IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 13th October 2012, 17:36
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

при тва положение по-добре в Истанбул
Отговори с цитат
  #502  
Стар 13th October 2012, 18:47
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Buterfly Виж мнението
Благодаря ви, за думите! Истината е , че 10 дена след като видях резултата, бях сигурна че ще трябва да го правя отново. Така че вече съм свикнала с мисълта! А отидох при Енчев само за консултация, не съм решила че той ще е. М/у другото цената която ми обяви е 4500 Е??? Обаче сега идва големия въпрос, "При кого?".
Няма ли да пробваш да си вземеш парите от Палаоро? Ще ти трябват за следващата операция. Повечето лекари връщат парите при неуспешна операция...
А за Енчев - да му имам самочувствието на този да обявява подобни цени!!
Отговори с цитат
  #503  
Стар 20th October 2012, 10:50
niykko niykko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 12
По подразбиране

ахахахах Енчев и 4500Е? Този човек не е с всичкия си, че той е окепазил толкова много момичета в България. Направо нямам думи! Голям е калпазанин тоя тройкаджия.

Butterfly, съжалявам, че това ти се е случило, явно цялата олелия около Палаоро се оказва, както в повечето случаи се получава, много шум за нищо. Също съм на мнение, че трябва да ти направи пълно възстановяване на сумата, и успех с ревизията!
Отговори с цитат
  #504  
Стар 17th November 2012, 10:55
rabuf rabuf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 6
По подразбиране

някой ходил ли е скоро при Палаоро?
Отговори с цитат
  #505  
Стар 7th December 2012, 02:43
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Strawberri ти за какво пишеше на турския доктор в имейлите и колко имейла трябва да се изпратят горе долу за да те поканят за операция защото аз написах вече едно писмо пуснах и снимки отговориха ми че доктора е в чужбина и от тогава нищо. Аз също имам една неуспешна операция но тук в Б-я и аз се бях ориентирала към Палаоро добре че влязох в този форум. Много ми е мъчно за Buterfly знам как се чувства нейните очаквания са били по големи все пак е чужбина а и за този доктор имаше много хубави отзиви просто ужас дано всичко да е поправимо искрено се надявам .Моето положение и то е кошмарно на всичките вдлъбнатини и увиснал хрущял от едната страна имам и прекрасен белег на върха на носа който най -вероятно ще си остане там завинаги да се надявам че турския доктор ще прояви състрадание към мен и ме вземе като пациент. А за финансовата страна да не говоря носа ми ще излезе колкото една кола но нямам избор моите кости отгоре също не са затворени и си е направо с дупка.
Отговори с цитат
  #506  
Стар 30th January 2013, 11:02
Ana-Maria Ana-Maria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 8
По подразбиране

От доста време се каня да напиша... но все не знам как да започна. Не знам как точно се чувства Buterfly, но искам да изразя искреното си съчувствие и съпричастност към това, което е преживяла. Кураж мила, надявам се, че към момента, в който пиша това си намерила решение на проблема и вече всичко лошо е зад гърба ти. Ако ли не, може би единственото, което ми се иска да кажа е да не правиш каквото и да било тук, в България, нито да взимаш предвид забележките на "доктори" като Енчев.
А конкретно по темата-мина почти година от операцията ми при Палаоро, благодарна съм, че го срещнах и му се доверих. Носът ми сега не е в никакъв случай идеален, но докторът успя да направи това, което ми обеща преди операцията. Цялото ми преживяване в Италия беше точно както го е описала ilovemycat! Благодарение на нея и на вас, момичета, бях подготвена за абсолютно всичко и сега си спомням за престоя си с усмивка. Нямаше болка, нямаше неприятни изненади. С месеците нещата се подобряват и съм безкрайно доволна!
Пожелавам от сърце на всички да намерят своя доктор и да бъдат щастливи и удовлетворени!
Отговори с цитат
  #507  
Стар 30th January 2013, 21:31
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Здравей Ана Мария, имаш лично съобщение
Отговори с цитат
  #508  
Стар 1st February 2013, 19:24
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI Виж мнението
Когато ви казах,че преди бях сестра на Квазимодо,вие не ми вярвахте,но обещах да го докажа,при мен разликата преди и след е доста голяма.Аз бях най-грозното и комплексирано момиче......за това съм ЗА промяната. ПРЕДИ И СЛЕД http://www.snimka.bg/album.php?album_id=220027 парола 7272 ще ги оставя няколко дена и ще ги махна-много ми е гадно като ги гледам връщат ми спомена за душевните ми болки и ме е срам,до сега никога не съм ги показвала на когото и да е....
Уаууууууууууу..........!!!Нямам думи-уникален страхотен резултат!Прекрасна си!не мисли за миналото,а за всичко хубаво,което ти предстои!Жалко,че нямаме такива добри резултати и такива добри специалисти в България!
Отговори с цитат
  #509  
Стар 1st February 2013, 21:41
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране Iztrit Post

Ima li prichina moderatora da e iztril posledniat mi post na 30ti Jan, za6toto ne go vijdam veche?
Vse pak 6te dopulnia che operaciata mi mina leko i sega chakam mechtaniat rezultat. Uspeh na vsichki

Последно редактирано от PateJ' : 1st February 2013 на 21:47
Отговори с цитат
  #510  
Стар 3rd February 2013, 01:03
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Сигурно, защото теб те оперираха доколкото помним отдавна, а си писала, че чакаш резултата-знам ли, нещо, като побутване и рекламиране на доктора ми се струва! А, пък последно имаше две много недоволни от него?!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:42.