IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 6th July 2013, 22:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

ОФФ топик:

Само за хора на сериозна диета:


Който го мързи да се поти в залата.... си имплантира пекторали и бицепси...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 6th July 2013, 22:29
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Ое, Нел, какъв е тоя ...ужас! Пу-пу, дано никога не заприличам на такава гротеска!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 6th July 2013, 22:54
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Току що ядох таратор, свинска пържола с картофен пюре, розов домат и едно сварено яйце и сега направо ще повърна

Баси отвратителният гей и това с тялото за пръв път виждам такова нещо, OMFG бах, тва не мога да го повярвам ве тоя човек трябва да се лекува при добър психолог ! Тоя ако го покажа в един друг форум някой хора ще изпопадат от смях

Това обаче е вярно, че така без снимка няма как да се разберем, за това на снимката ще покажа, щото така аз едно мога да говоря, а отсреща да го разбират по друг начин. То всъщност ако искам накъде обем е точно под скулите и към назолабиалните черти, но аз знам, че това мога да го постигна с повече плюскане и може и ХК като добавка за задържане на водата, която също дава малко обем. Освен това с годините уж метаболизмът се забавя.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 6th July 2013, 22:57
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Ужас..........................нямам думи.
Но някак ми изглежда щастлив и доволен.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 7th July 2013, 09:15
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аз чак се стреснах, докарал се е като грешка на природата...
недоумявам как може на някой да се хареса това
Отговори с цитат
  #106  
Стар 7th July 2013, 17:30
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Лек Офф топик !

Добре, че е сестричката, ако не са нейните мнения, които ги ценя безкрайно, защото знам, че са искрени и всичко което казва е за мое добро. Не са много хората с които бих споделил лични неща примерно за мнение и съвет, но тя е един от тези хора ! Много се раздава и толкова добродушна и не е нормално и справедливо, точно такива хора да страдат най много ! Но стига съм писал извън темата, просто сега съм на такава вълна и не можех да не ги спомената тези неща, не мога да приема добрите хора винаги да страдат най много и съдбата все тях да наказва !

Това с филърите от ХК дори да ти докара желан ефект, те така са го измислили и на такива цени, че не е за всеки, инак за под очите от него има доста добър ефект от това което съм виждал, но кви са тея цени и по добре за мен, че няма да се занимавам, не ми трябва временен ефект. Инак ХК освен обема има и други положителни качества за кожата и т.н.

Аз ще опитам да постигна по естествен начин колкото мога и тва е, носът обаче го искам максимално най доброто, което може да се направи и съм много доволен, че видях този форум и научих много неща и за други специалисти извън България.
В тоя форум разбрах, колко много усилия и средства влагат жените, за да поддържат красотата си или за да са още по красиви, много повече от колкото аз съм си представял преди това !
Отговори с цитат
  #107  
Стар 14th August 2013, 23:33
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Лек Офф топик !

Добре, че е сестричката, ако не са нейните мнения, които ги ценя безкрайно, защото знам, че са искрени и всичко което казва е за мое добро. Не са много хората с които бих споделил лични неща примерно за мнение и съвет, но тя е един от тези хора ! Много се раздава и толкова добродушна и не е нормално и справедливо, точно такива хора да страдат най много ! Но стига съм писал извън темата, просто сега съм на такава вълна и не можех да не ги спомената тези неща, не мога да приема добрите хора винаги да страдат най много и съдбата все тях да наказва !

Това с филърите от ХК дори да ти докара желан ефект, те така са го измислили и на такива цени, че не е за всеки, инак за под очите от него има доста добър ефект от това което съм виждал, но кви са тея цени и по добре за мен, че няма да се занимавам, не ми трябва временен ефект. Инак ХК освен обема има и други положителни качества за кожата и т.н.

Аз ще опитам да постигна по естествен начин колкото мога и тва е, носът обаче го искам максимално най доброто, което може да се направи и съм много доволен, че видях този форум и научих много неща и за други специалисти извън България.
В тоя форум разбрах, колко много усилия и средства влагат жените, за да поддържат красотата си или за да са още по красиви, много повече от колкото аз съм си представял преди това !
Пувка, извинявам се за написаното , ама ти да не би да си БИ случайно? Много ми е странно като чета безкрайни постове от МЪЖ......не е нормално а и....пословичните разкази и описания....Лошо няма де но аз да питам? Просто наистина не е нормално мъж да е в такава активност и то с такива писания....Нищо лично, просто питам от любопитство?
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 15th August 2013, 00:06
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не не съм Би, няма и да бъда в този живот и във който и да е ! Искам по пълно лице, това проблем ли е ? За това питам хората, които разбират, кое е възможно и кое не. Може да видиш и някоя друга тема в която не е писано от месеци и там също съм писал странни неща, тъй като всичките са в женски теми !

Виж разгледай, изкарай и някоя друга стара тема, то и без това няма живот в тоя форум, но трябваше по рано, че сега малко ще отсъствам от форума. Вярно, че някой неща съм ги писал под влияние на емоции някви, но няма да ги трия, дреме ми на дедовия, аз съм само един ник в тоя форум ! Важно е какво мислят хората в реалният живот за мен !

Между другото в темата за циците съм писал доста, не е лошо и там да завъртиш едно кръгче, ще изцъклиш очи гарантирам
Отговори с цитат
  #109  
Стар 15th August 2013, 00:26
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Винаги са ми били интересни хората, които се опитват по заобиколен начин с увъртане да кажат нещо, всякаш ги е срам и се притесняват. Кажи си го директно - ти за мен си смешен човек и не съм мъж и толкова; кво е тва шикалкавене.
Това е просто един форум от какво се притеснявате не знам, всеки има право да си каже мнението и особено ако е анонимен, няма от какво да се притеснява !
Отговори с цитат
  #110  
Стар 15th August 2013, 10:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Пувка, извинявам се за написаното , ама ти да не би да си БИ случайно? Много ми е странно като чета безкрайни постове от МЪЖ......не е нормално а и....пословичните разкази и описания....Лошо няма де но аз да питам? Просто наистина не е нормално мъж да е в такава активност и то с такива писания....Нищо лично, просто питам от любопитство?
Съгласна...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:28.