IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 1st July 2012, 19:53
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
И аз така мисля ама не посмях да се изкажа първа
Но пък,ако предпочита по-малък,но стегнат бюст...
Ако съдя по снимките, бюста след евентуално обиране и повдигане (БЕЗ импланти), ще стане доста малък. И аз лобирам ЗА импланти.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 1st July 2012, 21:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

От всичко, което изчетох имам да кажа следното:

1. Дабъл бабъл може да се получи ако се постави имплант подмускулно, но няма обиране, така че не виждам за какъв дабъл бабъл говорите след като момичето ще прави и повдигане.

2. При надмускулно поставяне на имплантите има голям риск от КК. Никой не се е сетил да пише за това, а последствията могат да бъдат доста по-неприятни от едното увисване.

3. Не съм виждала гърдите на Пини преди повдигането при нея и не знам какво е било положението, но това което е постнала сега е отличен резултат и Нелката е права като подсеща, че операцията на Пини не е правена в България.


От това, което виждам на снимките на Суинг не мисля, че един имплант поставен над мускула би седял добре, точно защото няма достатъчно жлеза, която да го покрие (след повдигането).


Както и да е.... акцентът на моя пост трябваше да бъде върху опастността от КК, но се отплеснах
Отговори с цитат
  #73  
Стар 2nd July 2012, 18:18
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

дяволчето Пини не успя да види снимките
... НО каквото и да е било положението, не може да е по-зле от моето.
Затова дали ще даде 5000 евро за повдигане с импант в България или ще направи за същите пари само повдигане в Австрия, изборът си остава неин
Отговори с цитат
  #74  
Стар 2nd July 2012, 18:42
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз мислех, че си видяла нейни снимки, за да коментираш само повдигане без имплант

Съгласна съм с това, че ако има достатъчно материал замо за повдигане това е най-добрият вариант, но направен качествено (както при теб в Австрия). Сложиш ли имплант винаги ще си личи, че са изкуствени. Но не във всеки случай се получава само с повдигане.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 2nd July 2012, 19:21
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

реших, че има достатъчно жлеза, защото носи 80С, а аз бях 75 Д, което е горе долу еднакво
Отговори с цитат
  #76  
Стар 2nd July 2012, 19:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Сигурно ще ти изпрати паролата на ЛС, за да видиш какво й е състоянието. Аз съм далеч от мисълта мнението ми да е меродавно, но мисля че няма достатъчно, за да остане нещо само след повдигане.

Ще ми е интересно да кажеш какво мислиш след като ги видиш.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 3rd July 2012, 08:17
swing swing не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 25
По подразбиране

Днес сутринта се видях и с доц. Тепавичарова. Предложи първо да се направи повдигане на гърдата, а след 2-3 месеца и имплант, т.к ако се направи наведнъж, не можело добре да се прецени колко кожа да се обере и можело да се наложи реоперация за изрязване на кожа по-късно. Но ако искам да рискувам, можело и на един път. За моя изненада тя също предложи надмускулно поставяне, т.к имплантът трябва да изпълни кожата, а това няма как да се случи в достатъчна степен при мен, ако се скрие под мускула. Тоест най-силните ми съмнения всъщност отпадат, т.к вече двама много добри лекари предлагат надмускулно поставяне при мен. Опцията само повдигане тя не я препоръчва (както и д-р. Михайлов), защото едната гърда е по-голяма и по-увиснала с разлика около 50 сс, което ще си личи, докато с имплант може да се коригира. А и като размер няма да е задоволително.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 3rd July 2012, 09:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз не разбирам след като ще има повдигане защо да е надмускулно. Това, което ми идва на акъла е предложението на Тепавичарова да направи повдигане и чак след това втора за импланти. Може пък и да се харесаш само с повдигане
Отговори с цитат
  #79  
Стар 3rd July 2012, 12:35
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

и аз смятам, че е най-добре да направиш първо само повдигане. Като минат 2-3 месеца, винаги може да кажеш дали резултатът те задоволява или не
Отговори с цитат
  #80  
Стар 3rd July 2012, 18:19
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Жалко, Пини, че не си видяла снимките на Swing, защото ти най-добре можеше да прецениш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюстасъсилибезпоставяненаимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:26.