IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 17th March 2009, 18:04
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
И всеки път ми е отказвал ботокс .
Може би просто нямаш нужда... А Ина79d май е доста по-голяма от 79 набор, ако не се лъжа...
Отговори с цитат
  #62  
Стар 17th March 2009, 18:11
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Минава ми с номера , че козметичните терапии засега ми действат добре . . Нещо не ме иска за абонат . / ни за ботокс , ни за бюст / И като е отказал , чак не смея пак да отида . Гадна ситуация .
Отговори с цитат
  #63  
Стар 17th March 2009, 18:12
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

И аз мисля, че доктора е преценил, че нямаш нужда. Не е важно на колко си години, а в какво състояние ти е кожата. Има 25 годишни, които изглеждат на 35 и обратното.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 17th March 2009, 18:20
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Докторът така преценил , но дерматоложки веднага ми го предлагат . Но нали доктора ми е " идол " , него слушам .
Отговори с цитат
  #65  
Стар 18th March 2009, 11:51
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

[quote="demili 1"]И аз мисля, че доктора е преценил, че нямаш нужда. Не е важно на колко си години, а в какво състояние ти е кожата. Има 25 годишни, които изглеждат на 35 и обратното.
Да 79 не ми е год.на раждане,една от най голямата съм тук. И на мен д-ра когато му казах , че искам липо на бедра и ханш ми отказа, казвайки ми, че ще развалим фигурата. И аз започнах да си възвръщам фигурата по по продължителния начин - диета, спорт ходя на електролипоза (да не бъркам името ) съжалявам само,че не мога да тренирам вс.ден, мажа с кафето и търкам със специална четка .Е няма да стане като след липосукция.
Така,че щом той така преценява наистина нямаш нужда , което доказва,че не е печалбар и отказва когато исканията ни не отговарят на необходимостта.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 18th March 2009, 13:00
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Моля за извинение в бързината съм сбъркала имената вместо Тачева съм писала Паскова , за тази която има кабинет на Руски паметник разказваше.Сега проверих ,че М.Тачева има кабинет на Руски паметник.Извинявам се на д-р Паскова.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 18th March 2009, 13:08
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Моля за извинение в бързината съм сбъркала имената вместо Тачева съм писала Паскова , за тази която има кабинет на Руски паметник разказваше.Сега проверих ,че М.Тачева има кабинет на Руски паметник.Извинявам се на д-р Паскова.
Моля ,и тук за извинение това е за тема с друго заглавие
Отговори с цитат
  #68  
Стар 20th March 2009, 10:42
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

При някоя случвало ли се е ботокса да я "хване" само от едната страна под очите? Сериозно съм обезпокоена, т.к. от едната страна заглади бръчиците перфектно, а он другата - като че ли са още в изходно положение Минали са само пет дни, но... не ми се вярва тепърва да се опънат. Има и още нещо - под същото това око имам синка - предполагам, спукано капилярче - има ли някакво значение и... какво да очаквам? Иначе при челото ефектът беше убийствен още същия ден... Защо не се получава така и при очите...?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 20th March 2009, 11:00
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
При някоя случвало ли се е ботокса да я "хване" само от едната страна под очите? Сериозно съм обезпокоена, т.к. от едната страна заглади бръчиците перфектно, а он другата - като че ли са още в изходно положение Минали са само пет дни, но... не ми се вярва тепърва да се опънат. Има и още нещо - под същото това око имам синка - предполагам, спукано капилярче - има ли някакво значение и... какво да очаквам? Иначе при челото ефектът беше убийствен още същия ден... Защо не се получава така и при очите...?
Мисля ,че е възможно, защото както знаете двете половини на човешк.тяло са различни и бръчките са различни от двете страни , не са еднакви, има време нали ти е казал до 15 ден , че даже и след това се получава пълния му ефект. А ,синката ще изчене , но нали за пачи крак говорим, не те ли боцка във външния ъгъл на окото ,защо казваш под очите? (или е индивидуално). Кой ти го прави?
Отговори с цитат
  #70  
Стар 20th March 2009, 11:04
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Да, за "пачи крак" става дума...а имах предвид, че бръчките са под очите; не се изразих правилно... Той (д-р Н. Георгиев) ми каза даже, че ефект да очаквам между 2 и 4 седмици, но навсякъде където съм чела се говори да се очаква ефекта между седмица и 10 дни. Това е първото, което ме учуди. Другото е, че наистина от едната страна се опънаха бръчиците, а от дясната - не помръдват Може би избързвам, но ми е малко... особено и напрегнато. Ами ако остане така....?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:35.