IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 25th January 2013, 03:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Това че си в Холандия е много добре . Там има един проф. Gilbert Nolst Trenite, за който се чуват добри отзиви. Можеш ли да го проучиш по холандските форуми , ако знаеш такива форуми може да споделиш тук също.
Точно за този хирург чух прекрасни неща! Даже изгледах едно видео на негова операция за намаляне на връх. Много внимателен ми се стори и ми беше мн интересно!

Аз много се навих за него, защото го дават зе един от най-добрите в световен мащаб! Особено за ревизии.
Писах мейл, отговори ми веднага, че за ревизия цените са от 6000 до 9500 евро, а консултацията му е 170 евро!

И се насочих към Истамбул и аз....
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 25th January 2013, 04:11
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Може ли линк към операцията, че и на мен сам и интересни тия неща...
Отговори с цитат
  #73  
Стар 25th January 2013, 13:42
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Точно за този хирург чух прекрасни неща! Даже изгледах едно видео на негова операция за намаляне на връх. Много внимателен ми се стори и ми беше мн интересно!

Аз много се навих за него, защото го дават зе един от най-добрите в световен мащаб! Особено за ревизии.
Писах мейл, отговори ми веднага, че за ревизия цените са от 6000 до 9500 евро, а консултацията му е 170 евро!

И се насочих към Истамбул и аз....
хаха Значи сме доста вече За съжаление и двамата с теб сме след касапина от Пловдив

Последно редактирано от keery : 25th January 2013 на 13:54
Отговори с цитат
  #74  
Стар 25th January 2013, 13:51
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

След оглед на снимките след първа операция при пловдивския касапин това ми пише
Richard Davis от Miramar, Florida, USA:

"From the photos, it appears that your nose has been over-resected. Your tip is too small, your nose is too short, and your bridge is too low. In my opinion, your nose needs to be enlarged to create a natural contour. However, in order to enlarge your overly-small nose, your skin must be able to stretch sufficiently to accommodate an expanded nasal framework. Photos don’t reveal whether or not your skin has adequate elasticity to permit a successful surgical restoration. In addition, numerous cartilage grafts will be needed to replace damaged and missing tissues. In the best-case scenario, if your skin still has good elasticity and you have adequate graft material to build a strong and attractive nasal framework, a dramatic improvement would be possible. This would cost approximately $12,000 - $15,000 USD. In the worst case scenario, badly scarred skin would limit or even prevent full restoration, and the ideal cosmetic result would become surgically impossible, yet the cost of treatment would be similar since the complexity and length of surgery would increase. Although it would be costly to visit Florida for a preliminary evaluation, it’s better to undergo a proper evaluation BEFORE you commit to surgery. This prevents you from losing your non-refundable deposit. Alternatively, you can pre-pay for surgery prior to your evaluation, but you would forfeit a portion of your payment as a cancellation fee if you are unable to undergo surgery for any reason. In most cases, young healthy patients don’t have contraindications to surgery and treatment is undertaken. However, if you have excessive risk, unrealistic expectations, medical contraindications to anesthesia/surgery, etc., you would lose your surgery deposit even though treatment was not provided. Either way, you risk losing money – either from a wasted plane ticket or a lost surgical deposit, but a plane ticket is less expensive than forfeiting your deposit.



I hope this information was helpful and I encourage you to visit my office for a proper medical evaluation of your nose.



Regards,



Rick Davis, MD FACS "
Отговори с цитат
  #75  
Стар 25th January 2013, 16:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Може ли линк към операцията, че и на мен сам и интересни тия неща...
http://www.rhinoplasty.nl/galleries/video-gallery/10-2/

Enjoy!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 25th January 2013, 16:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
хаха Значи сме доста вече За съжаление и двамата с теб сме след касапина от Пловдив
За Джамбазов ли иде реч?

Не мога да го нарека касапин. Не съм доволна определено, но ме е обезобразил.. Напротив - коригира до някъде ужасиите на двамата преди него. Но пък си остави характерния почерк - дълъг нос, виснал и широк месест връх... А би могъл много лесно да ме върне, защото знаеше, че не съм за неговите възможности...

Виж, Сердев, първия ми - той е касапин!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 25th January 2013, 21:19
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

сега гледах клипчета за самите операции, виждам че дори и в най добрите болници, в крайна сметка всичко се прави ръчно от докторите. Като видях какво пилене, рязане падаше ло6о ми стана. Тези клипове в крайна сметка ми дадоха друга перспектива на нещата... Парите са май без никакво значение в цялата история, Доктора е най-важен
Отговори с цитат
  #78  
Стар 26th January 2013, 09:33
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paffalot Виж мнението
сега гледах клипчета за самите операции, виждам че дори и в най добрите болници, в крайна сметка всичко се прави ръчно от докторите. Като видях какво пилене, рязане падаше ло6о ми стана. Тези клипове в крайна сметка ми дадоха друга перспектива на нещата... Парите са май без никакво значение в цялата история, Доктора е най-важен
точно така и да не те претупва както се случва при Джамбазов. Можеш ли да провериш повече инфо за този лекар след като знаеш холандски ?
Отговори с цитат
  #79  
Стар 26th January 2013, 09:33
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
За Джамбазов ли иде реч?

Не мога да го нарека касапин. Не съм доволна определено, но ме е обезобразил.. Напротив - коригира до някъде ужасиите на двамата преди него. Но пък си остави характерния почерк - дълъг нос, виснал и широк месест връх... А би могъл много лесно да ме върне, защото знаеше, че не съм за неговите възможности...

Виж, Сердев, първия ми - той е касапин!
Ами при мен направи обратното , от нос с лека гърбичка сега изглежда като отрязан по средата ...
Отговори с цитат
  #80  
Стар 27th January 2013, 14:55
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
точно така и да не те претупва както се случва при Джамбазов. Можеш ли да провериш повече инфо за този лекар след като знаеш холандски ?
Здравей Кери, за жалост познанията ми по холандски са ниски. Въпреки това, с гугъл туулбара за превеждане, можах да прочета доооста информация за доктора, който бях ти споменал. Доктор трените е добър наистина, но е доста скъп също. Има доста изписано за него. За да намериш резултати за него, потарси го в google.nl (така ще ти излязат повече резултати за него). Тази седмица попаднах на още един реномиран доктор-
Dr Sebastiano Sciuto http://www.rino-plastica.org/ . Споменавам го тъй като реших, че може би ще представлява интерес за тебе. Води се доста добър.

А аз имам две консултации след около 2 седмици в Германия. Така че натам ми е фокусирано вниманието сега...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:25.