IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4841  
Стар 27th January 2013, 18:49
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Чак пък кара през пръсти ... написах го по назад но пак ще го повторя... Моя позната си прави декември месец операция при него и резултата е просто чудесен ...
На keery носа и аз съм го виждала и нямам никакво обяснение как може да се получи такъв резултат... Не си спомням само дали при него е била първа или втора оперция.
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #4842  
Стар 27th January 2013, 18:52
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nosle Виж мнението
Аз също не съм виждала снимките, но от това което се пише тук останах с впечатлението че доктора не е лош хирург, но я кара през пръсти!За носа на keery (понеже го видях) мога да кажа че не е допуснал някаква си грешчица ами направо е извършил операцията с затворени очи!
Аз затова предложих който е доволен да сподели и евентуално ако има желание да качи снимки,ама ние сме си "виновни",че като е имало снимки нас ни е нямало във форума(поне мен)!Жалко,че тук хорат вместо да си помагат,се държат грубо и арогантно(не всички)!!!
  #4843  
Стар 27th January 2013, 18:53
nosle nosle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 28
По подразбиране

А можеш ли да покажеш снимка?
  #4844  
Стар 27th January 2013, 18:59
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Ти виждала ли си мои снимки на носа ми та коментираш как е положението при мен. (не съм виждала снимки на носа ти, въпреки че помолих в една от темите. Не съм коментирала как е носът ти, поради простата причина, че не съм го виждала). И не разбрах по кой лекар се превъзнасям . (Прочети си собствените си мнения за Джамбазов отпреди година и нещо. Сега се превъзнасяш по други, като въпросния доктор "Давис", който всъщност е Дейвис) Знаеш ли какви писма получавам от лекари от USA,Germany , Turkey (сириъсли, не можа ли да ги напишеш на български имената на държавите?) относно това какво е направено по носа ми . Прочети в темата за ринопластика в чужбина , това което казва др Давис , един от най-добрите в USA на носове. Ти чувала ли си за ефектите pollybeak, hanging columella, inverted V, scooped bridge. (чувала съм) Ами при него това се среща често и най-вече висящата колумела. Това че в БГ няма добри (или поне не сме чули все още) не го прави него добър ринопластик. ПРИ МЕН ОПРЕДЕЛЕНО ДЖАМБАЗОВ ВЛОШИ ПОЛОЖЕНИЕТО !!! Да не говорим, че има и други пациенти които са с много лоши резултати пример bobita , kerasaki, mimche . Ако иска и 1000 добри да направи , след като мен ме е окепазил какво значение има. И други лекари казват колко много грешки е допуснал при мен за какво да говорим? Да не би да не е вярно че и има лошо отношение към пациента си след операция , не му виждаш очите. Аз лично с него никога не мога да се свържа , това нормално ли е Нали все пак аз и ти му плащаме и трябва да се отнася с нужната отговорност и уважение към нас . Самият той на консултацията ми призна че има МНОГО проблеми след операцията , и знаеш ли за нито един не каза - ДА ТОВА е МОЯ грешка. Ако беше честен на прегледа щях да приема че е отговорен и да се подложа може би пак при него. Ясно ми че ще си има защитници, но трябва да разберете че този лекар не е безгрешен и има и големи гафове. Кукуммицинке приеми , че има и различни мнения от твоето.
Keery, разбира се, че приемам, че има различни мнения от моето. Вярвам ти, че при теб положението се е влошило. Направо супер ме смрази от прочетеното, че носът ти е прекалено малък и изрязан в момента. Джамбазов има навика да ги оставя малко по-големички, отколкото трябва. Наистина много странно ми звучи. Въпросът, който беше зададен - кои са повече? - доволните или недоволните - е чисто статистически. Колкото и да ти е тежко, че при теб се е изложил, чисто статистически ти си една бройка от неуспешните случаи, срещу която стоят поне 10 успешни бройки. Никой лекар не си признава, че е сбъркал, за съжаление. Това значи сами да си сложат въжето на шията.

Супер много ще се радвам, ако има повече лекари, на които човек може да се довери. Защото не е нормално всички при един лекар да търчат. Първо, че лекарят изгубва амбициите си; второ, че претупва операциите; трето, че става монополист по отношение на цените. Ще чета с интерес отзивите за Йорданов и Асенов, надявам се да са положителни. И успех на оперираните!
  #4845  
Стар 27th January 2013, 19:02
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачелия Виж мнението
Аз затова предложих който е доволен да сподели и евентуално ако има желание да качи снимки,ама ние сме си "виновни",че като е имало снимки нас ни е нямало във форума(поне мен)!Жалко,че тук хорат вместо да си помагат,се държат грубо и арогантно(не всички)!!!
Има поне 4-5 теми за снимки, една от които е закована на първа страница като "важна", но нищо не ти пречи да пуснеш още една.
  #4846  
Стар 27th January 2013, 19:21
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Има поне 4-5 теми за снимки, една от които е закована на първа страница като "важна", но нищо не ти пречи да пуснеш още една.


Лошото е ,че повечето снимки вече не се отварят . Аз също изчетох всички страници за два месеца,но успях да видя твърде малко фотоси
  #4847  
Стар 27th January 2013, 19:24
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wonders Виж мнението
Лошото е ,че повечето снимки вече не се отварят . Аз също изчетох всички страници за два месеца,но успях да видя твърде малко фотоси
Именно!
  #4848  
Стар 27th January 2013, 19:34
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

и аз подкрепям, че повечето снимки отдавна ги няма
  #4849  
Стар 27th January 2013, 19:41
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
и аз подкрепям, че повечето снимки отдавна ги няма
Притесняват се хората да си ги оставят дълго време, разбираемо е. По различни съображения - липса на самочувствие, притеснение да не ги види някой познат, опасения някой да не злоупотреби със снимките...Аз също се притеснявам да сложа по-пълни снимки.
  #4850  
Стар 27th January 2013, 20:17
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

да, разбирам. и аз не бих сложила с цялото си лице, но бих пращала на лично. иначе бъдещия ми нос ще го сложа..след 6-7 месеца, когато се доредя да ми го направят
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:17.