IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st October 2007, 14:58
BiliR BiliR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 13
По подразбиране

И аз съм с мини абдоминопластика съчетана с липосукция. Мина месец и половина от моята операция и мога да кажа, че засега съм доволна.Обличам се по начин по който преди неможех, чувствам се прекрасно в прилепнали дрехи, абе наистина се чувствам добре
Възстановяването е от 3 до 6 месеца, имам впредвид краен резултат.
Питай още ако те интересува.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st October 2007, 15:06
BiliR BiliR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Имам две раждания със секцио, немога да сравня двете операции.Определено секциото беше по болезнено, след абдоминопластиката бях с дренаж два дни и мисля, че това е задължително за да не ти се пълни корема с излишната течност.Има просто един дискомфорт, придърпване трябва да ходиш приведена известно време. За една седмица бях пушка, другото неприятно е стегнатото бодито, което трябва да носиш месец.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 31st October 2007, 15:20
mironka mironka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 26
По подразбиране абддоминопластика

Благодаря ти BilR .
Въпросите са толкова много че не знам от къде да започна.
Белега голям ли ти е ?имам пред вид дали е колкото на секциото?
не мога да си обясна как ще имам дрен пък ще сам и ластично боди?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st October 2007, 15:26
BiliR BiliR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Белега ми е от кокал до кокал, т.е по-голям от секциото. Маркуча на дренажа излиза под корема, абе има място за него. Не успях да го обясня добре........
Отговори с цитат
  #15  
Стар 31st October 2007, 15:51
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

след колко дни минават силните болки и можеш да си вършиш всекидневните неща?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 31st October 2007, 16:03
BiliR BiliR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
след колко дни минават силните болки и можеш да си вършиш всекидневните неща?
Простирах на втората седмица, според мен може и по-рано както го почувстваш.Мен просто ме беше страх.Имам приятелка на която и се разтвори раната, но тя отиде на боулинг след което седя месец в болницата.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd November 2007, 16:20
Belladona Belladona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте!Аз сам нова тук!Искам да си направя абдоминопластика,но не зная към кой лекар да се насоча!Моля за съвет или мнение!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th November 2007, 11:56
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

Първо, искам да благодря на BiliR за споделения опит! Много, много полезно за всички, на които предстои такава операция, и най-вече обнадеждаващо! Много се радвам като прочета положителни отзиви, иначе не знам как бих се справила с депресията "около" моя корем.
Ще си позволя да резюмирам за новите: Най-вероятно никой няма да ви насочи към конкретен хирург. Няма гаранция, че някой "прехвален" ще се справи добре при вас - и така се спестява доста напрежение и нападки м/у потербителите (на които, уви, сме били свидетели в други теми).
Принципът е: четеш, събираш отзиви за хирурзи, интервенции и т.н., избираш си няколко хирурга и отиваш на консултация при тях. На място решаваш кой е "твоят".
Понеже разделите не са подредени още (т.е. има стари теми за абдоминопластика, които още не са прехвърлени тук), обобщавам: Имаме 6-7 момичета с абдоминопластика (3 - при Н.Георгиев, 3 - при Заякова(от които една "поправителна" след окепазяване от Калудов), 1 - при В.Петров(недоволна!),). Доколкото съм следила темите и момичетата са споделяли след операциите - от първите двама хирурзи май няма недоволни. Имаше отзиви от втора ръка и за други хирурзи, но едва ли е уместно да се споменават.
Аз нямам опит, но следя всичко по темата от година насам - дано съм била полезна.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th November 2007, 14:25
Belladona Belladona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Много благодаря!От няколко дни чета по форумите,но мнения от минали през абдоминопластика не видях!Иска ми се да прочета подробно и да видя снимки!Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th November 2007, 20:18
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

по-горе са споменати момичетата, които са минали през тази операция и са участнички във форума:

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
емисоф и яна
Цитирай:
Първоначално написано от eclipse
Има и още - Анелия Литова, Поли и Вили, ама не са писали скоро. Появи се и едно момиче, което не беше доволно и проучваше при кого да ходи на поправка
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Абдоминопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:08.