IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1011  
Стар 20th December 2012, 00:23
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Забравих да кажа (поне в тази тема ),че снимки от преди и след операцията има в албума на профила ми.
Отговори с цитат
  #1012  
Стар 20th December 2012, 11:34
alaia alaia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 31
По подразбиране

Wonders, много се радвам,че си доволна от резултата си!
Да,възможно е да сме се засекли.Аз отидох към 13 ч.,имаше само едно русо момиче обаче,което чакаше да влезне след мен,не знам дали си била ти Но пък доктора ми показа снимки на на друго момиче и каза,че днес й било 20-ти ден след операцията и колко добре изглежда.Възможно е и на снимките да си била ти
Аз също искам да махна лека гърбица и връхчето ми пада надолу,когато се усмихвам,искам и това да корегирам. Много се чудя обаче,доктора ми го остави за домашно да си мисля дали искам да е с извивка или не,той не ми я препоръча,но аз искам да я има,не искам чип нос,а съвсем лека,елегантна извивка,за да се получи едно красиво носле,но много се колебая и се притеснявам да не стане чип....не би ми отивал....
Твоето носле право ли го направи? Снимки никъде не мога да видя,за съжаление,не ми излиза като такава опция в профила ти (
Ако имаш възможност да ми ги пратиш на имейл или да ги погледна другаде,ако ги има качени, ще съм ти много,много благодарна! :*
Отговори с цитат
  #1013  
Стар 20th December 2012, 11:38
alaia alaia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 31
По подразбиране

Видях гии, сега се отвори.Успях да ги разгледам
Наистина промяната е голяма! Честитоо още веднъж!
Отговори с цитат
  #1014  
Стар 20th December 2012, 14:40
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Значи не сме се засекли( бях към 11ч.),но на снимките които си видяла съм била със сигурност аз .
Отговори с цитат
  #1015  
Стар 20th December 2012, 16:38
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

wonders, много добре се е получило! И много ти отива. Пожелавам ти много хубави емоции с новота носле
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1016  
Стар 20th December 2012, 16:46
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Благодаря ви момичета ,дано да става и по-добре.Ще споделям от време на време как се развива нослето !
Отговори с цитат
  #1017  
Стар 5th January 2013, 16:36
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Привет на всички!
Нова съм във форума, но ви чета от няколко месеца. Свързах се и с момиче, което си е правило рино при Йорданов и е доволна. И аз съм се насочила към него. Декември говорихме по телефона за консултация, но тъй като исках да е след празниците, ми каза да му звънна седмица преди желаната от мен дата и , че ще се съобрази напълно с мен, тъй като не съм от София. Направи ми добро впечатление. Имам въпрос към наскоро оперираните: Каква е цената на операцията и тази на консултацията?
Отговори с цитат
  #1018  
Стар 5th January 2013, 20:03
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

операция-2000лв.
консултация-40лв.
(това бяха цените преди месец)Успех !
Отговори с цитат
  #1019  
Стар 5th January 2013, 23:06
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

хмм и на мен ми харесва нослето . има ли и други със снимки от този доктор мхм??
Отговори с цитат
  #1020  
Стар 8th January 2013, 21:50
alaia alaia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте отново,момичета
В понеделник влизам за операция при Йорданов.Стискайте палци.
На мен за консултация обаче ми взе 50лв.точно преди празниците беше.Явно цените са се увеличили,относно консултацията,иначе риното си е 2000 лв.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:18.