IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4411  
Стар 29th October 2012, 16:56
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Благодаря ти,но март е късно
  #4412  
Стар 1st November 2012, 19:27
malina_di malina_di не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 3
Smile Джамбазов

Здравейте на всички готини хора тук които пишат.
Ходих на преглед при проф.Джамбазов,записах ми час за операция за 16 април 2013 г.
Имам изкривена носна преграда и искам корекция на носа.
Обаче хора много,ама много ме е страх от пълната упойка.
Страх ме е дали ще се събудя,кой ще ми гледа детето после,какво да ви кажа ,а го искам много защото все по трудно започвам да дишам.
Моля ви да ми разкажете как мина при вас,болеше ли много,и вие ли си определяхте носа който искате или доктора ви казва кое е най-добре.
Това в деня на операцията ли се определя .
Благодаря на всички ви които ще ми пишете....
  #4413  
Стар 2nd November 2012, 18:55
adelinka_ adelinka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от malina_di Виж мнението
Здравейте на всички готини хора тук които пишат.
Ходих на преглед при проф.Джамбазов,записах ми час за операция за 16 април 2013 г.
Имам изкривена носна преграда и искам корекция на носа.
Обаче хора много,ама много ме е страх от пълната упойка.
Страх ме е дали ще се събудя,кой ще ми гледа детето после,какво да ви кажа ,а го искам много защото все по трудно започвам да дишам.
Моля ви да ми разкажете как мина при вас,болеше ли много,и вие ли си определяхте носа който искате или доктора ви казва кое е най-добре.
Това в деня на операцията ли се определя .
Благодаря на всички ви които ще ми пишете....
Колко ще ти струва по ЗК?
  #4414  
Стар 2nd November 2012, 21:57
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

2200 лв
  #4415  
Стар 4th November 2012, 13:22
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

В Голяма Чуденка съм,мислих ,че знам точно какво искам,ама ....

Попринцип исках да ми изпилят само отгоре носа,от прав да стане с извивка,може да се каже ,че имам малка гърбичка,
Но док каза,че когато се изпили отгоре е хубаво и отстрани,за да не стане плосък отгоре....
Но моя нос не е широк....Не искам да стане прекалено малък и тънък като на Барби..
Освен това ноздрите ми сега са ок,но ако носът ми стане по фин,сигурно ще изглеждат големи ....

Как решавате какво точно да поискате ?
  #4416  
Стар 4th November 2012, 14:01
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

научи се да работиш на фотошоп, за да си обработиш твои снимки и да си направиш различни симулации с различните "носове". В гугъл можеш да намериш как се обработжат лица с фотошопа
  #4417  
Стар 4th November 2012, 14:25
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от malina_di Виж мнението
Обаче хора много,ама много ме е страх от пълната упойка.
Това, от което те е страх, не се случва в нормални обстоятелства на млад здрав човек - да, статистически има супер-минимален риск (по-скоро от грешно дозиране или нещо подобно). Но обикновено хора, които имат проблем с упойките при операции си имат някакъв сериозен и явен здравословен проблем, който прави пълната упойка опасна за тях, изобщо не може да се сравни риска при тях с общия случай. При всички случаи, постоянно се следи състоянието ти по време на операцията и ако стане нещо веднага се реагира - не е като да ти ръгне упойката анестезиологът и да си излезе да изпуши една-две до следващия пациент на белот с дежурния-отделение. Между другото, анестезиологът на Джамбазов е доста добър - докато разбереш, че е влязъл в операционната, вече се събуждаш с лед на лицето в стаята си, чудейки се наистина ли са те оперирали вече. Дават ти и успокоително преди операцията, така че няма да се панираш и да се побъркаш от притеснения (въпреки че аз се чувствах супер спокойна, но на операционната маса ми трепереха краката без да знам и аз защо - явно подсъзнателен страх). Иначе чисто физически самата операция се води много лека, с минимална загуба на кръв, примерно ако те ухапе оса по лицето може да се подуеш повече от след риното на Джамбазов.

Нооо, всичко си е преценка и сравняване на плюс и минус - колко точно искаш промяна, имаш ли нужда от нея, колко голяма промяна искаш, колко голяма промяна е реално да очакваш, как ще приемеш появата на малки несъвършенства докато зараства всичко и спадат отоците с месеци, ако са трайни несъвършенствата дали все пак ще изглеждаш по-добре от преди, дали си склонна да се оперираш повторно ако не се харесаш, доколко страхът те спира и си склонна да се изправиш срещу него, доколко ти пука от реакцията на близките и т.н. и т.н. Има безброй хора с откровено грозни носове (и не само носове), които са си щастливи и водят пълноценен живот, обградени с любящи хора - примерно при тебе детето ти винаги ще те обича безусловно ако ще два носа да имаш, а ако някой друг изпитва/показва неприязън към тебе заради това как изглеждаш проблемът е определено и само в тях*. Дори ако при решението за рино си воден само от мисълта, че на красивите хора им е по-лесен живота - ами не е, залива ги хорската завист редовно и срещат не по-малко злоба и интриги от човек, на който се подиграват заради физическа черта. Просто намери време спокойно да седнеш и да си изясниш пред себе си защо искаш рино и колко го искаш и след това справянето със страха ще е много лесно - той пак ще е там, но ще си го приела и ще мине на заден план след като си решила рационално, че риното е твоя избор (ако е). Иначе съмнения от типа "абе аз какво съм тръгнала да правя" ще има до последно и особено в деня на операцията - нормално е, все пак е нещо непознато и си е голямо решение - аз например бях абсолютно сигурна, че искам да се оперирам и пак ги имаше тези мисли, но набързо изчезнаха като си представих как ще се чувствам после, ако си тръгна в този момент и никога не го направя.

* Лирическо отклонение: Няма нищо по-грозно от това да нараниш и да тъпчеш човек заради нещо, което не зависи от него, и само вътрешно злобен и емоционално ограничен човек може да го направи - за съжаление, понякога дори близък/приятел/семеен член го прави от нужда да манипулира чрез създаване на комплекси.
  #4418  
Стар 4th November 2012, 14:53
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
В Голяма Чуденка съм,мислих ,че знам точно какво искам,ама ....

Попринцип исках да ми изпилят само отгоре носа,от прав да стане с извивка,може да се каже ,че имам малка гърбичка,
Но док каза,че когато се изпили отгоре е хубаво и отстрани,за да не стане плосък отгоре....
Но моя нос не е широк....Не искам да стане прекалено малък и тънък като на Барби..
Освен това ноздрите ми сега са ок,но ако носът ми стане по фин,сигурно ще изглеждат големи ....

Как решавате какво точно да поискате ?
semele, това го казва, защото гърбицата оптически стеснява носа в горната част. Като се махне тя, ако само се отреже, то ще има растояние между костите, които преди това във върха на гърбичката са били една до друга. Ето нагледно: click. Затова се налага да се приберат една към друга където е била гърбицата, а самите ноздри не се пипат (освен ако не ти е казал, че и те имат нужда от стесняване). Аз бях същия случай - супер малка гърбичка, която е махната и е стеснил леко, но нагледно не се забелязва стесняване в ставнение с преди, само гърбицата я няма.

Иначе за решението, много игра с фотошоп или помощ от някой по-опитен с фотошопа. Аз се пробвах с тази програмка, по-лесна ми беше от фотошоп, защото има само 2-3 бутона, които правят всичко (има безплатна версия, която може да ползваш ограничено време, но ако оставиш комп влючен и не я затваряш може да я ползваш и повече), но накрая едно мило момиче от форума ми направи приемлив фотошоп. Между другото, Джамбазов не винаги се води по това, което му покажеш, но има много точно око и веднага вижда какво има да се коригира, за да се постигне пропорционалност - но приема и желания, примерно за лека извивка.
  #4419  
Стар 4th November 2012, 15:07
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Ами аз на една много елементарна програма,която си свалих си направих профил ,точно какъвто искам ,но за анфас ще ми е трудно ...
А фотошоп не е ли трудна програма,аз нямам много свободно време и може би ще е по-добре да помоля някои...

Тези,които носихте обработени снимки ,резултата доближи ли се до това,което искахте?
  #4420  
Стар 4th November 2012, 15:13
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Ауу,ако знаех ,че има такива снимки,нямаше да я отварям ))

Мерси много ,щом не се забелязва много ще му кажа да действа

Чудя се и друго ,каза ми че може и по затворения и по отворения метод,на момента казах че предпочитам отворения защото знам ,че видимостта е по-добра,но на моята кожа белезите зарастват толкова бавно дали няма много да се вижда ?

Като цяло ми се искаше той да ми каже точно какво ще прави ,а той малко ми остави на мен да реша...и ме е страх да не сбъркам в преценката ...
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:58.