IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #791  
Стар 1st March 2010, 09:02
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Честито, trigers!!!
Да ви е жива и здрава малката Яна, кротка и послушна, умничка и безкрайно щастлива!!!
На теб - бързо възстановяване и само хубави емоции!
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #792  
Стар 1st March 2010, 09:54
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Апо , как сте вие с Елла ?
Благодаря, добре Тия дни и внучката е тук и е голяма лудница Двете колкото си приличат външно, толкова се различават по характер. Алина е най- кроткото бебе, което някога съм виждала- можеш да я оставиш цял ден сама и само да й даваш ядене от време на време, спи по 12 часа без да се буди да яде (мойто диване за това време поне 2 пъти крещи )... може да си гледа пръстите с дни наред... докато Елла "говори" и крещи само да усети, че има някой в стаята.... въобще май мълчи само докато спи
Аз се радвам на бебешоци с мнение
Късмет и здраве от Баба Марта
Отговори с цитат
  #793  
Стар 1st March 2010, 20:32
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
не е от работата. При мен просто беше налице осъзнатото чувство че това ми се случва за последен път.
И аз мислях като теб и втория, и особено третия път, а сега ела ме виж как се тръшкам за още едно...Хич не ги приказвайте такива, от децата по-хубаво няма, особено ако много обичаш баща им

Апо, няма никаква гаранция, че една следваща бременност ще е толкова тежка като първата...Аз втория и третия път не ги усетих, а с първата 3 пъти ме вкарваха в болница за задържане, и кървях с месеци, и болеше и раждането беше отврат....
Отговори с цитат
  #794  
Стар 1st March 2010, 20:34
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

На trigers специални поздравления за раждането и да й е жива и здрава и спокойна малката Яна!
Отговори с цитат
  #795  
Стар 1st March 2010, 23:19
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

моите и двете бременности бяха леки - нито ми е било лошо, нито съм повръщала. С първата бременност бя студентка тук- последния ми изпит беше 30 юни - на 07 юли родих
През втората бременност работих до края на 6ия месец.
Отговори с цитат
  #796  
Стар 2nd March 2010, 08:33
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Като родя, ще се включа с извод. Засега хем ми се въжда безкрайно, хем пък каточели вчера беше като реших да действаме за второ
Обаче Апо-то колко я чаках, после и trigers, тя е 10 седмици преди мен - казвах си "роди ли, идва моя ред и малко остава". Хем съм с нагласа, че е дълго, че трябва търпение, гледам да не го мисля, всеки ден имам някакво занимание...
То сега ще дойде де Малкият съм го научила, че като боядисаме яйцата, започваме да чакаме и така казва на всички. Обаче аз сигурно до термин ще изкарам, че и повече, з'то съм с по-късна овулация
Когато-тогава, само бебче да е добре
Отговори с цитат
  #797  
Стар 2nd March 2010, 08:36
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

То бебо си знае кога да се появи, важното всичко да е нормално и да сте здрави
Май ще сте зодия "Телец"
Отговори с цитат
  #798  
Стар 2nd March 2010, 08:40
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз и двата пъти закъснях с по четири дена от термина. Първата бременност ми се сториха най-дългите 4 дена в живота ми. Но най-досадно е като почнат да ти звънят всички и да те питат какво стана, още ли не си родила. Аз вече накрая бях спряла да си дигам телефона, от което те още повече си мислеха че вече съм родила. АКо някога забременея пак- ще кажа на всички че датата ми е две седмици по-късно отколкото в действителност е
Отговори с цитат
  #799  
Стар 2nd March 2010, 10:05
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Шаркче, по принцип си права,ама аз след първата бременност,която толкова чакахме и която завърши с кюретаж,на тази така и не можах да се зарадвам (още повече,че пак имах проблеми) и като добавя всички останали нещастия от този период (майка ми-рак,баща ми-две хернии, мъжа ми- 3 операции за слагане на байпасси и чистене на кръвоносни съдове...имаше дори моменти, в които ми беше толкова зле психически,че съжалявах,че съм бременна абе... Просто искам да ги забравя тия месеци и се надявам,ако някога пак ми се случи да забременея,да не ми се събира пак същото накуп...
Отговори с цитат
  #800  
Стар 2nd March 2010, 16:19
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

... и на мен ми правиха кюртаж - беше останала част от плацентата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:50.