IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 10th February 2010, 11:07
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране Re: До Мария Василева

Цитирай:
Първоначално написано от Анджелина Джоли
И на мене ми се обадиха да свидетелствам срещу доктора от Скат и ми предложиха и пари, но отказах.
хахаха, и от къде ти се обадиха, "Анджелина Джоли", да не би да имат списък с пациентите на доктора... или ако си доволен кой ще ти се обажда?..

Видях ги тези писаници в нета преди да ги пуснеш тука. За много хора може да се каже какво ли не..

Ето и третата статия: Д-р Менгеле от клиника „Доверие“

И някои цитати от нея:
Цитирай:
След като тя се появи, хирургът ни заплаши със съдебно дело.
Оказа се обаче, че срещу него е образувано досъдебно производство № 15161/2009г. по описа на 06 РУ-СДВР и преписка на Районна прокуратура – София под номер № 49429/2009 г. Разследването е срещу Цветков в качеството му на началник хирургично отделение при “МБАЛ – Доверие” АД и срещу изпълнителния директор на клиниката д-р Петър Керемедчиев.
Двамата са обвинени за това, че на различни дати, в периода 2007 г. - 2009 г., са присвоявали в съучастие чужди пари, собсвеност на националната здравно осигурителна каса. Или с други думи – източвали касата, като прибирали средства по различни клинични пътеки, чрез документи с невярно съдържание.

Ход на делото обаче така и не бе даден, тъй като Ася Инджова на няколко пъти представя фалшиви епикриза и болнични листи, издадени от същия д-р Ивайло Цветков, завеждащ хирургично отделение на МБАЛ Доверие“. На 17 юли прокуратурата е поискала и неговия арест, след като тройна съдебно медицинска експертиза е установила, че документът, подписан от Цветков е с невярно съдържание.
Отговори с цитат
  #662  
Стар 10th February 2010, 23:59
Анджелина Джоли Анджелина Джоли не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Бургас
Мнения: 3
По подразбиране До Мария Василева

От Скат бе мила, не ме ли разбра, представяш ли си? Сигурно са агенти на някои служби, всичко знаят. Да не би и ти да си? Изумена съм от полицейщината обвзела цялата ни страна. Бог да пази нас и България! Амин :cry:
Отговори с цитат
  #663  
Стар 11th February 2010, 09:10
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

То ясно, че от Скат, но откъде те ти имат телефона? (не се изразих ясно предния път). Ако предположим, че е от общи познати то според мен или трябва да си недоволна, или просто да те интервюират. Щом си доволна защо не се съгласи да кажеш някоя добра дума за "Доктора-Бог" по твои думи??
Не вярвам от клиника Доверие да са им дали телефоните на пациентите си.. А за друг начин просто аз не се сещам.
Дори името ти не могат да разберат ако не е от други пациенти или общи познати.

Между другото вчера получих л.с. тук, във форума, в което се казва, че все пак предаването с Вера ще бъда излъчено "в събота 17.45 ч. на 13.02.2010 по СКАТ."
Отговори с цитат
  #664  
Стар 11th February 2010, 11:14
Анджелина Джоли Анджелина Джоли не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Бургас
Мнения: 3
По подразбиране

Ти проучи от къде го имат, ти си по разследванията. Предложих им да говоря с лице към камерата и "Докторът-Бог", но те не искат хвалебствия , а плюене. Не им е нужен позитивен човек, а дребна продажна душица. Тук не се вместих и затова не съм им удобна. И поради тази причина не искат да ме запишат. Между другото тук никоя сериозна телевизи не излъчва Скат. Обхвата им е само в дълбоката позабравена провинция. Затова пък подадох - декларация в Болницата и Полицията /ако искаш да ти цитирам №№ на преписките/, които ще бъдат взети под внимание в по-късен етап, когато всеки започне да плаща за мизерлъците си. Между другото, ако искаш ще вмъкна, че се оказа, че не съм само аз тази на която бе оказан натиск от въпросната телевизия и не само аз ще бъда на точното място в определеното време. Имаше и мъже с които се запознах. Мога да ти назова и имената им и тел., които разменихме в последствие, но не виждам за какво можеш да ги ползуваш, защото усещането ми е че не си добър човек. Нямам желание повече да обсъждам тези неща с тебе. Въпрос на интелект е, а моят ми подсказва, че си от дребните души, които както е казал Константин Иречек /надявам се не си забравила кой е/ :" За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата!". Едва ли ще ме разбереш, но ще допълня, че за целия ми съзнателен житейски път съм се убедила, че макар и късно доброто и истината винаги изплуват, независимо от това колко лоши хора работят против него и нея.
Отговори с цитат
  #665  
Стар 11th February 2010, 19:16
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Анджелина Джоли
Не им е нужен позитивен човек, а дребна продажна душица.
Хм, много интересно. Ако тази жена определяш така... грях ти на душата...
Цитирай:
Вера О. е на 36 години, от Пловдив, обречена да води непрестанна битка за живота си. Самото й оцеляване е цяло чудо за лекарите от Медицинска академия, които тепърва ще се заемат с лечението й. Младата жена е без далак, с увреден бял дроб, с изрязан стомах. От две години е на течна храна, приема я на час по лъжичка. Визията й е неузнаваема дори за близките й, затова Вера не иска да застане пред камерата на телевизия СКАТ. Зрителите обаче ще чуят потресаващата й изповед в предаването „Паралакс“, тя се съгласява да даде интервю в гръб, защото не иска да показва съсипаното си тяло.
Драмата й започва през 2007 година, когато пълната тогава Вера гледа предаването „Бъдете здрави“ по БТВ. Там като гост е поканен д-р Ивайло Цветков, който обяснява какви чудеса за отслабване върши клиника „Доверие“, в която той работи на щат. Към този момент пловдивчанката тежи 120 кг и решава да потърси помощ от Цветков и за целта си плаща 2 400 лева при него за безкръвна операция на стомаха. По време на хирургическата интервенция обаче докторът перфорира стомашната стена, по погрешка. Вместо да отстрани „грешката“, следва две непосилно тежки години с обръкани диагнози, четири допълнителни мащабни операции, за които даже нагло от клиниката искат на постарадалата пациентка още 8 500 лева. След срамни спорове, стопената до 50 кг тегло пациентка (но не от „лечебните“ действия на Цветков, а от болестите и уврежданията, предизвикани от него) тя оставя в касата на болничното заведение още 1 000 лв. И тръгва да търси други лекари, които сега да я изправят на крака.
Цитирай:
Първоначално написано от Анджелина Джоли
Затова пък подадох - декларация в Болницата и Полицията
хаха - "декларация" мисля, че се подава в данъчното и някои други институции, но прави, каквото си знаеш...


Цитирай:
Първоначално написано от Анджелина Джоли
в по-късен етап, когато всеки започне да плаща за мизерлъците си.
Е, това би било твърде добре ако стане.
Цитирай:
Първоначално написано от Анджелина Джоли
бе оказан натиск
По-съм склонна да вярвам, че от друго място е оказан натиск.. Въпросната телевизия не ми е любима, случайно попаднах на материала, но другите явно са склонни да си мълчат за тези случаи...

п.п. Иричек е казал и това: "…Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо."
Отговори с цитат
  #666  
Стар 6th January 2011, 13:00
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране Kak se ka4va snimka

molia admina ili niakoi ot nashite tuka da mi dade link kum kirilizator 4e go izgubih......mersi

Sled kato izvurshih vtora gastroplastika na 15 January 2010 sum ve4e 60 kila i produljavam da otslabvam. Iskam da ka4a snimka.

Haide 4e ne sum vi dosajdala 3 godini ve4e ...kaka vi Yanka
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #667  
Стар 6th January 2011, 15:30
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Welcome back

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #668  
Стар 6th January 2011, 16:38
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране ......

Мерси Лемон връщам се за да споделя цсичко което ми се случи през последните 3 години и най вече втората ми гастропластика и преборването с тумора ми на щитовидната коуто се появи и започнах да расте през 2008.

Само в резюме да спомена@ 5 Октомври 2005 Гастропластика в БГ Варна след неуспешен ЛапБанд в UK - изходно тегло 110кг. Родена съм 1968.

Май 2008 63кг. Към същата дата :



Диагнози:

Напареднал щадии на Хашимото с 6000 антитела на млмол и големи нодулни кисти по жлезата.

Предиабетна Инсулинива Ресистентност с хъпергликемия

Тежка желязодефицитна/b12 дефицитна/фолиево дефицитна анемии - хемоглобин 11, Серумен Ферритин 2 (от 10-200 сцитани за нормалем диапазон)

Саливарен тест доказа изтощени Надбъбреци -Адренал Ексаустион

Естроженно доминантна (надхвърляща стойностите при които естрожена вече е в същоние да предизвика канцероженен процес).

ХъперТестостеронисм - окосмяване , ацне и отново поликистоза на яйчниците.

И така, през лятото на 2008 странни неща започнаха да ми се слуцват, гласа ми задрезгавя, не можех да спя защото имах чувството че някои ме души освен ако не съм полюлегнала, шията ми се поду, КИЛОГРАМИТЕ запоцнаха неумолимо да се вдигат все едно гъстопластиката ми я няма, до Октомври вече бях 70кг при 1000 КАЛОРИИ ДНЕВЕН ПРИЕМ НА ДЕН, бих го нарекла нисковъглехидратен но понеже плодовете бяха доста няма как, иначе всичко останало си е като в НВД.

Кака ви полудя, ходих на ексограф и томограф, прелест:
растящ на воля доброкачествен тумор които расте навърте и притиска гласните струни и трахеата.

Вече бях проучвала лекарите в света които нормализират Хашимото (то не се лекува) но като има режим и схема може да се контролира до асимптоматичност и да се отстрани метаболитнят effect тоест онова дебелеене от въздуха дето никoй не го вярва че го има.

Накратко купих си книгата на доктора и се записах за час, и понеже навалицата е голяма рахат успях да си свърша ВСИчКИ специализаирани тестове които ми трябваха. Още на резултатите Лабораторията си бесе написала коментара че ендокринологичното ми състояние е критично и трябва да си изцисля БМИ и да се видя с диетолог, завалиите нямаше как да знаят че аз именно затва си правя изследванията щото БМИ ми е ясно от мянлото докъде мога да го докарам.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #669  
Стар 6th January 2011, 16:49
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране ........

предполагам по показателите те са си мислили че съм неква слоница, което си е така , с 6000 антитела, инсулиноата и надбъбреците помпащи котисол и то вечер (няма никoй сутрин когато трябва) те са били сигурни че съм некоя поне 100 кила.

През това време се прибрах и обиколих всички възможни хирурзи които оперират щитовидна в Варна от Доцент Абрашев, Доц Радев и Доц Красимир Ангело. Всички си бяха плюли в устите че не си струва за доброкачествен тумор операция тъй като риска е голям при вътрешно растящ тумор да ми прекъснат гласните струни и да се увреди паращитовидната която е точно под щитовидната. Килограмите продължаваха да се качват и влуцих 30мг Редуктил за да не ям въобще, ефект никакъв или почти свалих на 600 калории и успях да вдигам САМО по 2 кила на месец.

Моя приятелка в Германия ми препоруца клиниката Света Магдалена в Мюнхен където има ендоскоп и правят операцията. След седмица вече имах час за преглед и бях там, пак същата песен, риска е поради растящият навътре тумор а не поради техническа невъзможност. Казаха ми че ако подписа декларацията всъщност се съгласявам да остана без глас, процента риск бесе 85%.

Вече се отчаях и тръгнах да търся по форумите коя е леталната доза морфин, края на ноември бях 74кг и едва дисах от притискането. Не искам да звуца сълзливо, не ме разбирайте погрешно, мен не ме страх от умиране, изобщо даже.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #670  
Стар 6th January 2011, 17:28
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране .....

Най сетне ми дойде реда при Др.Barry, а междувременно бях процела книгата му Тхъроид скандал and how то Survive it и просто не можех да повярвам , все едно за мен бесе писал.

Доцент Абрашев ми изписа калиев йодид и ми каза че той няма да ми разкара тумора но ако упорствам може да го спре и така си пиех и тва. килограмите се качваха полека по 2-3 на месец системно и подлудяващо.

Др Barry Още като ме видя и само ме попита Бенигн or Малигнант ? Доброкацествен или злокацествен тумор? Шiата ми от едната страна беше като подута буза от зъбобол.

Попита ме дали вземам ЕлТироксин и аз му казах че БГ доктора (Абрашев) ми е препоруцал да го спра и ми е дал йодид . Barry изкомментира че той тоз доктор бая дъртичък като него ще да е бил щото новите доктори вече не ги знаят тия работи. И е вярно Абрашев е около 75годишен.

Barry каза йодида няма да го премахне. Единственият начин е да пробваме естествените щотовидни hormony Армоур или WestThroid, ако и те не дадат резултат минаваме на високи дози Т3 (триодотиронине - активният хормон, Елтироксина е Т4 той е неактивен, има нужда от дейодонизиране за да се превърне в Т3 и този процес при мен е прекъснат, ензима не го прозивеждам затова високите дози Т4 Елтироксин ми причиниават Таиротоксикоза и от найтавянето тумора расте).

Предписа ми таблетки Хъдрокортизон сутрин и обед за да нормализираме Надбъбрецните и да спрем вторият фактор на пълнеето.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:45.