IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 5th July 2013, 16:03
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението

Beauty_on_Duty не ми хареса това, което прочетох в края на поста ти, човек винаги може да каже ако някой резултат не му е харесал, да се изрази по начин по който да не засегне човека и въобще не се иска някаква дарба за това, а по скоро желание и разбиране.

Не трябва обаче заради една шепа хора или единици да зачеркваме и всички останали, инак така скоро никой няма да иска да си пуска снимки вече, но пък от друга страна ви разбирам, чувството хич не е приятно.
Ти говориш за дарба, да се изказваме така че да не се засегне човека, а аз говоря за злобен мейл със съдържание - "Аз на това му викам грозен нос, идеално подхожда на твойто лице". Ако беше обикновенно отрицателно мнение във форума, щях да го разбера, но не е. Сега дори безкрайно съжалявам, че съм споделяла с доста познати, че пиша във форума. И въпреки, че това си е чиста женска злоба, изборът дали да поствам повече снимки си е лично мой и не мисля че трябва да се оправдавам за това си решение. В крайна сметка, нямам намерение да отказвам на когото и да било, както написах по-рано - форумът е за взаимопомощ.
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:21.