IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1731  
Стар 9th October 2012, 20:16
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Здравей,
кашкавала наистина е млечен, т.е. протеин, но съдържа много мазнини, а панирането прибавя допълнително.
Моята препоръка - понеже съм пробвала какво ли не, включително и нисковъглехидратна диета, бих ти препоръчала само да ограничиш количеството. Ако ти се яде кашкавал пане, си хапни но го разпредели на порцийки от по 35-40 гр. и ги комбинирай с много зеленчуци. Организъмът има нужда и от мазнини, половината витамини в природата и повечето антиоксиданти са мастноразтворими и за да се усвоят трябва да си консумирала храна, която съдържа и малко мазнини. Така че когато ти се хапва нещо, си хапни без да се кахъриш, но разпредели дозите правилно и наблегни на зеленчуците. По този начин ще си засилиш собственият метаболизъм и ще отслабнеш неусетно без да се лишаваш от храната, която харесваш. Аз така отслабнах с 22 кг. /засега/ и продължавам да отслабвам. Естествено и спортувам, но резултата е налице!
Отговори с цитат
  #1732  
Стар 29th June 2013, 18:25
kalina.magurewwa kalina.magurewwa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 3
Smile Супер диета !

Диетата е супер , само исках да питам кога се почва смесеният режим и веднага след ударният ли е или има няколко дена за почивка? Аз сега от 3 дена съм на нея и бягам по 15-20 мин на пътека надявам се резултата да се види поне след 1/2 седмици !
Отговори с цитат
  #1733  
Стар 29th June 2013, 18:27
kalina.magurewwa kalina.magurewwa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ugly_duckling Виж мнението
Здравей,
кашкавала наистина е млечен, т.е. протеин, но съдържа много мазнини, а панирането прибавя допълнително.
Моята препоръка - понеже съм пробвала какво ли не, включително и нисковъглехидратна диета, бих ти препоръчала само да ограничиш количеството. Ако ти се яде кашкавал пане, си хапни но го разпредели на порцийки от по 35-40 гр. и ги комбинирай с много зеленчуци. Организъмът има нужда и от мазнини, половината витамини в природата и повечето антиоксиданти са мастноразтворими и за да се усвоят трябва да си консумирала храна, която съдържа и малко мазнини. Така че когато ти се хапва нещо, си хапни без да се кахъриш, но разпредели дозите правилно и наблегни на зеленчуците. По този начин ще си засилиш собственият метаболизъм и ще отслабнеш неусетно без да се лишаваш от храната, която харесваш. Аз така отслабнах с 22 кг. /засега/ и продължавам да отслабвам. Естествено и спортувам, но резултата е налице!
От кога я караш тази диета ? едно гигантско БРАВО за волята и успеха ти !
Отговори с цитат
  #1734  
Стар 29th June 2013, 21:08
kalina.magurewwa kalina.magurewwa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Хора : ) Пробвах Активиа със степче и ми е доста гузно сега , че наруших правилата Активиата беше от тези в по - малки кутиики , но все пак съм чувала , че има висок процент масленост и не знам , не съм хапвала нищо сладко (освен 2 бисквити) от може би 3 месеца и откачих просто :/
Отговори с цитат
  #1735  
Стар 8th May 2014, 18:55
elisaveta.pavlova.5 elisaveta.pavlova.5 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
Искам да споделя един проблем с Вас и ако може да ми дадете съвет. Днес ми е втори ден на втората фаза-протеини+ зеленчуци. Когато бях на 5 дни чисти протеини свалих 4 кг, но за 2 дни(от както ям и зеленчуци)съм качила 2 кг , което малко ме тревожи. Моля Ви кажете си мнението и споделете личния си опит. Благодаря
Отговори с цитат
  #1736  
Стар 20th May 2014, 11:59
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Пробвала съм я - резултатите са добри, но е много вредна! Ще ви докара проблеми с бъбреците!!! Моля ви, прочетете внимателно всичко за нея, преди да започнете!!!
Отговори с цитат
  #1737  
Стар 22nd May 2014, 16:13
qnny qnny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 11
По подразбиране

Отговори с цитат
  #1738  
Стар 11th June 2014, 10:11
Аватара на Inko
Inko Inko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Maria_Vass Виж мнението
Пробвала съм я - резултатите са добри, но е много вредна! Ще ви докара проблеми с бъбреците!!! Моля ви, прочетете внимателно всичко за нея, преди да започнете!!!
Ще доведе до проблем с бъбреците на този, който не чете и не отдели време да се запознае с цялостната картинка. Бих могла да кажа, че не познавам някой, който да не е удължил ударния етап на своя глава и да не е злоупотребявал с организма си, като е консумирал единствено и само чисти протеини в много по-дълъг срок от посочения. Или пък е имал да сваля малко килограми, а се е тръшнал на 10 дена чисти протеини. Има огромно значение това, колко кг. има за махане, има значение колко диети неуспешни си правил непосредствено преди това. Има значение от това колко вода пиеш. И изобщо - който не чете си докарва проблем с бъбреците. Преди да започнеш да правиш нещо с организма си четеш до безобразие. Масово всеки яде каквото е чул от някой, че трябва или НЕ яде каквото комшията му е казал, всеки се тъпче с някакви слабопознати лекарства и добавки за отслабване или се спуква от тренировки без резултат, щото .... то това не е като да седнеш в кафето и да си кръстосаш краката, ами е наука и трябва да се запознаш. Като го мързи човек да чете или не разбира - обръща се към диетолог (инструктор, фризьор, лекар, и всички останали на които редовно се иззема функцията и всеки на своя глава действа) за да го прави вместо него!
Отговори с цитат
  #1739  
Стар 14th September 2018, 18:59
meralda meralda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Престъпление да се прави тази диета!!!!!
Виждам, че отдавна не се пише тук, но оставям коментар за тези, които влизат да четат и обмислят дая започнат . На 100% съм сигурна, че всеки, който я е правил, независимо, колко стриктно я е спазвал си е навлякъл сериозни здравословни проблеми. Сигурна съм също, че много хора дори не подозират че е от диетата на Дюкан.
Отговори с цитат
  #1740  
Стар 15th January 2019, 20:43
prosperity^ prosperity^ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daisy_gp Виж мнението
диетата е супер, не се чувстваш гладен, но се иска и воля!
Именно волята разделя диетата от хранителният режим.. едното е временно, другото начин на живот)
gift карта,батерия 9v,селфи стик,награждаване на партньори

Последно редактирано от prosperity^ : 12th June 2019 на 22:14
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:08.