IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 7th July 2006, 14:15
Otchaianata Otchaianata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей,Nimfea!
Опитах да ти пиша на лични,но май нещо не се получи.Аз имам същия проблем и просто исках да си пишем и споделим опит.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 11th July 2006, 22:14
gary gary не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Здравей Clay. Аз иначе не сам от София а от провинцията, а в тази аптека наистина ми го намериха трудно пробваха чрез няколко различни фирми доставчици но в крайна сметка успяха. А цената му е 209 лв. без надценката за аптеката. Малко соленично но дано да има ефект, незнам защо но досега каквото и да сам ползвал нищо не ми действа.
Тук все пак има ли хора на на които Regaine им е помогнал и колко време го е ползвал?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 17th July 2006, 13:44
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

(изтрито)
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #64  
Стар 17th July 2006, 14:02
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Офф писна ми от ваште цици!!! Обсъждайте си ги във вашите теми да му се невиди, а не разводнявайте тази, която няма нищо общо с гърди!
Има толкова много теми на тая тема, точно тук ли намерихте?

Ще помоля модератора да изтрие излишните мнения, както и това, което написах току що!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 17th July 2006, 14:19
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране Re: Присаждане на коса

Цитирай:
Първоначално написано от typedef
Привет,

Колкото и да се лъжем лек за плешивост няма. т.е. на мястото на окапалата коса да поникне нова. В най-успешните случаи на лечение може да се спре косопада, но за колко дълъг период - божа работа. Всички останали препарати просто правят оставащата коса да изглежда по-здрава и обемна и така се създава илюзията за справяне с проблема. Миноксидил пък (Регаин) принуждава младата коса да расте по-бързо, като крайният ефект е пак това - илюзия за справяне с проблема. Като чета пък за трансплантации и имплантации и тяхната цена ми настръхва остатъка от косата. Очевидно тези драстични методи са оправдани само при 100% плешивост. Иначе проблемите са неизброими.
На пазара обаче се появяват и други хитрини, предназначени точно за създаване на илюзията за гъста коса и прикриване на скалпа. При това съвършено безобидни. Общото им название е TOPPIK HAIR CONCEALER. Ефектът от прилагането на средството е че върху естествената ви коса се образуват микро-фибри от кератин. Косъмът се превръща в нещо като перо на птица, увеличавайки обема си няколкокрано, и така прикрива скалпа. Скоро мисля да поръчам и да пробвам

за повече инфо тук:
http://www.hairlosswatch.com/toppik.htm
Искам да те попитам взе ли си от въпросния Топпик??? Какъв ефект имаше?
Дано още четеш този форум, за да споделиш! Ако енаистина така както пише на мен ще ми свърши добра работа.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 18th July 2006, 12:29
Otchaianata Otchaianata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей,Nimfea!
Бих искала да те питам за някои неща и да обменим опит.Ако имаш желание да си пишем:miteva@abv.bg.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 18th July 2006, 12:32
Otchaianata Otchaianata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Извинявай,сгреших си имейла.Това е :miteva1973@abv.bg
Отговори с цитат
  #68  
Стар 23rd July 2006, 00:25
shvabata shvabata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Привет! Съвсем случайно открих форума и съм радостен, че мога да ви бъда от полза. Преди 2 години си направих трансплантация при д-р Алви Армани от Канада. Може би не знаете, но той е един от най-добрите /ако не най-добрият/ пластичен хирург, специализиран в трансплантирането на космени фоликули. Самата операция мина доста добре, персоналът беше много мил, а обслужването на високо ниво. Атестат за доброто качество на операцията ми е, че никой не може и да открие следа от извършената оперативна интервенция. Минус е, че след около 5,6 години може да ми се наложи да си правя втора операция, тъй като остатъчната коса около присадките ще продължи да пада, но резултатите лично според мен са наистина впечатляващи.
А иначе лично аз не ви съветвам да използвате Регаин. Наистина употребата му води до сгъстяването на косата, но само в областта на темето, но не и в предните райони на косата. Това са го установили почти всички пластични хирурзи и затова препоръчват употребата му само при наличие на оплешивяване в горепосочената област. Другият минус е, че когато се спре Регаина и малкото поникнала коса при използването му, пада. Според д-р Армани едно от най-успешните лекарства против косопад е Ревивоген. В момента го ползвам и съм доста доволен. На българския пазар съще има доста лекарства, които макар и да имат малозначителен ефект също са от полза.
А иначе относно трансплантациите на коса ви препоръчвам съще така д-р Бауман от Бока Рейтън, Рон Шапиро, Рей Уудс от Австралия, Робърт Джоунс от Канада и др.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 23rd July 2006, 01:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Хубаво,че си изредил доктори от цял свят,ама предполагам,че повечето тук се интересуват от информация за България.Ти в Канада ли си прави трансплантацията,разкажи малко повече.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 25th July 2006, 17:24
gary gary не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Колко присадки ти направиха и колко пари ти струваше всичко? Как протече цялата процедура? Ти явно си единствения тук който вече се е преборил с плешивостта.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Присажданенакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:27.