IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th July 2009, 18:35
fancy fancy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 1
По подразбиране Не мислите ли, че цените станаха малко височки

Здравейте момичета,
Не ви ли се струва, че цените на нашите естетични хирурзи станаха малко височки , още повече за българския стандарт. Като се поогледах в нета , че те гонят някои европейски, а американските направо са ги стигнали. Или важи приказката за зелника Laughing
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th July 2009, 19:12
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Ми то за който е хоби -ще си намира пари за операцийките . А който не може - ще си кара както досега . Кой в която графа се намира . А според мен винаги са били високи , просто в последно време повече хора могат да си ги позволят .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th July 2009, 10:00
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Ами нормално е. Като има търсене, има и предлагане. Ако няма желаещи/нуждаещи се от услугите на пластичните хирурзи, няма да ги има и тези бомбастични цени. Но според мен един-двама поддържат летвата мноооого нависоко, останалите са в по-умерени граници.
Все пак да не забравяме, че за 95 % от пациентите съотношението "цена-качество" е в правопропорционална зависимост.
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th July 2009, 15:12
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Високи са цените, особено като имаме предвид, че при повечето хирурзи нещата не стават от първи път и се правят реоперации / понякока няколко на брой /, които също струват пари. Каквато и сметка да си направи човек предварително, често се оказва, че е правена без кръчмаря. По-лошото от цените обаче е, че резултатите в много случаи са далеч от представите ни и от обещаното на консултациите. И така много се оказват в положението на платили си, за да бъдат разочаровани .
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th July 2009, 08:50
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

И аз мисля че цените са високи за нашия стандарт ,преди 7 г си изтеглих заем и си направих корекция на носа ,но сега с тази криза немога да си изтегля за бюста
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th July 2009, 09:33
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Да, наистина са високи цените, но според мен най-големия проблем е именно разминаването на цената с качеството. Една голяма част от пластичните хирурзи в България имат твърде високо мнение за уменията си без особено покритие, за чувство за отговорност и дума не може да става. Ако нещо не е наред, то задължително те не са виновни, за евентуална корекция трябва да им се молиш и накрая и да си платиш, за това, че някой не си е свършил добре работата. Е, има и изключения, но те са единици.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th July 2009, 11:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Glesanka
Високи са цените, особено като имаме предвид, че при повечето хирурзи нещата не стават от първи път и се правят реоперации / понякока няколко на брой /, които също струват пари. Каквато и сметка да си направи човек предварително, често се оказва, че е правена без кръчмаря. По-лошото от цените обаче е, че резултатите в много случаи са далеч от представите ни и от обещаното на консултациите. И така много се оказват в положението на платили си, за да бъдат разочаровани .
съгласна съм с теб
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th July 2009, 11:11
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Истина е всичко това...не мога да разбера само каква съвест имат тези доктори.Първо ти вземат една камара пари...и после вече не ги интересува..или излизат с номера,че всико ти е на ред и няма нужда от корекция...Сигурно ние сме слепи и не можем да преценим ,кое е красиво и кое -НЕ
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th July 2009, 11:49
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXIA
Все пак да не забравяме, че за 95 % от пациентите съотношението "цена-качество" е в правопропорционална зависимост.
И както всяко нещо в България,когато потръгне(т.е търси се,продава се,било услуга,било продукт итн.....),тогава или развалят ка4еството ,или пък вдигат цените....Та така и в пластичната хиругия.Според мен цените също са високи... а качеството не на ниво.
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th July 2009, 00:03
Аватара на Charlize
Charlize Charlize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Определено цените са се завишили доста А в период на криза не би трябвало да е така.Явно пластичните хирурзи не ги лови
__________________
Ако искаш да разсмееш Бог-разкажи му за плановете си!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Немислителичеценитестанахамалковисочки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:21.