IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th June 2007, 19:34
erika erika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране д-р Радослав Славчев, Болница Токуда

Здравейте,

Изчетох доста голяма част от форума, но никъде не можах да намеря мнения за д-р Радослав Славчев от Токуда Болница.

Има ли някой, който се е оперирал при него и какви са впечатленията ви?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th July 2007, 11:27
fiking fiking не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1
По подразбиране

да аз също бих искал да знам нещо за него понеже ми предстои операция но все още не сме решили как да е...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th September 2007, 20:55
isky isky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Здравей,Ерика искам да ти кажа,че съм много доволна от ринопластиката,която ми направи д-р СЛАВЧЕВ.Това за мен беше втора операция първата беше при Евстатиев.Имах много изкривен нос,който след първата операция се нормализира външно,но вътрешно се получиха неправилни сраствания,които ми пречеха на дишането ,а освен това хрущялът ми остана изместен.Така се наложи повторна корекция и този път реших да е при д-р Славчев в Токуда.Един познат си прави при него преди мен носа и резултата наистина беше много добър.Аз също останах доволна .Той работи с модерна апаратура,много добър хирург ,изключителен професионалист.Нямам проблеми с дишането сега и не ползвам капки за нос както преди и след първата операция.Следоперативния период,го понесох много леко и се възстанових бързо.Няма да сбъркаш ,ако се ориентираш към него
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd October 2007, 09:25
erika erika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Благодаря ти Isky за информацията. Аз обаче преди 20 дни си направих операция на носа, но при друг доктор. Причината беше, че при мен основния проблем бе не толкова козметичен, колкото силно изкривена носна преграда, поради което имах проблеми с дишането. Затова бях решила покрай коригирането на носната преграда да ми се коригира и гърбицата на носа. Когато се консултирах с д-р Славчев се оказа, че той може да направи естетичната промяна на носа но за останалото ще е необходим УНГ специалист.
След като получих тази информация реших директно да се насоча към УНГ доктор. За щастие ми препоръчаха един доктор, който направи безпроблемно и двете неща. Много съм доволна!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd October 2007, 09:48
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Ще споделиш ли кой е този доктор? Мисля, че ще е полезно да научим и ние. Хубавите нещо е добре да се научават от повече хора. Честито ново носле между другото.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd October 2007, 09:52
erika erika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Докторът, който ми направи операцията се казва П. Кабакчиев и работи в Правителствена болница.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd October 2007, 09:54
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Как се насочи към него? Някой ти го препоръча ли? Защото поне аз не съм го чувала. Не казвам, че оттова зависи дали е добър. Може би ще споделиш впечатленията си от него като специалист и как е преминала операцията. Ако е добър нека и други чуят за него.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd October 2007, 10:03
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Честито и от мен!Много да те радва новото носле
Пусни снимки ако може
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd October 2007, 14:14
erika erika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Съвсем случайно открих този лекар. Една позната се беше оперирала при него, тъй като имаше проблеми с хроничен синузит и едновременно с това той и беше коригирал дължината на носа. Хареса ми новият и нос и така се навих да отида на консултация. Особеното при д-р Кабакчиев е, че като УНГ лекар, той прави операции само по медицински показания, т.е трябва да имаш проблеми с носа и то не естетически, за да те оперира. При мен наред с изкривената носна преграда той ми направи външна корекция на гърбицата и на върха на носа.

Като си направя фотосесия с новия нос, ще покажа и снимки
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd October 2007, 14:20
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

аха супер. Ами да ти е честит и дано проблемът да са оправени. Ще очакваме снимки задължително.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РадославСлавчевБолницаТокуда
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:08.