October 2007, 18:48
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Beautiful_,май наистина така се получава.Много сме озлобени хората,завистливи,вместо да поласкаем някой и да му стане хубаво,да го зарадваме,ние гледаме да го стъпчем.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 15th October 2007, 13:05
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rali_
Beautiful_,май наистина така се получава.Много сме озлобени хората,завистливи,вместо да поласкаем някой и да му стане хубаво,да го зарадваме,ние гледаме да го стъпчем.
защото сме злобни. БЪЛгаРите най вече.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 15th October 2007, 14:05
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rali_
Аз съм 48кг,висока 171см и изглеждам горе-долу добре.Само краката ми се виждат по-слабички.Чувствам се перфектно и физически и здравословно.Не съм боледувала никога,да чукна на дърво.Обаче повечето ми познати,и по точно разни роднини,като ме видят и се започва едно вайкане,едно тюхкане,ама ти ядеш ли,ама ще се разболееш така,я се виж....Направо ми става лошо след това,настроението ми се скапва,става ми едно такова гадно.Итези хора,които са ми казвали нещо като че ли не мога да ги понасям вече,гледам да ги отбягвам.Незнам дали е редно,но ми стават противни.А мъжа ми и моята приятелка ми казват,че съм слаба,но изглеждам супер.Мога да си позваля всякакви дрехи.Но заради мненията на околните много съм се депресирала относто външния си вид
Rali,хич да не ти пука какво ти казват Важното е,ти да се чувстваш добре и да се харесваш.И на мен непрекъснато ми дрънкат разни такива неща,но за не им обръщам внимание.Не смятам,че аз като съм 1.71 и 52 кг съм слаба.Така че не се впечатлявай от подобни изказвания.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 15th October 2007, 18:31
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Абе не им обръщам внимание,но се чувствам така,все едно някой ми взима енергията,след такава среща.А пък хората уж с добри намерения
Отговори с цитат
  #69  
Стар 15th October 2007, 18:53
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Не си го слагай на сърце, мен един ми вика, че съм напълняла, друг - много съм била отслабнала, да не съм била болна , не можеш да угодиш на всички. Пък и злобният човек винаги ще намери за какво да критикува, виждала съм дори как дебел се присмива на дебел за килограмите , вече нищо не ме очудва
Отговори с цитат
  #70  
Стар 15th October 2007, 23:11
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

На мен пък никой не ми еправил забележка за теглото, нито дори коментар не съм чувала. А съм била и леко пълна и доста слаба. Сега съм си нормално, според мен. Но явно е до цялостно излъчване. Ако се впрягате на критики и "добронамерени" съвети сигурно някой простаци ще си мислят, че може безнаказано да ги раздават.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мачканетонаслабиячовек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:48.