IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th October 2011, 12:32
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
Unhappy Блефаропластика

Моля, ако някоя мацка наскоро е преминала през тази интервенция да драсне няколко реда. Предстои ми блефаропластика след два дни и май днес ме хвана шубето...
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th October 2011, 13:34
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Отговарям със закъснение изглежда. Преди 4 месеца си правих долна блефаропластика без външен разрез при д-р Владимир Василев. Много съм доволна - освен че ми махна торбичките, ми заличи до голяма степен и тъмните кръгове, което беше много приятна изненада за мене. Болка няма, възстановяването обаче не е много приятно, поне в първите 3-4 дена, когато си има оттоци, очите секретират и доста сърбят, на моменти почти влудяващо. Синини по лицето нямах, имах малък хематом в едното око, а оттоците под очите се оправиха напълно за около 7-10 дена. Пак бих го направила, съжалявам че се размотавах 3-4 години, когато при една консултация заради друг мой проблем един друг пластичен хирург ми предложи да ми махне торбичките, а аз почти се обидих. Снимки преди/след засега нямам, правиха ми в клиниката, но аз така и не си поисках файла от доктора. Поздрави и успех, ако не си се отказала от операцията!!!
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th October 2011, 22:25
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

mdakota, а кой ще ти я прави?
Не се страхувай, шубето е нормална реакция според мен, но в деня на операцията няма да си така

П.С. и аз отговорих със закъснение..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th October 2011, 22:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota Виж мнението
Моля, ако някоя мацка наскоро е преминала през тази интервенция да драсне няколко реда. Предстои ми блефаропластика след два дни и май днес ме хвана шубето...
Пиши как се е получило! И кой ти я прави!
Чувала съм, че Заякова е добра в блефаропластиката. Аз съм заинтересована, за горен клепач, но по-нататък. Така че ще следя темата.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th October 2011, 23:23
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Пиши как се е получило! И кой ти я прави!
Чувала съм, че Заякова е добра в блефаропластиката. Аз съм заинтересована, за горен клепач, но по-нататък. Така че ще следя темата.
Нелс аз съм чувала и то от човек в тези среди, че Кръстанова била най-добра в блеферото.Живее и работи в Париж, но идва и в Бг от време на време.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th October 2011, 00:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

За нея и аз съм чувала, също така съм чувала, че е много трудно човек да се добере до нея.. Но пък си струвало..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th October 2011, 13:44
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Здравейте момичета, минах си по реда за блефаропластиката. Бях си я наумила доста отдавна, но чак сега се престраших. Мина цяла седмица вече, вчера ми махнаха конците, но имам още отоци, които се надявам да се разсеят до 3-4 дни.
Аз се доверих на д-р Тонев в Пловдив. Не съжалявам, засега поне това, което виждам е повече от хубаво. Аз имах много мастни депа и излишна кожа, сега погледът ми е съвсем друг. Също така силно се надявам да ми се заличат белезите, както обеща д-р Тонев. Момичета, ако имате въпроси, моля, ще отговоря на всеки един без проблем.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th October 2011, 14:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Браво! Честито и бързо възстановяване!

Имам много въпроси за продцедурата, но на прима виста: Боли ли или по-скоро какво е усещането? Долен и грен клепач ли прави? Колко години е ефекта?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th October 2011, 14:25
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Браво! Честито и бързо възстановяване!

Имам много въпроси за продцедурата, но на прима виста: Боли ли или по-скоро какво е усещането? Долен и грен клепач ли прави? Колко години е ефекта?
Благодаря ти много!
Аз правих и долни, и горни клепачи. Не бях с пълна упойка, операцията продължи повече от 3 часа и наистина болеше, но можех за говоря и реагирам, така че когато имаше нужда ме "дрогираха" колкото трябва. По-страшното е след операцията-опъната кожа, конци, докато не ти махнат конците не можеш да си миеш косата, не можеш да се покажеш пред хората заради отоците или не сваляш слънчевите очила. Иначе часове след операцията си бях вкъщи, а на следващия ден започнах да си излизам, дори пътувах. Клепачите ми още са изтръпнали и ме опъват шевовете, но и това си е в рамките на нормалното.
Колкото до ефекта, нямам идея. Аз питах доктора дали ще трупам пак мастни депа и отговорът беше, че няма да имам никакви проблеми в това отношение,т.е. че те са премахнати веднъж завинаги. Колкото до кожата на клепачите - зависело от организма. Да се надявам, че поне десетина години ще изкарам без проблеми.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!

Последно редактирано от mdacota : 12th October 2011 на 14:48
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th October 2011, 16:49
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
Thumbs up

Честито и от мен!!! Дано да сте постигнали с доктора искания резултат. И все пак, се чудя, как е възможно подобна операция да се проведе без пълна упойка!!! Аз никога не бих посмяла, ти си направо герой. Поздравления и за смелостта ти!!!
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:30.