IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th May 2009, 17:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: цици

Цитирай:
Първоначално написано от kasy_a
Е, и аз да ви напиша за Вълков. Не съм се срещала с него лично и слава богу. Прави гърдите на моя приятелка. Над жлезата. .
Искаш да кажеш сигурно над мускула, под жлезата....?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st May 2009, 12:36
kasy_a kasy_a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 54
По подразбиране цици

да ти кажа и аз се обърках, защото той и е обяснявал че ги слага подкожно. Може би точно това има предвид. Но той резултата е красноречив...
__________________
Мак Ган 375СС подмускулно
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th June 2009, 14:10
Carpe diem Carpe diem не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 1
По подразбиране VALEM

Здравейте, ходих при д-р Вълков, за да ми сложи филър в устните. Преди това устната ми беше напълно симетрична, но след намесата му стана абсолютно НЕсиметрична, двете и половини бяха със съвършено различна дебелина и форма! Отидох за корекция, която беше запалтена, въпрекии че грешката беше изцяло тяхна и една обезобразена от 20-те си палстични операции жена ми обясни , че в устните ми има невидими кухини, и грешката не била в лекаря , а в моята уста. ДОБРЕ аз питам след като в устните на всички има такива " кухини" значи лекаря никога не може да сгреши и винаги проблема ще е в пациента.
СЪЩО докато чаках за повторната манипулация влезе едно момиче със силиконови гърди , което идваше за повторна хирургична намеса, защото се била навела да си завърже обувките и подпънлката и се била завъртяла на една страна.
Според мен това не е нормално развитие на нещатата, когато си даваш парите и се поверяваш на човек , който трябва да се нарича "естетичен" хирург. Нищо естетично не виждам в тази ситуация, и лекарите и отношението е такова, каквато е и забелязващата се на пръв поглед мизерна обстановка в клиниките им.
МОЛЯ ВИ проучвайте лекарите, при които ходите, защото може цял живот да съжалявате след това.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th June 2009, 18:24
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Никакви невидими или видими кухини няма в устните...Има една кухина зад тях,казва се устна кухина...
И филърите си имат точно определен "слой" или дълбочина ,в които се инжектират.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th June 2009, 09:42
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Яворе
Carpe diem, най-вероятно не е разпределено равномерно количеството и/или е инжектирано на разлини дълбочини. Надявам се, че устничките ти са вече изравнени след корекцията.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th October 2009, 12:57
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз съм адски доволна от свършената работа и отношението. Не знам дали чете този форум, но искам да му кажа благодаря!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th October 2009, 12:58
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

А да, и наистина работи в Валем.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd May 2010, 21:51
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

аз искам да изкажа положително мнение за д/р Вълков.уголемих си бюста при него в клиника „Валем„ преди 4 год.и останах много доволна.бях се оставила на неговата професионална преценка за големината и формата и останах много доволна.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th December 2012, 15:46
a.nikolov88 a.nikolov88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 3
По подразбиране Вълков

Майкати да еба шарлатанин мръсен, какъв доктор си ти бе педераст, ти не знаеш ли че на нераждала жена не се слага кръгъл имплант на мускулно. Жена ми има кисти под импланта заради некадърното ти изпълнение и сега ако стане нещо лошо............. Какъв изруд си тиба майкати прасе......... ЖЕНИ ТОЗИ НЕ ЗНАЕ КАКВО ПРАВИ ИНФОРМИРАЙТЕ СЕ ЗА ИСТИНСКТЕ ХИРУРЗИ ОТ БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ ПО ПЛАСТИЧНА ХИРУРГИЯ НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА ТАЗИ МЪРША
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th December 2012, 15:47
a.nikolov88 a.nikolov88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 3
По подразбиране

ако се случи нещо лошо аз ще слагам импланти
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВълковquotВалемquotВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:28.