IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 19th December 2013, 19:15
maimunkaa maimunkaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Zdraveite Veche minaha pochti 6 meseca ot kakto mi operiraha ushite, ednoto mi uho syvsem leko se pootpusna, drugoto ne chak tolkova, no vsichko e nared. Inache az stoqh s marlq i bint 8 dni sled operaciqta sled koeto mi mahnaha koncite i si slagah samo obiknovenna lenta dokato spq. Pyrvonachalno i na men mi bqha kato zalepeni za glavata, no s vremeto se otpuskat. A kosata si q izmih na 4tiq den sled kato mi mahnaha koncite.
Отговори с цитат
  #742  
Стар 23rd December 2013, 20:38
pro0 pro0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Здр. отново днес си видях ушаците за пръв път от операцията, едното идеално но другото малко повече стърчи :@ което въобще не ми се нрави .Имате представа дали ще застане като другото?
Отговори с цитат
  #743  
Стар 24th December 2013, 00:27
MapTo_Di MapTo_Di не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Аз днес бях на профилактичен преглед при докторката. Минали са 38 дни от операцията, каза ми вече да не слагам лента като лягам, но мен нещо не ми стиска и сигурно ще изкарам 2 месеца с лента в леглото. Още не ги усещам като да са моите си уши, все едно е чуждо тяло. Малко са ми твърди още ушаците, д-р Заякова каза, че още ще се поотпуснат, каза че ги вижда още леко подути, аз не забелязвам, но може да е права.
По принцип няма как да има пълна симетрия и ушите да са еднакви, моите и преди не бяха еднакви, сега също не са. В природата просто нищо симетрично няма, това че едното ти ушо стърчи леко и не е като другото мисля, че е нещо нормално, носи си лентата пък като минат 1-2 месеца може да стане като другото.
Отговори с цитат
  #744  
Стар 24th December 2013, 14:51
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pro0 Виж мнението
Здр. отново днес си видях ушаците за пръв път от операцията, едното идеално но другото малко повече стърчи :@ което въобще не ми се нрави .Имате представа дали ще застане като другото?
И при мен беше така. Разликата беше около 2 мм. Няма никаква вероятност по-стърчащото ухо да се прибере, дори да носиш лентата постоянно (аз я носих 5 месеца след операцията нощем). Лентата дооформя ушите, пречи им да се върнат в първоначално състояние или да се обърнат, но НЕ ги прикрепя към главата, това зависи от операцията.
При мен след 2-3 месеца по-прилепналото ухо се отпусна повече, което беше добре защото на мен не ми харесваше както беше залепено до главата, някак не е естествено. По-щръкналото ухо почти не се отпусна и така почти се изравниха. И сега не са еднакви, но те и преди не бяха, но разликата е минимална и май само аз си я виждам.
Така че дишай спокойно и не се притеснявай. Не знам колко време е минало след операцията ти, но след време ще ти се дооформят ушите. Не се заглеждай толкова и не търси дребни недостатъци, които сигурно само ти си забелязваш. И моите уши не са перфектни, но са доста по-добре от преди. Перфектни хора няма.
Мар_То радвам се, че си доволен от резултата. Според мен продължавай да носиш лентата нощем.
Весели празници на всички и незабравимо посрещане на НГ.
Отговори с цитат
  #745  
Стар 24th December 2013, 15:27
MapTo_Di MapTo_Di не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Ще я нося още 20тина дни, имам доверие на доктора и мисля, че и сега да спра да я слагам нощем няма да имам проблем, но аз да си 'вържа гащите' както се казва.

Весело посрещане на празниците и от мен, по малко се вглеждайте в огледалото, че ще се намери и някой друг кусур
Отговори с цитат
  #746  
Стар 25th December 2013, 19:24
pro0 pro0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Кусура си го търпях 23 години нямате предства колко много се комплексирах от това нещо,събирал съм парите за операцията от доста време понеже не съм заможен но както и да е днес си свалих лентата за малко и видях че ушенцето ми се е прибрало сега не е чак толкова голяма разликата ако остане така ще съм много щастлив.
Отговори с цитат
  #747  
Стар 27th December 2013, 20:54
maimunkaa maimunkaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Напълно те разбирам. Аз също много дълго време спестявах за тази операция. Не спирай да изпълняваш инструкциите на лекаря си. Нормално е едното да е по-различно от другото, няма човек със съвършено еднакви уши. На мен също едното ми ухо е по-различно от другото. А и те като започнат да се отпускат ще се нормализират, трябва да имаш търпение, не си втълпявай лоши мисли.
Отговори с цитат
  #748  
Стар 30th December 2013, 17:25
HrIl HrIl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Искам първо да ви пожелая здраве и успехи през Новата година и топло посрещане на празничните дни! Поздравявам ви за ценната информация, която споделяте тук. И в този ред на мисли, желая да попитам наистина някой ако знае и е компетентен да препоръча пластичен хирург за корекция на уши В ПЛОВДИВ. Надявам се и тук да има добри и някой да се е сблъсквал с тях. Благодаря предварително за информацията!

П.С. Изключвам д-р Енчев, чийто професионализъм не подлагам под съмнение. Давайте и други предложения.
Извинявам се ако някъде в коментарите назад е споменавано за Пловдив, но тъй като са доста, не успях да открия такава информация.
Отговори с цитат
  #749  
Стар 3rd January 2014, 18:08
pro0 pro0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Вече ушенцата ми са горе долу еднакви.Имам една молба към тези които вече са претърпели тази операция ако може да пуснат 1 снимчица с резултатът от операцията, ако ги е срам може да си скрият част от лицето за да не се разпознаят.
Отговори с цитат
  #750  
Стар 5th January 2014, 16:53
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HrIl Виж мнението
Здравейте! Искам първо да ви пожелая здраве и успехи през Новата година и топло посрещане на празничните дни! Поздравявам ви за ценната информация, която споделяте тук. И в този ред на мисли, желая да попитам наистина някой ако знае и е компетентен да препоръча пластичен хирург за корекция на уши В ПЛОВДИВ. Надявам се и тук да има добри и някой да се е сблъсквал с тях. Благодаря предварително за информацията!

П.С. Изключвам д-р Енчев, чийто професионализъм не подлагам под съмнение. Давайте и други предложения.
Извинявам се ако някъде в коментарите назад е споменавано за Пловдив, но тъй като са доста, не успях да открия такава информация.
Някъде към средата на темата имаше доволни от д-р Юри Асенов от клиника Торакс и от доц. Анастасов от УМБАЛ “Свети Георги” и двамата от Пловдив. Повече информация за цени и.т.н не мога да ти дам, аз се оперирах в София. Порови се в темата още малко, нищо че е голяма, ще намериш инфо за двамата. Успех
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:53.