IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th November 2008, 21:45
aneto aneto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 14
По подразбиране дрешки Fransa - къде ?

Мили хора, някой може ли да каже къде в БГ могат да се намерят дрехи на Fransa. Имам едно сако и страхотна зелена пола - приятелят ми ги донесе от командировката в Испания. Гледах им сайта и имат интересни неща, ама никъде не пише за магазин в България ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th November 2008, 15:51
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Магазин на Франса в България все още няма, но в най- скоро време ще отвори такъв в новия МОЛ (надявам се)
А иначе има дрешки от тази марка в един магазин на Красно
Село, на Дундуков 91 мисля е точния адрес и Пантриарха. Ти тука http://www.fransa.com/ ли ги гледаш колекциите?
А иначе това http://claire.dk/index.asp?id=1&k=48...1145&PID=1си взех вчера , с нея щем съм на НОВА Година- много е красива особено на когато я видиш на живо
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th November 2008, 22:51
aneto aneto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Ухааа, още утре съм по магазините. Ще пратя снимка, ако наистина има Франза в тия магазини утре вечер ще съм "обзаведена" с нещо новичко ми се струва .
А роклята ти наистина е прелестна - не съм чувала за тази марка, но то не пречи
Ако на Нова година я видя облечена на някой ще кажа " Здравей, Мили"
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th November 2008, 15:53
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aneto
Ухааа, още утре съм по магазините. Ще пратя снимка, ако наистина има Франза в тия магазини утре вечер ще съм "обзаведена" с нещо новичко ми се струва .
А роклята ти наистина е прелестна - не съм чувала за тази марка, но то не пречи
Ако на Нова година я видя облечена на някой ще кажа " Здравей, Мили"
Има има не те лъжа! Много качествени и приятни дрехи имат! Стега да се поразровиш в магазините в София- можеш да откриеш техни дрешки! Дано да е така, защото ще имат магазини и в МОЛа на Борис 1, който се строи сега! Ще видим....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th November 2008, 21:21
aneto aneto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 14
По подразбиране

О, аз направих такъв шопинг на Fransa, че свят ми се зави Ама нямах нет тези дни и не можах да се похваля. РАзбих си бюджета за три месеца напред, но не устоях . И така, придобивките на месеца са:
1. Плетена черна рокля, но много финна и мека, чак ме е яд, че е зима и не мога да я нося на голо Има съвсем леки сребристи нишки - много нежно и красиво стои.
2. Велурена пола - сива, с декоративен тъмно жълт шев около джобовете. По принцип много обичам велур и тази ми е екстра
3. 2 блузки
4. "английска" жилетчица с къс ръкав, за офиса.
Всичките са изпипани до последно, така им се радвам Освен това имаше много други модели, освен тези в каталога.
Твоята рокля не я видях никъде по магазините, но за Нова година си избрах една франзенска : Сив сатен на точки, които са от самия плат, не знам как да ти я опиша. Ако не ме мързи ше взема да ги снимам тези дни
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st November 2008, 14:38
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aneto
О, аз направих такъв шопинг на Fransa, че свят ми се зави Ама нямах нет тези дни и не можах да се похваля. РАзбих си бюджета за три месеца напред, но не устоях . И така, придобивките на месеца са:
1. Плетена черна рокля, но много финна и мека, чак ме е яд, че е зима и не мога да я нося на голо Има съвсем леки сребристи нишки - много нежно и красиво стои.
2. Велурена пола - сива, с декоративен тъмно жълт шев около джобовете. По принцип много обичам велур и тази ми е екстра
3. 2 блузки
4. "английска" жилетчица с къс ръкав, за офиса.
Всичките са изпипани до последно, така им се радвам Освен това имаше много други модели, освен тези в каталога.
Твоята рокля не я видях никъде по магазините, но за Нова година си избрах една франзенска : Сив сатен на точки, които са от самия плат, не знам как да ти я опиша. Ако не ме мързи ше взема да ги снимам тези дни
Честито със здраве да си ги носиш! А черната рокля според мен си сстава перфекто и за Зимата в по- студените месеци с нещо връхно и топло от горе -нямаш ядове! Аз днес съм облечена така (може да е със същата рокля- даже съм сигурна )
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дрешкиFransaкъде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:14.