IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th November 2006, 00:45
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nastasia
Премахват се с течен азот от дерматолог. Болката е минимална.
Никак не е минимална
А и при мен поне не беше ефективно. Махнаха се с ч крем- Мазолек. Но това беше преди 20 години- бях дете , не знам дали още го има.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th November 2006, 09:41
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Human Papiloma virus, е вирусът, който е причинител на брадавиците. Има няколко различни щама-1,2, 4, 16 и т.н. Примерно, до колкото ми е известно 16 е причината за рак на шийката на матката и ваксината измислена за него е точно в борба с този щам. Най-често, брадавиците излизат по ръцете, а по малък процент- по краката. И е вярно, че когато, имунната система е долу, вируса се активира. В повечето случаи, вируса е в човешкото тяло и под въздействието на стрес се активизира. Може и да се заразиш, особено по полов път-внимавайте!!!!, а иначе е малко трудно от ръка на ръка, защото извън естесвената си среда, повечето вируси умират. Ние използваме едно лекарство, което се бърка в аптеките-на основата на киселини е и също така горим с азот. Понякога отнема много време да изчезнат, много са упорити.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th November 2006, 12:14
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Като чета и премислям , май вируса наистина си е в мене . Но пък за имунната ми система говори лошо .
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd November 2006, 21:58
Ricoo Ricoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 1
По подразбиране Здравей!!!

Проблема ти е решен .Отиваш в аптеката и казваш лепенки за брадавици.Те са горе - долу като тези за раните-малките.Само че в средата имат някакъв зелен мехлем или каквото е там.Те помагат със сигурност,обаче,нали знаеш че има едно обаче .Трябва да се носят около 1 месец,на мен лично толкова ги носих и доста ме боля от тях, но важнотот е че ми изчезна проблема.Успех
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th November 2006, 03:11
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

и аз съм чyвал че с азот се махат! А един приятел преди около 10 Gодини започнаха дА му излизат по ръцете, около 7 се появиха за около 2 месеца/големи, колкото големи бобови зърна/ Та една вечер той се напи и какво го прихвана си ги отряза сичките с бpaснарско нож4е/нети препоръчвам да го прави6!/ , Каква кръв беше само, не мой си представите; Поля ги с ракия, и ги бинтова, сам, както е пиян! Та така my изчезнаха, без да ходи а доктор!
__________________
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th November 2006, 09:47
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Малко тъп въпрос но какво точно представляват брадавиците? Имам на челото едно мъничко топче, не се вижда много но се напипва и се появи от 1-2 години, дори ми се струва че малко се е увеличило.... стои като малко по-бяло от кожата!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th November 2006, 11:29
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cleopatra
Малко тъп въпрос но какво точно представляват брадавиците?
Не знам тъп ли е, ама наистина - я кажете, какво е това бе?
__________________
...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th November 2006, 15:38
FlashDancer FlashDancer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 46
По подразбиране

Cleopatra!
Да не би да е запушена мастна жлеза? Хирурзите ги махат за нула време.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th December 2006, 14:21
hexe hexe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Аз имам много проста и достъпна рецепта. Брадавицата се натрива със скилидка суров чесън. след две-три намазвания почернява и я няма. Само внимавайте да не намажете и около нея че малко щипе. Осен това процедирайта вечер ,че миризмата е малко силничка
Аз лично така съм си махала успешно две брадавици.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th December 2006, 14:31
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Аз имам една много малка брадавичка под окото, и много я мразя, въпреки, че се забелязва само отблизо. Бих пробвала вашите методи на премахване (без бръснарското ножче!), но ме е страх толкова близо до окото Някой имал ли е брадавица на такова място?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Брадавици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:16.