IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 22nd July 2013, 20:02
hendi hendi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DoRiTa Виж мнението
Zdraveyte!Ot 2 god se boqdisvam s cherna indiiska kana i sum mnogo dovolna.Chernoto obache mi omryzna veche i mi se shte da promenq cveta.Mislq si za mahagon.Vyprosyt mi e shte se poluchi li ot cherna - mahagon s indiiskata kana otnovo

много силно се съмнявам да се получи

________________________
krasotaistil.com eroti4no belio vibratori

Последно редактирано от hendi : 11th December 2013 на 20:42
Отговори с цитат
  #32  
Стар 22nd July 2013, 21:16
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Моята коса беше рехава като бебешки пух. Боядисвах се с професионални и качествени бои. Но химията професионална или не, си остава химия. Минах на къна - истинска индийска. Резултата е здрава, лъскава, плътна и жива коса, която не цъфти и не се къса. Къната я смесвам с няколко индийски билки, слагам също и спирулина, това притъпява червения нюанс и резултата е конячено кестеняво. В момента съм толкова доволна от резултата, че не бих сменила къната с никаква боя.
Има методи за изсветляване на черни нюанси, но незнам доколко ще подействат при многократно къносване с черна къна. Рецептата е следната: натрушават се 7-8 таблетки витамин С и се смесват с бебешки шампоан. Косата се намазва и се стои 1-2 часа. След това много хубаво се изплаква. Рецептата не е особено полезна за скалпа, но е много по-щадяща от каквато и да било химия за изсветляване.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Къназакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.