IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 18th May 2013, 14:19
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Разбира се че ще споделя резултатите !!! Естествено не очаквам магия, но при мен проблема наистина е само 2-3 мм. Бях на драстична диета, ама наистина драстична и страшно се притеснявах как ще ми се отрази на бюста. Уви, той си е в кондиция, но скулите ми имат нужда от рефреш.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 18th May 2013, 18:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

И при мен се появи тоя ефект от драстична диета за здравето.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #73  
Стар 26th May 2013, 21:12
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

А какво мислите за ботокса??? Ако се постави правилно, може да има визуален ефект като този на браулифтинг /поне за определен период/, а дали би могъл да придърпа леко скулите?
Аз очевидно няма да се размина с фейслифтинг, но в момента съм на вълна да търся компромисно решение докато събера нужната сума. Така че ще се радвам на всякакви съвети!

Последно редактирано от Beauty_on_Duty : 26th May 2013 на 21:23
Отговори с цитат
  #74  
Стар 30th May 2013, 19:29
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Има ефект на брау лифтинг при поставяне в тези зони / чело, веждите се повдигат /. Но за скули - Не. И зависи кой и как ще ти го сложи. Например За Бога хора не ходете на промоции и ваучри, дори и при известни имена. Разликата е за промоцията и там ваучерите разреждат допълнително продукта и ефекта е много незадоволителен и с доста по-къс срок на трайност.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 4th July 2013, 09:12
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Включвам се и аз тук, пък макар и само да ви чета. Сега също съм на диета и ходя на аеробика. Това ще стегне тялото, но май се отразява кофти на лицето ми. Искам да разбера повече за това решение пък да видим дали ще се включа и аз
Отговори с цитат
  #76  
Стар 4th July 2013, 17:10
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Здравейте,

преди 3 седмици си направих плазмолифт, в комбинация с озонова терапия в Румъния. Докторката е моя близка и въпреки че отидох с нагласата да си сложа Радиес, тя ме разубеди и в крайна сметка си направих плазмолифт. Ефект има и той наистина е лифтинг, започна да се забелязва от ден-два, но аз съм много доволна.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 4th July 2013, 22:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Здравейте,

преди 3 седмици си направих плазмолифт, в комбинация с озонова терапия в Румъния. Докторката е моя близка и въпреки че отидох с нагласата да си сложа Радиес, тя ме разубеди и в крайна сметка си направих плазмолифт. Ефект има и той наистина е лифтинг, започна да се забелязва от ден-два, но аз съм много доволна.
Ооо, моля те, сподели снимки! ) Имам нужда и аз от лек лифтинг, да не е много инвазивен, но и филъри не ми се бухат...
Разкажи по-подробно за продцедурата - за пръв път я чувам?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 5th July 2013, 11:37
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Ооо, моля те, сподели снимки! ) Имам нужда и аз от лек лифтинг, да не е много инвазивен, но и филъри не ми се бухат...
Разкажи по-подробно за продцедурата - за пръв път я чувам?
Не е инвазивна процедура - взема се кръв от вената, отделя се тромбоцитната маса, обогатява се с растежни фактори и се боцка лицето като при мезотерапия. Неприятно е, но се издържа. Подсилва производството на собствен колаген, но след 3-часов разговор с докторката /възползвах се да я разпитам за всичко, което ме вълнува, понеже ми е близка и знам че няма да ме излъже/ има значение и качеството на кръвта - аз втора година карам на водорасли /хлорела и спирулина/ и допълнително от известно време пия коластра. Предполагам че наистина това има значение. Разпитах за всички варианти, които биха подобрили овала на лицето - това, което ме впечатли е инфрачервен лазер, тя няма такъв, но след някой друг месец ще взема да си направя такъв в Бг. Това явно е най-доброто средство като алтернатива на безоперативен лифтинг и стволови клетки - буквално правели чудеса, но си скъпа и опасна процедура. Регенерират кожата, но ако в близост до участъка в който се бият има злокачествено образование, размножават и неговите клетки Това наистина си е опасно, според мен! Отделно - липофилинг със стволови клетки, буквално връща времето назад, но так където са инжектирани клетките, заедно с определено количество мазнина, набъбват дори при минимална промяна в теглото. Аз много исках един ден /когато мога да си го позволя/ да си направя липофилинг на лице със стволови - под очите и в устните. Но ако кача някой килограм, да не взема да заприличам на алкохоличка, точно те са с подпухнали очи! Незнам вече тотално се обърках!!!
Снимки ще пратя на всеки, които поиска /нека да ми прати мейл на лични/. След ринопластиката, получих много грозни коментари и обиди и безкрайно съжалих, че съм качила снимки - въпреки че са само на носа. Уж форума е за взаимопомощ, незнам какви са тези хора, които се "хранят" и изпитват удоволствие от собствената си злоба.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 5th July 2013, 13:40
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ще ме извинявате, че нахълтвам в женското ви царство, но вие може би ще ми дадете някакъв отговор на въпроса как да си направя по голям обем на бузите, чувал съм, че е добре първо човек да пробва със хиалуронова киселина да види как ще му стои различният обем и форма. Аз ако можех да се набузя по естествен път с много плюскане и да се омазня най добре, ама не мога, метаболизмът ми е доста бърз. На хиалурона само не ми харесва краткотрайният ефект и факта, че трябва да дадеш 500 кинта за ефект от няколко месеца.

Няма да забравя едно време като ученик, как в махалата имаше на тротоара едни тухли наредени от тия бетоновите и вътре в едната имаше пита с пчели и някой даде умната идея да извадим питата, щото там има мед естествено Pufpaf е там и следи отблизо процеса, разбира се не е тайна, че в живота винаги ми е "вървяло" и за това някой бутна тухлата и тя падна пред краката ми и се счупи

След това видях едни пчели ама много ядосани, абе направо си бяха побеснели и като ме почнаха, а аз като взех да тичам викайки и размахвайки ръце направих обиколка по съседните улици и в на един познат къщата влезнах в мазето му чак Тогава разбрах кво значи истински натурален липофилинг, тоя хиалурон пасти да яде, такива бузи бях направил и челото ми се беше изпънало толкова, че направо очите ми се бяха скрили хахаха
После майка ми вадеше пчелите/осите от косата дето ми се бяха заседнали, така добре се бях издул , чак съжалявам, че такива моменти не съм ги запечатал на снимка. Ех спомени незабравими

Ще се радвам ако някой сподели кое е най доброто от филърите, но без липото, щото то нямам от къде да ми вземат нужното количество. Бих пробвал хиалуронова киселина + добавка за пиене да видя ефекта.

Beauty_on_Duty не ми хареса това, което прочетох в края на поста ти, човек винаги може да каже ако някой резултат не му е харесал, да се изрази по начин по който да не засегне човека и въобще не се иска някаква дарба за това, а по скоро желание и разбиране.

Не трябва обаче заради една шепа хора или единици да зачеркваме и всички останали, инак така скоро никой няма да иска да си пуска снимки вече, но пък от друга страна ви разбирам, чувството хич не е приятно.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 5th July 2013, 14:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това се води за добър резултат нали, разликата е видна -
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:55.