IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 4th May 2008, 21:20
alima alima не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3
По подразбиране

за устните при д-р Рачев - аз избрах хиалуронова киселина 1 кубик - 500лв. и ходих един път, а моя приятелка с траен материал 450 лв. и ходи няколко пъти, тя предпочете траен а аз временен
Отговори с цитат
  #32  
Стар 4th May 2008, 22:18
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Това 450 всичко ли е и колко сс си е сложила и колко точно пъти е ходила интересува ме защото съм от б-с и да знам колко ще ми се наложи да пътувам ?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #33  
Стар 5th May 2008, 08:34
alima alima не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Тя ходи 3 пъти, за нея 1 кубик е бил напълно достатъчен и това и струваше 450. Броят - зависи - може 2 до 4 пъти. А за кубиците - виждала съм пациентка и с 2 куб.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 6th May 2008, 15:14
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Благодаря аз също искам един кубик само два ще са ми много аз си имам устни само искам горната малко по повдигната
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #35  
Стар 6th May 2008, 18:46
alima alima не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Добре пиши после
Отговори с цитат
  #36  
Стар 7th May 2008, 14:45
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

То това после не се знае кога ще е мъжа ми не иска и да чуе а , три пъти са ми много да ходя имам дете и няма на кой да я оставя да я гледа аз съм от б-с и тук не знам някой да поставя силикон на устните и то хубаво има да си чакам ..а ,и не знам доколко е ефикасно това премахване на силикона с някаква инжекция какво съдържа тя дали е безвредно засега събирам инфо само
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #37  
Стар 12th June 2008, 15:04
Bebs Bebs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Здравейте момичета!

От много време чета всичко тук, тъй като самата аз съм решила това лято да си увелича гърдите при д-р Рачев, тъй като съм от Плевен.
Чувам стрхотни отзиви за него, виждала съм и много момичета, на които е направил невероятни гърди и устни.
Вече един път бях на консултация при него и сме се спряли на 250 кубика тъй като съм 48 кг. въпреки 4е съм висока, искам съвсем естествени.

Но страшно много ме е страх от болката. Моя приятелка каза 4е в на4алото дори не е можела да се обли4а което ми се стори много страшно :

Желая Ви успех ![/code]
Отговори с цитат
  #38  
Стар 12th June 2008, 15:21
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране :)

Няма страшно не боли толкова,но моля те размисли за тия 250 кк,това си е почти нищо освен ако сега не си чашка С,разгледай снимките тук,ако не си и помисли.Щом си висока,тези гърди ще ти малеят ужаснно...
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 14th June 2008, 01:09
Bebs Bebs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 48
По подразбиране Re: :)

Много благодаря за съвета. Ще се размисля, просто не знам как ще се 4уствам да не ми тежат искам да са много естествени. Но има време ще помисля. Стори ми се 4е доктора удобри решението (е то е нормално де но смисъл не каза абсолютно нищо по въпроса). Както и да е.
Но не знаех 4е като е под мускулно размера изглежда по малък от колкото под кожно. Отново мерси :P
Доктора каза 4е след операцията има 14 дена масажи, а гледам 4е в други теми някой лекари не препоръ4ват. Какво мислите?

П.С.
Извинявайте за невежеството ми но къде мога да видя снимки?
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 15th June 2008, 16:43
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

И аз съм а мнение сериозно да се замислиш, защото това са толкова малко кубици, че просто въобще няма да се забелязват. Решението си е твое, но аз направих такава грешка, точно защото се притеснявах да не станат прекалено големи. Аз също мислих, че ще ми тежат и ще бият много на очи, но сега с 310сс се забелязва само ако съм с много изрязано деколте и стои съвсем естественно. Някои от приятелките ми въобще не забелязаха разликата, а майка ми като ме видя каза "ох, ясно, догодина ще идваш за по-големи".
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИвайлоРачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:42.