IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4731  
Стар 15th January 2013, 09:00
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Такива странни номера обикновенно са на теле-компанията към която сте абонат, предполагам искат да ви направят "невероятно" предложение. Обадете се на мобилния си оператор и го попитайте дали номерът не е на компанията и ще ви отпаднат съмненията! Няма логика да ви звънят от клиниката и да са им ограничени входящите, ако е така то това е само временно и на по-късен етап линията би следвало да се освободи, но ако е постоянно заета, това не е от Джамбазов!
  #4732  
Стар 15th January 2013, 09:27
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

дано е така..на мен пък днес ми спряха тела, че съм забравила да го платя..довечера ще звънна за пореден път на сестрата .. вече ще ме вкара в черния списък.
  #4733  
Стар 15th January 2013, 10:58
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
Smile

Вероятно е така,дано от екипа на професора да са по-настоятелни.
Аз още не съм обхваната от предоперационна треска,може би защото е далече още
  #4734  
Стар 15th January 2013, 19:59
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

сестрата ми се обадии за 16ти февруари чак..но съм доволна

Последно редактирано от viviannn : 15th January 2013 на 20:07
  #4735  
Стар 15th January 2013, 21:37
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Отново подканвам по - нетърпеливите да се оперират, но които имат вече определена дата за операция, която е след лятото, ако желаят да си сменим датите за операция. Моята е на 15 ти май, но предпочитам да е около септември, защото от работа не мога да отсъствам.
  #4736  
Стар 15th January 2013, 22:37
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

като гледам ще намериш желаещи..даже може да запечелиш 1000лв. :Д. май и аз съм се ориентирала към септември..то щом консултацията ще е февруари, ако операцията стане до края на годината ще е ок. а ти не се ли тревожиш, че може да е несполучлива или вече са ти изчезнали притесненията след 1вата?
  #4737  
Стар 16th January 2013, 13:35
nosle nosle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 28
По подразбиране

На мен нещо не ми става ясно ''първа'' ''втора '' не се ли прави една операция след която да си имаме вече нормални нослета или е нужна още една?
  #4738  
Стар 16th January 2013, 16:21
itso85 itso85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Привет, имам изкривяване/счупване на носа. Ходих на преглед, препоръчаха ми д-р Джамбазов(не съм от Пловдив), понеже е било трудно за коригиране. Интересува ме операцията поема ли се от здравната каса? Ако не - колко се плаща?
  #4739  
Стар 16th January 2013, 19:15
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nosle Виж мнението
На мен нещо не ми става ясно ''първа'' ''втора '' не се ли прави една операция след която да си имаме вече нормални нослета или е нужна още една?
Понякога не става от първия път. Ако "операторът" е бил разсеян, изморен или Бог знае какво... А и за всеки от нас "нормални" е нещо различно. Има хора и с повече от две.
  #4740  
Стар 16th January 2013, 19:25
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Момичета няма да повярвате! Обади ми се сестрата на др.Джамбазов,за да ми запише час за консултация, а аз даже вече съм почти преминала възстановителния период (добре,че не чаках) .
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:06.