IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 5th April 2008, 19:13
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
След като пита, значи има някаква информация. Няма лошо да попита и нас. И доколкото знам преди Н. Георгиев е практикувал само надмускулно поставяне, а тя е оперирана отдавна, както и да е, дано се оправи момичето, че това си е истинско ходене по мъките.
Дано! Няма по-лошо от това не само да не са ти оправдани надеждите, но и като капак да пострадаш!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #742  
Стар 6th April 2008, 15:48
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Хайде severinna с нетърпение те чакаме.Пиши.............
Отговори с цитат
  #743  
Стар 6th April 2008, 16:52
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране Пострадали при пластични операции

ОК! Неочаквах такъв интерес от ваша страна! БЛАГОДАРЯ ВИ!
Август 2006г. си поставих силиконови импланти при др. Н. Гееоргиев, 400 кубика, подмускулно.
Няколко дни по-късно от шева на дясната гърда, която беше и почервеняла, започна да изтича течност, имах страшни болки и температура. Оказа се, че течността е гной и, че гърдата е инфектирала.
И така на 11-я ден от поставянето, се наложи да се извади десния имплант.
След 25 дни отново се върнах в клиниката за реимплантиране. За 3 дни престой се наложиха още 2 операции-първата за вътрешно почистване на инфекцията, втората за връщане на импланта. Имаше и венозни вливания през няколко часа...Но нищо не бе по-страшно от това, което видяха очите ми на сутринта. Оперираната стоеше по-нагоре, зърното гледаше надолу, ръба в горната част на импланта беше ясно видим/за разлика от перфектното изпипване на дясната гърда/. И защо да няма и още? Оперираната гърда изглеждаше и далеч по-малка от дясната. Искам да уточня, че при поставянето на имплантите 1-а път, и 2-те ми гърди изглеждаха изумително еднакви...сладките!
Една година по-късно, след като стана ясно, че дясната гърда няма да слезе на нивото на лявата се наложи и 5-та подред операция.
На 11.април ми предстои 6-та операция за нова корекция.
Незнам дали е уместно да се надявам! Уморена съм от толкова обещания и болки! А МИ ТРЯБВАШЕ САМО МАЛКО ЩАСТИЕ...!
Отговори с цитат
  #744  
Стар 6th April 2008, 17:06
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Много съжалявам че се е получило така с теб а той обясни ли ти защо е инфекцията и защо са различни .Ако имаш снимки покажи ни.Ти от коло часа си в петък може да се засечем.Колко кубика ти слага.Взе ли ти пари за другите операции?
Отговори с цитат
  #745  
Стар 6th April 2008, 17:10
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Ау, северинче, какво си преживяла! Милата! Съжалявам много! Искрено се надявам предстоящата ти операция теи дни, да е последната що се касае до гърдите ти! Пожелавам ти окончателен, дълготраен и много красив резултат! Късмет!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #746  
Стар 6th April 2008, 17:15
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Северинче не ми се мисли как ти се е отразило всичко това и психически и физически Дано никога повече нямаш проблеми от това естество и наистина шестата операция да е последната! Пожелавам ти прекрасни гърди без болка и бързо възстановяване мила!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #747  
Стар 6th April 2008, 17:43
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Ужасно е наистина , поне доктора е успял да спре инфекцията навреме. А на какво се дължи разликата в гърдите, обясни ли ти той?
Отговори с цитат
  #748  
Стар 6th April 2008, 21:34
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Да, след като първоначално са били еднакви, от какво се е получила тази разлика Ще ти стискаме палци този път да е последен и всичко да е ОК
Отговори с цитат
  #749  
Стар 6th April 2008, 21:46
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мила и мен ме интересува това защо сега са различни и защо пак ще ги намества? Той даде ли ти обяснение?
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #750  
Стар 7th April 2008, 00:42
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Ох,милата... Пожелавам ти и аз най-сетне всичко да е наред и да се радваш на страхотни гърди след това!Стискам палци...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:24.