IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1721  
Стар 18th June 2010, 20:51
iva_8503_ iva_8503_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 354
По подразбиране

hahahhahahah

http://worldcup2010.gol.bg/2010/05/3...-bez-hui.78879

spam spam

Отговори с цитат
  #1722  
Стар 13th May 2011, 21:36
aleks_sd aleks_sd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,искам да попитам дали може да се яде киселото мляко с трици и не по-вече от чаена лъжица мед в него.. и за 3те етапа ме интересува,благодаря предварително и успех на всички захванали се с диетата
Отговори с цитат
  #1723  
Стар 15th May 2011, 09:02
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleks_gbb Виж мнението
Здравейте,искам да попитам дали може да се яде киселото мляко с трици и не по-вече от чаена лъжица мед в него.. и за 3те етапа ме интересува,благодаря предварително и успех на всички захванали се с диетата
тази е стара тема , пиши в новата

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...=10927&page=38



а за меда според дюкан неможе , но все пак ти си прецени колко имаш да сваляш и за колко време
Отговори с цитат
  #1724  
Стар 3rd June 2011, 16:39
fff111 fff111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Здрвавейте,днес почнах диетата и сам много обнадеждена.Имам няколко въпроса-колко трябжа да продалжи протеиновата атака,за да отслабна около 10 кг. Другото,което е не разбрах обезмасленото сирене примерно може ли да се яде заедно сас пилешки дробчета примерно ,защото това ми беше вечерята ,или трябва да е разделно? И изобщо позволени ли са сирената и млеката първите дни ?

Последно редактирано от fff111 : 3rd June 2011 на 20:54
Отговори с цитат
  #1725  
Стар 10th October 2011, 13:24
soraia soraia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: sofia,ул.суходолска2,бр.15
Мнения: 1
Smile

Тежах 118 килограма.Използвах диетата,но разумно за да си помогна да отслабна.Направих го за една година.Сега тежа 73 кг.,като продължавам вече 2.5 години да се съобразявам с храната която употребявам.Плодове разбира се че употребявам,като задължително изяждам по една ябълка дневно.Избягвам,но си позволявам понякога и банан.Просто трябва да си промениме хранителните навици,а моите бяха шоколад,шоколадови сладкиши,сладолед и ядки и нищо повече!Разбирате ли за какво говоря?
Отговори с цитат
  #1726  
Стар 19th October 2011, 11:49
meralda meralda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
Angry диетата на Дюкан

Здравейте ! Много съм разтревожена,тъй като шестнадесет годишната ми дъщеря спазва диетата на Дюкан вече седми ден а е свалила 1 кг.Страхувам се за здравето и,не знам дали да продължи-много съм притеснена.Постоянно я убеждавам да спре, но тя не ме слуша.Стараем се да я спазваме стриктно,с изключение,че шунката,която яде веднъж дневно не е диетична,включихме и малко топено сирене,което също не пише да е диетично и веднъж е хапнала парче торта на рожден ден. Моля ви дайте ми съвет какво да правим.Ако има и други на тази възраст,спазващи диетата моля пишете.
Отговори с цитат
  #1727  
Стар 19th November 2011, 14:23
sladkata1 sladkata1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, чувам много добри отзиви за тази диета и мисля и аз да я започвам. На мен ми трябват около 8-9 кг, с колко дни да го направя ударния режим?
Отговори с цитат
  #1728  
Стар 19th November 2011, 22:30
elle2 elle2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Момичета, как може да се ограничавате? Аз като видя хрупкаво филенце или торта и диетата е отишла със спорта съм скарана. НО пия един сироп преди хранене (20 мин), който на всичкото отгоре е сладък пречиства и е много полезен. Знам, че звучи невероятно да отслабнете като ядете, но е вярно. Сиропът много засища Ако не ви се вярва, прочетете по темата и ще се убедите: http://hranitelnidobavki.eu/-p-83.html?language=bg
Отговори с цитат
  #1729  
Стар 21st November 2011, 22:21
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elle2 Виж мнението
Момичета, как може да се ограничавате? Аз като видя хрупкаво филенце или торта и диетата е отишла със спорта съм скарана. НО пия един сироп преди хранене (20 мин), който на всичкото отгоре е сладък пречиства и е много полезен. Знам, че звучи невероятно да отслабнете като ядете, но е вярно. Сиропът много засища Ако не ви се вярва, прочетете по темата и ще се убедите: http://hranitelnidobavki.eu/-p-83.html?language=bg
божееее, ша падна...
я да ходиш да работиш...
така ли смяташ да си направиш продажбите...


Отговори с цитат
  #1730  
Стар 9th October 2012, 11:30
Tatiana86 Tatiana86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Аз имах доста проблеми след тая диета на Дюкан.

Последно редактирано от el1nor : 9th October 2012 на 14:59
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:33.