IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1771  
Стар 4th May 2014, 13:13
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Post

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
ахх
НЕЛ,КЪДЕ СИИИ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1772  
Стар 5th May 2014, 05:55
angelina-g angelina-g не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря ти Валя.
Мечта, оперираха ме в Етика. Лед слагах само в деня на операцията.
Отговори с цитат
  #1773  
Стар 5th May 2014, 13:40
Martin_N Martin_N не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 23
По подразбиране

Подуването е нормално.. няма да се притесняваш.
Аз като се видях вечерта след операцията се изпотих на секундата след като се видях - бях като топка.
Отговори с цитат
  #1774  
Стар 8th May 2014, 15:54
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siana___ Виж мнението
Здравей Rabiosa, знаеш ли колко струва първа операция при д-р Илхан?
Доколокото знам цените вече са други, така че най-добре да разговаряш с лекаря. Ако имаш затруднения пиши ми, ще се опитам да разбера.
Отговори с цитат
  #1775  
Стар 10th May 2014, 08:59
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Senite zavisyat mnogo spored zavisi kakvo ste vi se pravi
Отговори с цитат
  #1776  
Стар 14th May 2014, 11:29
Flora* Flora* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте на всички! До сега само ви четях, но сега и аз бих могла да помогна на някой с инфо- на 12ти ми беше операцията при Дилбер. В петък ще ми маха тампоните.
Чувствам се сравнително добре- не съм имала проблеми с упойката, нямам болки, но доста съм се подула, а и не мога да дишам, но се преживява Ще показвам снимки по нататък, че сега съм като пандичка.
Айшето е страхотна- много ми помогна! Благодаря ти, Айше!
Отговори с цитат
  #1777  
Стар 14th May 2014, 14:38
Martin_N Martin_N не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 23
По подразбиране

Честито!
Дано останеш доволна..докторът е супер
Отговори с цитат
  #1778  
Стар 14th May 2014, 14:54
Аватара на LOVE_TO_ALL
LOVE_TO_ALL LOVE_TO_ALL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте , мили съфорумци ! Благодаря на всички които споделят личното си впечатление и личния си опит ! Вие помагате мнооогооо!Прочетох различни теми (свързани с ринопластика ), събрах много информация и стигнах до извода , че ринопластика в България ............. ами не е добра идея за съжаление . Много се зарадвах като намерих тази тема ,благодаря на titi1 че ми каза за нея !Резултатите които видях от работата на др. Дилбер , др. Илхан както и на др. Авшар са направо магически съвършени , нямам думи за да опиша колко красиви нослета са направили! Аз съм на 24г и това ще е първата ми ринопластика ( надявам се и последната ) при мен "проблема" е във върха на носа ми много е увиснал , естествено за да е пълен цирка си имам и гърбица . Много харесах върховете които прави др . Дилбер , както и от това което вие написахте за него останах с впечатление , че е голям специалист и много мил и добър човек! За това съм се ориентирала към него , но имам още въпроси към момичетата които са се оперирали при него . Моля Ви когато имате минута време споделете ми как се справихте с цялото организиране на пътуването ,престоя и как разговаряхте с доктора и персонала ? Аз нямам познати които да говорят турски език и да ми помогнат с превода.Смятам да пътувам с автобус от София до Истанбул ( заедно с най- добрата ми приятелка) Само задграничен ( червен паспорт ) и лична карта ли са нужни за да мина границата , до колкото намерих инфо. виза за Турция не е необходима или греша?Също ме вълнува Вие как платихте ? Страхувам се да нося голяма сума в брои , възможно ли е да се плати по банков път на др. Дилбер? Ако някой е използвал услугите на някоя турска банка били споделил/а могат ли чужденци ( тоест аз ) да си открия сметка и да си преведа пари от българска банка и до какви суми могат чужденци да внасят или изтеглят без да са необходими допълнителни документи? (за Б-я знам , че за суми над 10 000лв е необходим документ за произхода на парите за чужденци ) Извинявайте , че стана толкова дълъг поста ми , но в главата ми е кълбо от въпроси и вълнение Много ви благодаря за отделеното време!
Отговори с цитат
  #1779  
Стар 14th May 2014, 16:47
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flora* Виж мнението
Здравейте на всички! До сега само ви четях, но сега и аз бих могла да помогна на някой с инфо- на 12ти ми беше операцията при Дилбер. В петък ще ми маха тампоните.
Чувствам се сравнително добре- не съм имала проблеми с упойката, нямам болки, но доста съм се подула, а и не мога да дишам, но се преживява Ще показвам снимки по нататък, че сега съм като пандичка.
Айшето е страхотна- много ми помогна! Благодаря ти, Айше!
Честито носле дано да му се радваш много
Отговори с цитат
  #1780  
Стар 14th May 2014, 16:58
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LOVE_TO_ALL Виж мнението
Здравейте , мили съфорумци ! Благодаря на всички които споделят личното си впечатление и личния си опит ! Вие помагате мнооогооо!Прочетох различни теми (свързани с ринопластика ), събрах много информация и стигнах до извода , че ринопластика в България ............. ами не е добра идея за съжаление . Много се зарадвах като намерих тази тема ,благодаря на titi1 че ми каза за нея !Резултатите които видях от работата на др. Дилбер , др. Илхан както и на др. Авшар са направо магически съвършени , нямам думи за да опиша колко красиви нослета са направили! Аз съм на 24г и това ще е първата ми ринопластика ( надявам се и последната ) при мен "проблема" е във върха на носа ми много е увиснал , естествено за да е пълен цирка си имам и гърбица . Много харесах върховете които прави др . Дилбер , както и от това което вие написахте за него останах с впечатление , че е голям специалист и много мил и добър човек! За това съм се ориентирала към него , но имам още въпроси към момичетата които са се оперирали при него . Моля Ви когато имате минута време споделете ми как се справихте с цялото организиране на пътуването ,престоя и как разговаряхте с доктора и персонала ? Аз нямам познати които да говорят турски език и да ми помогнат с превода.Смятам да пътувам с автобус от София до Истанбул ( заедно с най- добрата ми приятелка) Само задграничен ( червен паспорт ) и лична карта ли са нужни за да мина границата , до колкото намерих инфо. виза за Турция не е необходима или греша?Също ме вълнува Вие как платихте ? Страхувам се да нося голяма сума в брои , възможно ли е да се плати по банков път на др. Дилбер? Ако някой е използвал услугите на някоя турска банка били споделил/а могат ли чужденци ( тоест аз ) да си открия сметка и да си преведа пари от българска банка и до какви суми могат чужденци да внасят или изтеглят без да са необходими допълнителни документи? (за Б-я знам , че за суми над 10 000лв е необходим документ за произхода на парите за чужденци ) Извинявайте , че стана толкова дълъг поста ми , но в главата ми е кълбо от въпроси и вълнение Много ви благодаря за отделеното време!
LOVE_TO_ALL здравей ,писах ти на лични
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:49.