IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 15th December 2010, 15:20
rutti rutti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 5
По подразбиране

Разбира се, че можеш да заместиш телешкото с пилешко или риба, щом ти е гадно, а рибата даже си я брой за нула калории, стига да не е пържена. Това за рибата ми го е казал диетолог.
Отговори с цитат
  #782  
Стар 16th December 2010, 14:07
Аватара на the_red_light
the_red_light the_red_light не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Аз калориите не ги броя по принцип, но няколко вечери от любопитство проверих и през всичките (към три, мисля че бяха) калкулаторът ми показа, че съм погълнала по-малко от 600 в случай, че са ми нужни на ден 1642 или нещо подобно Учудих се, но пък се чувствам добре и не усещам намалена енергия поради малкия прием на калории, така че продължавам в същия дух.
Благодаря за отговора! Единият ден, когато трябва да ям телешко ще бъда на заведение и в куверта е включено пилешко, така че едната вечер я уредих. На другия ден може би ще си взема рибка и всичко ще е наред.
Аз пържено от малка не обичам особено много, единственото, което много харесвам на тиган е кашкавал пане, но и без него мога да мина. Рибата само на скара я ям по принцип, иначе сякаш вкусът й ми се губи.
За сега не свалям във втория етап, поддържам си теглото, но съм доволна. В момента съм и в цикъл, така че не очаквам минуси, а само плюсове евентуално. Четох обаче че след менструацията се сваля повечко, ще видим дали наистина е така.
Във вторник имам прегрешение- чаша горещ шоколад. Отгоре на това и вечерта, но не ми се е отразило на теглото. За сега други грешни неща не съм хапвала, само дето вчера пропуснах двете първи закуски и след това в периода между 10-14 часа ядох три пъти. В 16 часа не ядох, чак навечеря. Тези дни имам огромен апетит понеже ми дойде, но се опитвам да не се поддавам на сладките изкушения в нас. С изключение на горещия шоколад се справям.
Отговори с цитат
  #783  
Стар 19th December 2010, 22:30
rutti rutti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 5
По подразбиране

Те втолият и третият цикъл са за задържане на теглото, така че е нормелно, че не сваляш. Най-важното е да се храниш редовно, защото ако не го правиш, си забавяш метаболизма и съответно отслабването се затруднява. И количествата трябва да са достатъчни, недей много да ги намаляваш, струва ми се, че 600 ккал на ден е супер малко. Имай предвид, че като калориите са много малко, организмът започва да ги изгаря на много бавни обороти, така че хапвай повечко Ще се получи отслабването, ще видиш
Отговори с цитат
  #784  
Стар 23rd December 2010, 19:52
Аватара на the_red_light
the_red_light the_red_light не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Това редовно хранене малко ми се опъва тези дни. Ям по минимум три пъти на ден (от 6 задължителни), но пък все има нещо по-важно и пропускам по минимум една порцийка. Важното е, че не качвам обаче! Доволна и щастлива ще посрещна празниците. Хора, които не са ме виждали от отдавна, ми казват, че съм се стопила и самочувствието ми лекичко се вдигна. Радвам се на тялото си и вече го обичкам, не само приемам.
Количествата за мен са достатъчно. Не мога да се сетя момент, в който съм била гладна по време на диетата, стомахът ми по принцип не е голям та затова бързо се засищам. Калориите тъй като се гледат наистина са малко, но пък се чувствам сита и не виждам смисъл да увеличавам храната, когато не съм гладна...
Днес се успах и станах по-късно от осем и половина, нарязах си малко краставичка (не повече от 70 грама), не бях гладна. На обед хапнах две парченца пуешка шунка (която ми се стори отвратителна), един кремвирш (знам, че не трябва, но друго месце нямахме, а ми се ядеше..) и половин краставичка. Следобед изядох един морков, а вечерта изядох едно кюфте и половина. Сега се опитвам да пия повечко водичка, защото през деня не съм надвишила половин литър. Много ми се опират течностите тези дни.
Утре ми е плодов ден, вечерта ще прегреша, но минимално. Ще се опитам до към осем часа да съм се нахранила, а след това ще се отдам на игри с малката и на хора с баба. Ако стоим до много късно (не ми се вярва) и огладнея (малко вероятно), ще хапна някакъв суров зеленчук (защото нямат захар..), а ако не се намери из хладилника- ще се обърна към плодовете. :P На 25-и и 26-ти ще видим как ще се справя, нямам планове, но все ще оцелея. Стимулът "да не кача" е просто перфектна причина!
Весело посрещане на празниците!
Отговори с цитат
  #785  
Стар 13th June 2015, 17:38
yanggirl1 yanggirl1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Iskam da popitam ako ne se spazvat chasovete za hrana she ima li problem
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:46.